The Body Shop

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2019. május 20.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Frissítő arcpermet kellemes rózsaillattal, melyet sminkfixálóként is használhatunk.

Sziluuun

2017. május 13.

Nagyon szeretem használni egész évben, nem csak nyáron. Kellemesen hidratál, és frissít. Fáradt reggeleken nagyon jót tesz a bőrömnek, és nekem is segít felébredni. :) A smink fixálásra is tökéletes, illetve a 'maszk' hatást is eltünteti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Kingácska0807

2017. január 26.

Eleinte ódzkodtam valamiért tőle, mostanában egyre szívesebben nyúlok utána. Hidratál, frissít, ápol. Megszerettem, az az igazság. Klassz termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

anna09

2016. szeptember 11.

Akartam egy arcpermetet és csak ezt tudtam fizikai boltban, az országban beszerezni. Szerintem nem rossz, de javítani nem javított a bőrömön. Sminkelés után hogy ne tűnjön az alapozó műnek, szerintem jól frissít!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

NovakneViki

2016. június 13.

Az e vitaminos család megújulásával találkoztam ezzel a termékkel, és nem is értem, hogy élhettem eddig enélkül. Melegben nagyon kellemes az arcomnak, kipróbáltam már sminkfixálásra is, használtam már gyerekeim kipirosodott és lehorzsolt bőrére, szerintem nagy melegben még testpermetként is kipróbálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 13.

flamingo-80

2016. június 1.

Elég nagy TBS rajongó vagyok, de ezt az egy terméket sajnálom, hogy megvettem... Semmi pozitív hatást nem tapasztaltam. Persze az illata szuper, meg a nyári melegben kellemesen felfrissíti az arcbőrt, de semmi több... Már egy éve megvan, és alig fogyott belőle... Többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 1.

MissC

2016. február 3.

Biztosan újravevős :) Én egész évben szívesen használom, szuperül frissíti a reggelente fáradt arcomat, valahogy élettel telibb tőle. Általában nagyon száraz a bőröm, így azonnal észreveszem, ha nincs rajtam, mert miután rápermetezem az arcomra sokkal egészségesebbnek, hidratáltabbnak néz ki tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

Midnight Fairy

2016. január 14.

Az óriási nyári kanikulában használtam. Megfelelően hidratálta és frissítette a pofit az illlata pedig finom gyengéd. Újravevős darab!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

laanyka

2015. október 23.

akármikor megyek el otthonról, ez sosem maradhat ki.. ha van rajtam smink, ha nincs ez mindig beválik. frissíti az arcomat, és szuper az illata. nem igazán hidratálja a bőröm (ez nem is arra való :) ), de frissebb és élettel telibb lesz tőle a bőröm...nagyon szeretem ezt az e-vitaminos vonalat :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

terke29

2014. május 18.

Megvettem,fújom,szeretem.
Nem olvastam róla a vásárlás elött,egyszerűen megláttam,kipróbáltam,tetszett a hatása és megvettem.Én csak úgy random magamra fújom,ha a flakon közelében járok,van hogy naponta többször is.Az a nem titkolt szándékom,hogy a nyári kánikulában ezzel fújjam majd képen magam,ha már nem bírom a meleget.
A flakon táskaméret(100ml),a kupak sem jár le olyan könnyedén,a fúvófej szépen "porlaszt",és éppen elég belőle egy fújás.1 határozott nyomással annyi permet kerül az arcra,ami nem folyik le,nem keni el a sminket,szóval megfelelő mennyiség.
Sminkfixálásra nem használom,de annak is megteszi,sminkelés elötti gyors hidratálásra mégjobb,de én csak amolyan gerilla-ápolónak szánom,nem többnek,így nincsenek nagy elvárásaim,nem csodaszer,és bár van benne parabén,még jár neki az 5 csillag.-Tőlem legalábbis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 18.

Megvettem,fújom,szeretem.

eandi

2014. április 28.

Ezt a sok rossz összetevőt, ha tudom nem veszem meg. Valóban frissít ha ráfújom az arcomra, kellemes illatú, könnyen kezelhető a flakonja is. De mikor megláttam az összetevőit nagyon elbizonytalanodtam. Eddig párszor használtam csak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.