The Body Shop

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gina19, Módosítva: 2017. október 2.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez a 99%-ban természetes összetevőkből álló fiatalságmegőrző szérum frissebbé, simábbá és feszesebbé varázsolja arcbőrt. Elősegíti a bőrsejtek megújulását, így késlelteti az öregedés első jeleinek kialakulását. Növényi őssejteket tartalmaz, melyek segítenek a bőr természetes rugalmasságát visszaállítani illetve megtartani. Használd a szérumot az arckrém előtt, hogy felerősítsd annak hatását! Minden bőrtípusra ajánljuk, már 25 éves kortól!

NO POSTA The Body Shop Drops Of Youth™ Fiatalságmegőrző Szérum
Ár: 4990 postával , Eladó: encimokus
Állapot: Vadiúj, Helyszín: Szombathely, fizetés: Banki utalás
Ár: 7000 , Eladó: katakajner
Állapot: bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: előre utalás, Foxpost

Nessy

2019. április 20.

Az egész Drops of Youth kollekciót használtam kb. 2 hónapig, de sajnos hosszú távon nem tett jót a bőrömnek a sok alkohol és szilikon.
Felesleges termék, akárcsak az eszencia. Ha nem használtam utána egyből az arckrémet akkor nagyon ragadt tőle a bőröm. Szép küllem, de sem az összetevők sem a hatás nem világbajnok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

valencica

2019. április 14.

Mintát kaptam belőle, és alig vártam, hogy el kezdjem használni. Óriási csalódás!!! Bűzlik az alkoholtól, én csak azt érzem ki, mondjuk nem csoda, hiszen második összetevő. Szárít is, húzódik utána a bőröm. Ennyi pénzért igazi csoda szérumot kaphat az ember, nem szabad ezzel beérni. Szörnyű,

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

Kitti0120

2019. április 6.

Kis termekmintat kaptam belole azonban nekem abszolut nem jott be.Zsirositotta a boromet es pattanasokat is okozott.Azonban anyukamnak nagyon bevalt es tenyleg mar egy hasznalat utan latszott a kulonbseg.Egyenletesebb es elettel telibb lett az 50 eves bore:) Tehat megkapja az 5*-ot de azert az arat sokaljuk:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 6.

vitezjulia

2019. február 27.

Én nagyon szeretem, eleinte kicsit húztam a szám az ára miatt, de öt hónapja majdnem minden nap használom az 50 ml-es kiszerelést, és még mindig van benne, talán 1-2 hétig elég lesz még. Nagyon könnyen beszívódik, feltölti a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Tamaranna28

2019. január 13.

Kétszer vettem meg a terméket, mert imádta a bőröm. Nagyon gyorsan beszivódott és láthatóan feltöltötte a bőrt. Inkább nyáron használtam, télen kevésnek bizonyult. Mert inkább olya frissitő hatású, zselés állagú. Kellemes az illata, megvettem más terméket is ettől a családtól. Nagyon jól hidratálta és mintha kifeszesitette volna a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

balkri

2018. december 19.

Kis mintát használtam belőle, de ő a következő TBS termék, amit be szerzek. Nagyon jól viselkedik a bőrömön, hamar beszívódik és szép bőrképet ad. Az illatát az elején furcsáltam, de már megkedveltem. Ha megvettem a nagy kiszerelést és aktívan használom még jelentkezem.

Up date: Megvettem az 50 ml kiszerelést is, IMÁDOM: Szép egységes lett a bőrőm, tapintásra puhítja a bőrt, és szerintem a pólusaim mérete is csökkent. Olyan jó utána megtapintani, hogy szívem szerint nem is kennék fel hidratálót! (de persze azt sem hagyom ki).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 19.

atzsirknab

2018. december 8.

2-3 naponta használom esténként, majd hidratáló éjszakai krémet kenek rá. Jól beszívódik, tömörebbnek és kisimultabbnak érzem a bőröm reggelre, valamint azt is észrevettem, hogy a pattanások utáni hegek gyógyulására is jó hatással van. Már a másodikat használom, és valószínűleg újra fogom venni ismét, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

doralia29

2018. november 1.

Gyorsan beszívódik és valóban egyenletesebbé, puhábbá teszi az arcbőröm. Én minden nap használom, hol reggel alapozó alá, hol este lefekvés előtt, szóval teljesen beépült a hétköznapi arcápolás rutinomba, szerintem újra is fogom venni, ha elfogy. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

SzLili17

2018. október 2.

Szerintem szuper! Az illata isteni, az arckrémmel együtt csomagban 15 ezerért vettem és minden pénzt megértek. Tervezem a termékcsalád többi tagját is beszerezni😍

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

mandyy

2018. október 1.

Imádom, nagyon keveset kell felvinni belőle, extra gyorsan felszívódik, isteni az illata és csodát művel a bőrömmel reggelre, akciósan vettem, nagyon megérte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

Antioxidánsok: Buddleja Davidii Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sodium Hyaluronate

Az európai bükk rügyeinek a kivonata. Ecocert által tanúsított természetes öregedésgátló összetevő. A hatóanyag gyártója szerint energizáló, hidratáló és tápláló tulajdonságokkal rendelkezik a bőrön.

közönséges kakukkfű levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. Lásd kakukkfű kivonat.