KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   5690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Éjszakai tápláló olajos szérum búzacsíraolajjal és egyéb olajakkal biztosítja a bőr regenerálódását. Könnyen felszívódik, nem hat olajos érzetet maga után.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

balazskrisztii

2017. október 26.

Kb 2 hónapja használom, esténként. Reggelre teljesen beszívódik, puha és sima a bőröm. Szeretem a pipettás adagolót és számomra az illata is kellemes. Gazdaságos, 3 csepp elég egy napra :) Ha elhasználtam lehet kipróbálok mást is, de ettől függetlenül elégedett vagyok vele

up: egy év alatt használtam el, mert időközben beszereztem egy csomó Ordinary terméket. Azokhoz képest nagy csalódás. Drága, nem szívódik be teljesen, nem reagál jól más termékkel. Az illatát mindig is szerettem, a pipettás kiszerelés máshol is megjelent, irritációt nem okozott, de összességében csalódás. Nem fogom újra venni

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

katica22

2017. október 15.

Tavaly télre kerestem valami kis plusz hidratálást a bőrömnek, és nem bántam meg. Nagyon finom púderes illata van. 2-3 csepp bőven elég belőle éjszakánként. Mikor felvittem kellett kicsit várni míg beszívta a bőröm, de reggelre nagyon finom puha hidratált volt a bőröm. Alapvetően érzékeny-kombinált bőröm van. Kicsit féltem, hogy pattanásokat vagy mitesszereket fog okozni, de nem. Mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom. Az árát megéri.

katica22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Kingácska0807

2017. június 3.

Ő fantasztikus! Ha nem alszom sokat, akkor is üdébb bőrrel kelek reggel, ha este felkentem. Igyekszem legalább minden másnap használni, babapuha bőrt eredményez, nem zsírosít, nem hagy olajos réteget, az utolsó cseppig beissza a bőröm. Alapdarab lesz nálam.

Update: Mitesszereket okoz hosszútávon. Az Ordinary hyaluronsavas lötyije kenterbe vele, és csak harmad annyiba kerül, mint ez a termék. Hiába a puha bőr, ha mitesszeres leszek tőle.

Kingácska0807
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 3.

csicsi86

2017. március 27.

Télen jólesett használni, bár emellett számomra misztikum, hogy az emberek hogyan is tudnak rétegeni, hisz 3 cseppnek is bőven kell idő, mire beissza a bőröm. Kiütést nem okozott, a miteszerek pedig maguktól is előjönnek, ha kenek magamra valamit, ha nem :)

csicsi86
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

0bikbik0

2017. február 12.

Nem az első arcolajam, de talán ez az amit rendszeresen használtam, nemcsak alkalomszerűen. Elhasználtam egy teljes üveggel, és nagyon megszerettem.
Nálam ugyan nem szívódik be azonnal, de mivel este használom, ez annyira nem zavar. Reggelre puha, kellemes tapintású a bőröm. Én minden este használtam, nem lett tőle zsírosabb a bőröm, pattanások, mitesszerek, egyéb kellemetlen tünetek nem jelentkeztek.
Nem látványos a hatása, olyan kis megbízható, alapolaj ez inkább.
Nekem bejön az illata is.
Sajnos az ára már nem. Nézem az összetevőit, és találtam már ennél olcsóbb, gyakorlatilag ilyen összetevőjű olajat. Most azt kezdtem el használni, majd meglátjuk...

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 12.

Nem látványos a hatása, olyan kis megbízható, alapolaj ez inkább.
Nekem bejön az illata is.

cremeblanche

2017. január 3.

Én nagyon szeretem ezt a száraz olajat, esténként használom, és reggelre nagyon széppé varázsolja a bőrömet. Nekem helyettesíti az éjszakai krémet, így minden nap használom, és azt veszem észre, hogy egy idő után a bőröm hozzászokik. Nagyon kellemes az illata és tetszik a pipettás megoldás, bár nekem nem elég 2-3 csepp, ahogy az rá van írva használati útmutatásként, így elég gyorsan fogy, kb másfél havonta kell újat vennem, és sajnos nem tartom olcsónak... Ettől függetlenül tényleg nagyon szeretem, 4 csillagocskát ér nekem!

cremeblanche
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

handig

2016. június 24.

Nagyon jokat olvastam rola masik oldalakon es ezert is vettem meg. A szaraz ekcemara hajlamos boromet nagyon jol hidratalja es apolja tenyleg puha tole a borom. Az egyetlen hatrany ami nagyon zavaro hogy felkenes utan nagyon rossz illata van, mar mar budos. Epp ezert csak ejszaka tudom hasznalni es akkor ha egyedul alszok, valamint egy nagy elonyet hogy alapozoval keverjem nem tudom kihasznalni mivel napkozben nem szeretnek budos lenni. Ezmiatt nekem csak 3 csillag. Szerintem a bor tipusatol fuggoen johet csak elo ez a szag mert ezt nem olvastam mint altalanos "rossz" masik oldalakon.

handig
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 24.

goldeneyeliner

2016. május 21.

Az első szérum, amit használok, száraz a bőröm, így imád minden olajat, és ez tökéletes. Drága, de nagyon sokáig kitart, könnyen beszívja a bőr és az utána használt hidratálókrémet is könnyebben el tudom kenni, és mindig érzem másnap reggel a hatását, főként száraz és vízhiányos bőrűeknek ajánlanám.

goldeneyeliner
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 21.

szaneszter

2016. április 9.

Jól hidratálja a bőrömet, a nappali krémmel együtt használom. Egy hátránya van, az én arcomon felkenés után rettenetesen büdös lesz!

szaneszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

bogca93

2016. január 25.

Két hónapja vettem még a Glamour napos akció keretein belül. Eleinte csak alkalmanként használtam, mert problémás bőröm van, képes vagyok bármitől kipattogni és féltem, hogy eltömíti a pórusaimat és olyan mély, hatalmas pattanásokat okoz, amiktől nem fogok tudni megszabadulni egy könnyen. Most viszont már minden éjjel használom, nem keverem semmivel és nagyon szeretem. Nem vagyok benne biztos, hogy a nyári időszakban is ilyen jól fog szerepelni, mert télen inkább száraz a bőröm, nyáron viszont zsírosodik a T-vonalban. Télen biztosan ez lesz a favorit, nyárra inkább valami géles szérumot fogok kitalálni (teszem azt a C-vitaminos TBS szérumot).
Két dolog zavar, amiért csak négy csillagot kap: hiába pumpálom cseppenként az adagolóból és viszem fel az arcom különböző részeire külön-külön, mindig befolyik az ujjaim közé és úgy érzem, pazarolom az olajat, mert nem tudom praktikusan felvinni. A másik dolog az, hogy hiába nem használok sokat, zavar elalvás közben, mert nem egy szérumról beszélünk, ami gyorsan felszívódik, hanem határozottan olaj, olajos érzettel, ami zavaró, mikor az ember próbál odabújni a párjához, de ez mindenkinek változhat ugye, kit mi zavar.
Egyébként reggel szép a bőröm és hiába problémás, kipihentnek tűnök, a sminkem is sokkal szebb a nap folyamán és nem feltétlenül kell reggel a nappali arcápoló beszívódására várnom, mert este ezt a részét már elintéztem. Azelőtt minden nap használtam nappali arckrémet, mióta ezt használom már nem igényli a bőröm ennyire. Arról nem is beszélve, hogy sokat javult tőle a bőröm amiért hálás vagyok. Úgy érzem ez az olaj tartja karban az arcomat.
Nem olcsó, de érdemes kipróbálni, mert akinek beválik, az meg fogja köszönni :)

Update: Megérdemli az öt csillagot. Egy hétig helyette az éjszakai nivea krémemet használtam, hogy váltsak kicsit, de fáradtabb volt a bőröm és apró pattanások is megjelentek, amiket ez az olaj kordában tartott előtte. Ezt fogom használni és mindenkinek ajánlom!!

bogca93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 25.

Nem olcsó, de érdemes kipróbálni, mert akinek beválik, az meg fogja köszönni :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil