The Body Shop

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gina19, Módosítva: 2017. október 2.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez a 99%-ban természetes összetevőkből álló fiatalságmegőrző szérum frissebbé, simábbá és feszesebbé varázsolja arcbőrt. Elősegíti a bőrsejtek megújulását, így késlelteti az öregedés első jeleinek kialakulását. Növényi őssejteket tartalmaz, melyek segítenek a bőr természetes rugalmasságát visszaállítani illetve megtartani. Használd a szérumot az arckrém előtt, hogy felerősítsd annak hatását! Minden bőrtípusra ajánljuk, már 25 éves kortól!

NO POSTA The Body Shop Drops Of Youth™ Fiatalságmegőrző Szérum
Ár: 4990 postával , Eladó: encimokus
Állapot: Vadiúj, Helyszín: Szombathely, fizetés: Banki utalás
Ár: 7000 , Eladó: katakajner
Állapot: bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: előre utalás, Foxpost

Katisza89

2021. február 16.

normál, vízhiányos és érzékeny bőröm van. Egyszer használtam este lefekvés előtt, másnap délutánra az arcom több részén hámló száraz foltok jelentek meg, egyértelműen ettől a szérumtól. Valószínűleg a rengeteg alkoholt és parfümöt nem bírta a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

sarah0425

2021. január 3.

Én szeretem mert nagyon puhává teszi a bőröm, de csak akkor ha kissé nedves arcbőrre viszem fel. Viszont az árával annyira nem vagyok kibékülve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 3.

makosbejgli18

2020. augusztus 9.

Tömény alkohol szag, mint látszik az összetevő lista második helyén foglal helyet. Nem ajánlom, nekem pattanásokat hozott elő, ennél sokkal jobb - alkohol mentes szérumok vannak, sokkal jobb ár-érték arányban

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

EvandEra

2020. június 27.

Eleinte nagyon nem szerettem mert nem szívódott be rendesen, ragacsos volt az arcom tőle, aztán pár használat után érezhetően feszesebb lett az arcbőröm és teljesen beszívódott. Az egyetlen nagy hátránya, hogy alkoholos, nekem itt-ott kikezdte ezért az érzékeny bőröm. Túlárazottnak gondolom, de összességében ha nem csípné még a szememet is, biztosan megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

PetraD96

2020. április 2.

Egyszerűen imádom, nagyon jól hidratál magában is, a pici "ráncaimat" teljesen kisimítja. Annyira megtetszett, hogy a szemkörnyékápolóját is megvettem. Eddig a Vichy mineral89-et használtam, azt is szerettem de ez még jobban levett a lábamról. Biztos újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 2.

pmarcsi

2020. március 4.

Nekem szerencsére nagyon tetszik. Jól feszesít, nagyon simává teszi a bőröm. Sokkal frissebb az arcom használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

csill87

2019. december 15.

Nagy rajongója vagyok a márkának, de ez nem egy jól sikerült termék. Nem tudom már honnan került hozzám, szerintem valami beauty boxban lehetett. Gyakran csípi a szemem a belőle felszálló alkohol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

KPA

2019. december 15.

Kifejezetten jó érzés a bőrömnek. Hamar felszívódik, táplál, hidratál. Kellemes illatú. Nem nehéz és nem hagy ragacsos, olajos nyomot az arcon. A TBS egyik legjobb terméke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

Juliette Cavill

2019. december 12.

Könnyen kezelhető, érdekes növényi illatú folyékonyabb gél állagú szérum. Felvitel után szinte szomjazik a bőröm és kéri a mélyebb hidratálást. Nem rontott a bőröm állagán, de különösebb hatást sem észleltem. Valószínűleg nem lesz emiatt újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

bertasinanna

2019. december 4.

kellemesen felszívódk, nincsen ragacsos érzet utána, de nem is vettem észre semmilyen változást hosszabb távú használata után.Ár/érték arányban sokkal jobb termékek is találhatóak a piacon, amikkel látványosabb hatás érhető el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

Antioxidánsok: Buddleja Davidii Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sodium Hyaluronate

Az európai bükk rügyeinek a kivonata. Ecocert által tanúsított természetes öregedésgátló összetevő. A hatóanyag gyártója szerint energizáló, hidratáló és tápláló tulajdonságokkal rendelkezik a bőrön.

közönséges kakukkfű levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. Lásd kakukkfű kivonat.