The Body Shop

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gina19, Módosítva: 2017. október 2.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez a 99%-ban természetes összetevőkből álló fiatalságmegőrző szérum frissebbé, simábbá és feszesebbé varázsolja arcbőrt. Elősegíti a bőrsejtek megújulását, így késlelteti az öregedés első jeleinek kialakulását. Növényi őssejteket tartalmaz, melyek segítenek a bőr természetes rugalmasságát visszaállítani illetve megtartani. Használd a szérumot az arckrém előtt, hogy felerősítsd annak hatását! Minden bőrtípusra ajánljuk, már 25 éves kortól!

NO POSTA The Body Shop Drops Of Youth™ Fiatalságmegőrző Szérum
Ár: 4990 postával , Eladó: encimokus
Állapot: Vadiúj, Helyszín: Szombathely, fizetés: Banki utalás
Ár: 7000 , Eladó: katakajner
Állapot: bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: előre utalás, Foxpost

sosi

2018. szeptember 22.

Fel eve hasznalom. Most fogyott el a nagy kiszerelés. Annyira szeretem! Nem is tudok sokminden mast mondani rola. Amiota hasznalom, nagyon szep a bőröm tőle. Draga, de nem a legdragabb. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Tulipanlany

2018. augusztus 14.

Nagyon szeretem ezt a szérumot, az adagolója tényleg nem valami jó,de megoldható így is az adagolása.
Könnyen beszívódik, jó illatú, az ára miatt adok 4 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Könnyen beszívódik, jó illatú, az ára miatt adok 4 csillagot.

liv22

2018. július 8.

Ajándékba kaptam a kisebb kiszerelést és imádtam! Hónapokra elég volt, kevés kell belőle, könnyen felszívódik és érezhetően jót tesz a bőrömnek. A pipettás adagoló nem a legpraktikusabb, ez az egy hibája van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Lulu1111

2018. június 30.

Sziasztok! Nem régen vettem ezt a kis szérumot, hirtelen felindulásból, és mivel volt rá kupon kódom. Mostanában elég stresszes időszakomat élem, és pár egészségügyi probléma is felütötte a fejét, ezért úgy döntöttem, megérdemlem ezt az extra kényeztetést. Imádom! Még annyit nem használtam, hogy csodaszernek kiáltsam ki, ezért a 4 csillag, de mindenképpen updatelek ha legalább a feléig elértem az üvegcsének. :) Nagyon kellemes érzés este arctisztítás után befejező lépésként felkenni ezt a kis szérumot. Megnyugtatja a bőrömet, felfrissíti és mintha kisimultabb is lenne a bőröm. Igaz pár pattim lett, de nem fogom rá, mert ezek már akkor elkezdtek kijönni, hogy megvettem volna a szérumot. És amúgy is "azok" előtt a napok előtt állok, és ilyenkor mindig kényes a bőröm. Kicsit ragacsos érzés, ahogy szárad, de ez hamar elmúlik. Illata van, de elég meghatározhatatlan, és semleges, nem is erős és hamar elillan, így ezt nem érzem zavarónak.
Az árát kicsit sokallom viszont. Persze kevés is elég, nem kell locsolni, egy fél pipettányi is bőven megteszi nekem az arcomra-nyakamra és egy kicsit a dekoltázsomra is. Szóval, ha sokáig elég, mondjuk talán 2-3 hónapig, akkor viszont már nem olyan rossz. Az olyan 3000 Ft havonta, ennyit meg egyéb arc kencére is elköltök, ráadásul ami nem ilyen jó, azt végül a kezemre lábamra kenegetem el (mert kidobni még sem fogom). Szóval, ha nem fogy el 2 hét alatt, akkor máris nem sokallom annyira :) (És biztos van 2-3 havonta valami kuponos akció, amivel ára alatt hozzá jutok).
Egyelőre ennyi :) Bár most eszembe jutott, hogy kellett volna előtte képeket csinálni, aztán majd egy hónap múlva, hogy mennyit használt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Marcsika0720

2018. május 27.

Mintám volt belőle amit rendelés mellé kaptam. Eléggé meglepődtem hogy a kis tasak milyen sok terméket tartalmazott. Nagyon kevés is elég belőle, nagyon könnyű az állaga. Azonnal beszívódik, reggelre pedig éreztem hogy sokkal feszesebb, teltebb az arcbőröm. Kisimultam az éjszakai alvás alatt 😜 Nagyon nagyon tetszik a termék, irritációt sem okozott. De az ára??!! Nagyon drága 😭Olyan jó lenne megvenni. De nagyon sokallom az árát, bár nagyon sokáig elég lenne szerintem, de akkor is. Olyan kár hogy nem olcsóbb mert biztos imádnám. 😢az ár miatt levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Hamarv

2018. február 14.

Hiper érzékeny a bőröm, tehát ha valamitől nem pattog ki ott nálam már jár is a 4 csillag, viszont hatását nem igazán látom. Elég drága ahhoz, hogy ne nyújtson igazán semmit nyakamon dekoltázsomon használom el, arcomra visszatértem a régi jól bevált Hylamide termékcsaládhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

herakut

2018. január 25.

Gyors felszívódása van és nem ragad,nagyon jól felerősíti a krémek hidratáltságát és puhább/szebb lesz a bőröm állapota. Minden bőrtípusra lehet használni,én az éjszakai maszkát használom hozzá este,reggelre pedig az e-vitaminos aquaboostal. Tökéletes trió a napi rutinomnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Latte

2017. december 29.

Nagyon kellemes, nagyon hosszú ideig elég, remek adagolás, kellemes pihepuha a bőröm utána, újraveszem még biztosan :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

zorro

2017. november 29.

Mintát kaptam belőle és kellemesnek találtam a használatát, sima és bársonyos volt az arcom utána, így megvettem kuponnal, de egy hét használat után rájöttem, hogy szörnyen szárítja a bőrömet. Abba kellett hagynom, most csak hébe-hóba használom, mert olyan drága volt, hogy sajnálnám kidobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

0bikbik0

2017. november 17.

Hűha, mi ez a ragacsos valami?
Nyúlós zöld gezemice van a palackban, ami felkenve fényes, maszkszerű gezemice lesz. A kezemről alig tudom lemosni.
Nekem nem vált be kicsit sem. Lehet hogy hatékony lenne, de nem tudom rendszeresen használni: egy vékony, fényes réteg lesz tőle a bőrömön, mind egy műanyag bevonat. Nem kellemes, és nappalra teljesen használhatatlan. Estére elkenegettem, de a kellemetlen érzésen kívül semmi látványosat nem csinált. Még szerencse, hogy ajándék volt, mert mégha pénzt is adtam volna érte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 17.

Hűha, mi ez a ragacsos valami?

Antioxidánsok: Buddleja Davidii Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sodium Hyaluronate

Az európai bükk rügyeinek a kivonata. Ecocert által tanúsított természetes öregedésgátló összetevő. A hatóanyag gyártója szerint energizáló, hidratáló és tápláló tulajdonságokkal rendelkezik a bőrön.

közönséges kakukkfű levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. Lásd kakukkfű kivonat.