The Body Shop

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gina19, Módosítva: 2017. október 2.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez a 99%-ban természetes összetevőkből álló fiatalságmegőrző szérum frissebbé, simábbá és feszesebbé varázsolja arcbőrt. Elősegíti a bőrsejtek megújulását, így késlelteti az öregedés első jeleinek kialakulását. Növényi őssejteket tartalmaz, melyek segítenek a bőr természetes rugalmasságát visszaállítani illetve megtartani. Használd a szérumot az arckrém előtt, hogy felerősítsd annak hatását! Minden bőrtípusra ajánljuk, már 25 éves kortól!

NO POSTA The Body Shop Drops Of Youth™ Fiatalságmegőrző Szérum
Ár: 4990 postával , Eladó: encimokus
Állapot: Vadiúj, Helyszín: Szombathely, fizetés: Banki utalás
Ár: 7000 , Eladó: katakajner
Állapot: bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: előre utalás, Foxpost

KPA

2019. december 15.

Kifejezetten jó érzés a bőrömnek. Hamar felszívódik, táplál, hidratál. Kellemes illatú. Nem nehéz és nem hagy ragacsos, olajos nyomot az arcon. A TBS egyik legjobb terméke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

Juliette Cavill

2019. december 12.

Könnyen kezelhető, érdekes növényi illatú folyékonyabb gél állagú szérum. Felvitel után szinte szomjazik a bőröm és kéri a mélyebb hidratálást. Nem rontott a bőröm állagán, de különösebb hatást sem észleltem. Valószínűleg nem lesz emiatt újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

bertasinanna

2019. december 4.

kellemesen felszívódk, nincsen ragacsos érzet utána, de nem is vettem észre semmilyen változást hosszabb távú használata után.Ár/érték arányban sokkal jobb termékek is találhatóak a piacon, amikkel látványosabb hatás érhető el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

mujerconfused

2019. november 10.

Szérum tele alkohollal és parfümmel.... az illatán is érződik, nekem nagyon nem jött be, egy olcsóbb hialuronos cuccal bárki jobban jár. Pixiben volt, gyorsan túl is adtam rajta, az egyetlen pozitívum hogy pipettás kiszerelésben adták ezt a pici mintát is és hogy nem ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

cherry83

2019. november 4.

Nagy reményeket fűztem hozzá, hiába. Puha érzésű tőle a bőröm, és ennyiben kimerült a hatása. Pattanásos lett tőle a bőröm, az illata fura.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

Bocse

2019. október 7.

Nem jött be. Egy vizes zselés cucc amit estére tudtam használni mert reggel mindig darabokban potyogott le tőle a sminkem. A 3 hónap alatt semmi változást nem tapasztaltam. A drogériás olcsó szérum magasan veri. Semmiképp se venném újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. szeptember 15.

Könnyen felszívódó színtelen szérum, ami reggeli smink alá is jól használható. Ez a legfőbb előnye, tapasztalatom szerint.
Merthogy én sem éreztem semmilyen extra hatást az alkalmazásával. Na ilyenkor mondom azt, hogy akkor inkább legyen még ennél is drágább, de hasson. Ennél a terméknél sajnos az ígérteket nem tapasztaltam. Elhasználom, de nem győzött meg, nem lesz újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Wattsy

2019. július 30.

Egy kiadósabb mintához jutottam hozzá és nagyon nagy reményekkel kenegettem magamra este, de az édeskés alkoholszaga (meg ahogy most látom, a 2. helyen lévő alkohol...) kicsit lezsibbasztotta a lelkesedésemet. Hidratált, tipikus vizes szérum, de semmi extra, biztosan nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

dbetti93

2019. június 22.

Vásárlás mellé kaptam belőle mintát, lassan 1 hónapja megvan és még a fele sem fogyott el, pedig minden este lefekvés előtt bekenem vele az arcomat,majd amikor beszívódott lefekszem aludni. Reggelre sokkal kisimultabb az arcom, a bőröm is sokkal egyenletesebb tónusúnak mutat, nekem eddig tetszik. Ha úgy alakulna hogy elfogy a mintám és a bőröm továbbra is jó állapotban maradna, akkor az ára ellenére is megvásárolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

Viki9727

2019. május 19.

Vásárlás mellé kaptam ajándékba egy mintát. Gyorsan beszívódik, különösebb változást nem észleltem. Nagyon drága, soha nem venném meg teljes áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

Antioxidánsok: Buddleja Davidii Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sodium Hyaluronate

Az európai bükk rügyeinek a kivonata. Ecocert által tanúsított természetes öregedésgátló összetevő. A hatóanyag gyártója szerint energizáló, hidratáló és tápláló tulajdonságokkal rendelkezik a bőrön.

közönséges kakukkfű levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. Lásd kakukkfű kivonat.