The Body Shop

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gina19, Módosítva: 2017. október 2.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez a 99%-ban természetes összetevőkből álló fiatalságmegőrző szérum frissebbé, simábbá és feszesebbé varázsolja arcbőrt. Elősegíti a bőrsejtek megújulását, így késlelteti az öregedés első jeleinek kialakulását. Növényi őssejteket tartalmaz, melyek segítenek a bőr természetes rugalmasságát visszaállítani illetve megtartani. Használd a szérumot az arckrém előtt, hogy felerősítsd annak hatását! Minden bőrtípusra ajánljuk, már 25 éves kortól!

NO POSTA The Body Shop Drops Of Youth™ Fiatalságmegőrző Szérum
Ár: 4990 postával , Eladó: encimokus
Állapot: Vadiúj, Helyszín: Szombathely, fizetés: Banki utalás
Ár: 7000 , Eladó: katakajner
Állapot: bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: előre utalás, Foxpost

Timitami

2017. február 16.

Mintát kaptam belőle az üzletben, és este ki is próbáltam. Nagyon gyorsan beszívódik, szépen összerántja a bőrt, vagyis masszívabbá, fiatalosabbá teszi rögvest. Jó fél óra múlva felkentem az éjszakai krémem, amit már használok egy ideje (nem TBS). Sokkal gyorsabban beszívódott, mint egyébként, mintha szomjasabb lett volna az arcomon a bőr. Mindegy, megvártam a reggelt. Tényleg szép volt a bőröm ébredés után, nem tudom másképp mondani, minthogy masszívabb lett. Jó kis tömör. Majdnem, mint a kislányoknak. Aztán megmostam, majd feltettem a nappali ránctalanítómat. Azt is gyorsabban beszívta a bőröm, mint egyébként, én ezt is a TBS youth szérumnak tudtam be. De mintha nem lett volna olyan szép a bőröm, mint egyébként, egy icipicit, amit más nem vesz észre, összekapódott a bőr itt-ott. Mintha száraz lett volna, pedig volt rajta krém. Mindegy, este megmostam az arcom, és sajnos húzódott. Az a bizonyos összekapódás eltűnt ugyan, de húzódott a bőr. Ahhoz hasonlóan, mint amikor vízhiányos vagy a nap megkapja egy kicsit. Aztán feltettem a éjszakai krémemet a szokásos módon, amelyet már ugyanúgy szívott be a bőröm, mint amikor nem használtam előtte a szérumot. Szóval biztos vagyok abban, hogy a szérum nekem szomjassá tette a bőröm. Sajnos. Így nem fogok belőle venni, és ennek okán sajnos hosszabb használat utáni hatásról se tudok beszámolni. De az biztos, hogy nekem felkenés után egy napig érződött a hatása. Ez jó is lehetne, ha nem okozott volna kis kellemetlenséget nálam. Mindezért összességében 2,5 pontot adnék, de azt nem lehet, így 3. Amúgy 44 és 45 között vagyok, csak hogy aki olvassa, tudja, melyik korosztályhoz tartozom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 16.

kisritus

2017. január 18.

Egy csomag-akció keretében a kis kiszerelést vettem meg.
El kell, hogy mondjam hogy teljesen egyszerre kezdtem használni az Oils of Life szérummal, tehát nem tudom melyikük hatása volt, de a hosszú-hosszú évek óta jelen lévő, legnagyobb pigmentfolt az arcomon szinte teljesen eltűnt.
Mivel nekem ez hatalmas dolog, már ezért jár neki az 5 csillag. A textúrája is teljesen jó volt, hamar és könnyen beszívódott, reggel használtam mindig, pont ezért, a készülődés során is belefért a rutinba, mehetett rá a hidratáló és a smink.
A kicsi kiszerelés bírta kb másfél hónapig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 18.

Egy csomag-akció keretében a kis kiszerelést vettem meg.
A kicsi kiszerelés bírta kb másfél hónapig.

Babadook

2016. december 18.

Ajándékba kaptam egy vásárlásom alkalmával. Igaz, eddig még csak két alkalommal használtam, de nekem nagyon bejött. Pár csepp elég belőle, és szinte azonnal beszívja a bőröm. Csak reggel használom. Nem ragad és nem hagy olajos/zsíros utánérzést a bőrömön. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 18.

ErdelyiDiana

2016. december 9.

Szeretem ezt a szerumot. Ha veszek mindig elhasznalom az utolso cseppig. Nekem bevalt es latom is a boromon a kulso valtozast is, ha lehet ilyet latni tenyleg szepen kisimul tole az arcom. Kremet is hasznalok ra es meg ugy sem sok. Azonnal felszivodik. Zsiros borom ellenere is szepen beszippantja es csak a nap masodik feleben kezd el picit fenyleni. Hogy tobbet tud e az elodjenel ebben nem vagyok biztos, nekem az is hasonloan szuperalt. Biztos van nala jobb, de en meg azt nem talaltam meg :) de nyitott vagyok. Minta erejeig mindenkeppen erdemes kiprobalni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 9.

rencsii

2016. december 1.

Nagyon kellemes az illata, az állagát is nagyon szeretem. Gyorsan beszívódik, számomra a feszesítő hatása is érezhető. Nem zsírosodik tovább az alapból is zsírosodásra hajlamos bőröm tőle, ami számomra mindig plusz :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

VidamRt

2016. november 23.

Szülinapomra kaptam a páromtól, úgyhogy kb. egy hónapja használom.
Reggelente krém előtt használom- szépen beszívja a bőröm és nem hagy ragacsos érzetet- mintha kicsit kisebbek lennének a pórusaim és szebben gyógyulnának a hegeim (nem tudom,hogy a maszkja vagy ez segít rajta).
Pattanást nem csinált abszolút!:)
Mivel elég fiatal vagyok még, nekem nagyon látványos ráncaim nincsenek, viszont a kisebbeken segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

Szülinapomra kaptam a páromtól, úgyhogy kb. egy hónapja használom.
Pattanást nem csinált abszolút!:)

Virvatuli

2016. október 8.

Elhasználtam, de semmilyen különösebb hatást nem vettem észre. Biztos nem fogom újravenni, ennyi pénzért vannak hatásosabb szérumok is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 8.

Isilrian

(!)
2016. július 25.

Nagy melegben még krém sem kell fölé, hamar beszívódik, nem üt ki az arcon az olaj, nem izzad a bőr. Éjszakára is elég, ettől "lélegezni" is tud az arcbőr (nem vagyok híve az éjjeli "bemaszkolásnak"). Az illata csodás, és úgy vettem észre, hogy még feszesíti is a bőrt, úgy, hogy nem irritál. Nálam favorit!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 25.

kisnyuszi83

2016. június 17.

Megvettem akciósan ennek a termékcsaládnak a nappali krémjét, éjszakai maszkját, szemkörnyékápolóját és ezt a szérumot. A szérum olyan, mint bármely másik hasonló árfekvésű termék. Hamar beszívódik az a pár csepp, amit a pipettával kimérek, utána szinte kifeszesítve a bőrt. Utána jöhet a krém. Kellemes illatú, nem okoz bőrpírt vagy viszketést. Mondjuk az a nagy "HÚÚÚ" érzés elmarad. Egyenlőre 4 *, mivel még csak egy hete használom. Aztán meglátjuk

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 17.

Antioxidánsok: Buddleja Davidii Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sodium Hyaluronate

Az európai bükk rügyeinek a kivonata. Ecocert által tanúsított természetes öregedésgátló összetevő. A hatóanyag gyártója szerint energizáló, hidratáló és tápláló tulajdonságokkal rendelkezik a bőrön.

közönséges kakukkfű levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. Lásd kakukkfű kivonat.