The Body Shop

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gina19, Módosítva: 2017. október 2.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez a 99%-ban természetes összetevőkből álló fiatalságmegőrző szérum frissebbé, simábbá és feszesebbé varázsolja arcbőrt. Elősegíti a bőrsejtek megújulását, így késlelteti az öregedés első jeleinek kialakulását. Növényi őssejteket tartalmaz, melyek segítenek a bőr természetes rugalmasságát visszaállítani illetve megtartani. Használd a szérumot az arckrém előtt, hogy felerősítsd annak hatását! Minden bőrtípusra ajánljuk, már 25 éves kortól!

NO POSTA The Body Shop Drops Of Youth™ Fiatalságmegőrző Szérum
Ár: 4990 postával , Eladó: encimokus
Állapot: Vadiúj, Helyszín: Szombathely, fizetés: Banki utalás
Ár: 7000 , Eladó: katakajner
Állapot: bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: előre utalás, Foxpost

0bikbik0

2017. november 17.

Hűha, mi ez a ragacsos valami?
Nyúlós zöld gezemice van a palackban, ami felkenve fényes, maszkszerű gezemice lesz. A kezemről alig tudom lemosni.
Nekem nem vált be kicsit sem. Lehet hogy hatékony lenne, de nem tudom rendszeresen használni: egy vékony, fényes réteg lesz tőle a bőrömön, mind egy műanyag bevonat. Nem kellemes, és nappalra teljesen használhatatlan. Estére elkenegettem, de a kellemetlen érzésen kívül semmi látványosat nem csinált. Még szerencse, hogy ajándék volt, mert mégha pénzt is adtam volna érte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 17.

Hűha, mi ez a ragacsos valami?

Dhewilgirl

2017. október 12.

Mintát kaptam belőle, 2 használatra volt elég belőle. Az arckrém előtt tettem fel. Nálam az égvilágon semmit nem csinált (pedig többen is írták, hogy már néhány használat után látványos az eredmény), ugyanúgy viselkedett a bőröm mindkét alkalommal, ahogy szokott. Így egész biztosan nem fogok rá beruházni, felesleges pénzkidobás lenne. Lehúzni nem fogom, mert bajt nem csinált, így 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

narramin

2017. október 7.

Nekem eddig nagyon szimpi, pár napja használom, de már az első használat utáni reggel is sokkal tömörebbnek, masszívabban érződött a bőröm, és szuper hidratáltnak. Villámgyorsan beszívódik és semmilyen érzetet nem hagy, szóval akit zavar a ragacsosság, az ezt szeretni fogja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 7.

Marietta1977

2017. október 2.

Jól felszívódó termék, kellemes a használata, az illata.
Termékmintát kaptam belőle, de pár alkalomra így is elég volt. Nagyon jó minőségű, nekem jót tett az arcommal, feszesebb lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

Jól felszívódó termék, kellemes a használata, az illata.

Gerrardfan

2017. szeptember 19.

Eleinte ragacsosnak tűnik, de nem kell túl sokat használni belőle. Szépen beszívódik, és utána elmúlik a ragacsosság. Nagyon szeretem. Kicsit nehézkes a pipetta használata, sokszor tele megy levegővel és nem szív fel megfelelő mennyiségű terméket, de sztem megéri a játszadozás. Igaz hogy egy kicsit húzós az ára, de megpróbálok mindig a kuponokkal zsonglőrködni ;-P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 19.

bellalabella

2017. augusztus 28.

nekem nagyon tetszett az eredmeny, amit produkalt. eloszor azt hittem ragacsos lesz tole a borom, de szepen beszivodik. nekem smink ala is teljesen bevalt. elso alkalommal egy hosszu ejszakazas utan kentem fel es masnap reggel alig latszott a "nemalvas" eredmenye, pedig nekem az nagyon megviseli az arcboromet. egyedul az ara a negativuma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

mliptak

2017. július 23.

Mintát kaptam belőle, de így is elég sokáig elég volt. Könnyen kenhető, hamar felszívódik és nem hagy ragacsos érzetet maga után. Tömörebbnek, egységesebbnek láttam az arcbőrömet, talán a hidratáltságán is segített. Hiányzik mióta elfogyott, de az ára némileg visszatart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

Zsuzsi216

2017. május 15.

A vásárlásom mellé kaptam egy 7 ml-es változatot.
Az én bőröm szereti. Esténként szoktam használni. Néha csak szemkörnyékápolóval, de néha hirdatálót is kenek fölé.
Elégedett vagyok vele. A bőröm hamar beszívja. Mióta használom szebbnek látom a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 15.

A vásárlásom mellé kaptam egy 7 ml-es változatot.

szeliger

2017. április 1.

A régit is végül megvettem, igaz, hogy nem itthoni üzletben, mert a TBS magyarországi árképzése valami rettenet. Mivel azt a régebbi változatot nagyon szerettem használni, ezért végül fogamat összeszorítva erre az újabb verzióra is beruháztam. A szérum újabb kiadása valóban még jobb lett, szép egységes a bőr felszíne a használata után, az esetleges pirosabb foltokat is hatásosan megnyugtatja. Nagyon gyorsan beszívódik, az utána használt hidratálókkal kompatibilis, az eredménnyel minden szempotból elégedett vagyok. Az adagolója viszont sokkal rosszabb lett, nekem valahogy a cseppentő nem akart kellő mennyiségű szérumot felszívni és utána leadni. Én nem tudom, honnan szedte a levegőt, de sokszor levegős lett, egy türelemjáték volt kinyerni az esszenciát. Többször kaptam már kisebb, 7ml kiszerelést is vásárlás mellé ajándékba, a kicsinek valamivel könnyebb az adagolhatósága, de az se az igazi.
A géles szérum értékelése ötös, a csomagolás elégtelen, így aztán jóindulattal adok négy csillagot és mérlegelem, hogy újraveszem-e. Talán majd a következő verziót🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 1.

mLK235

2017. február 18.

Sajnos én nem tapasztaltam semmi extra változást egy hónap használat után sem, talán a fiatalabb korosztáy bőrén látványosabb a hatása, és jóval kevesebbet is kell belőle használnia egy fiatalabbnak (18-26). Tömörebb bőrképet szerettem volna viszontlátni a tükörben, de ezt egész napon át! Nos nekem is nagyon szívta magába a szérumot a bőröm, és ez a terméket rögtön szimpatikussá is tette számomra, viszont szerintem napi többszöri felvitelt igényel a használata, Ár/Érték arányában tekintve ez a kis mennyiség nem éri meg az árát!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 18.

Antioxidánsok: Buddleja Davidii Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sodium Hyaluronate

Az európai bükk rügyeinek a kivonata. Ecocert által tanúsított természetes öregedésgátló összetevő. A hatóanyag gyártója szerint energizáló, hidratáló és tápláló tulajdonságokkal rendelkezik a bőrön.

közönséges kakukkfű levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. Lásd kakukkfű kivonat.