The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Ez a szappanmentes tusfürdő valódi citrom magolajt tartalmaz, zamatos citrus illata van, finoman habzik és lágyan illatosít.

• szappanmentes
  • gazdagon habzik
  • friss citrus illat

bernikrém

2017. december 13.

ez egy igazi nyári kedvenc volt!imádtam,frissítő de még is édes. nagyon nagy kár hogy kivonták..már az utolsó tégelyt használom..:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

Lencseee

2016. május 10.

Nagyon szeretem az illatát, igaz a pink grapefruit még ennél is jobban bejön. De kitűnő hűsítő érzés a nagy melegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 10.

Garu

2014. szeptember 22.

A citromos sorozatból a testvajat és ezt imádtam. Sajnálom, hogy semmit sem tartottak meg, az illata mesés volt, de a hatása mondjuk átlagos. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

grizus

2014. július 20.

Finom illat. Szerintem jó, egy csillag levonás az SLS miatt, persze egy ilyen nagy cégből nem nézem ki, hogy azt kihagyja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 20.

steuermann

2014. március 26.

Az illata fincsi, de pont emiatt szerettem volna, ha zuhanyzás után is érezhető a bőrömön - de sajnos nem. Sok tusfürdőnek olyan erős illata van, hogy még órákkal később érezni lehet a lakásban - ezt szerettem volna ettől is, mert nagyon szeretem ezt az illatot, de egyáltalán nem marad meg :(
Ajándékba kaptam, de magamnak nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 26.

Ajándékba kaptam, de magamnak nem venném meg.

dorcus89

2013. július 25.

Nagyon kellemes illata van, nem túl savanyú, de nem is túl édes, pont eltalálták. Ennyire jó frissítő, citromos tusfürdőm még nem volt. Mini szettet kaptam ajándékba, tusi, radír és testvaj neszesszerrel. Jól hidratál, kár hogy ilyen kicsi kiszerelés, de így is sokáig elég. Nem tudok rosszat mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

vira.15

2013. május 2.

Ezt is imádom, mint az epres társát, de az valahogy közelebb áll hozzám :) Ezt mondjuk nem is én választottam, hanem a barátom, mert neki nagyon tetszik. Az nem igazán számított neki, hogy nekem esetleg nem, persze ilyen nem volt, mert ez is nagyon jó, na de na... :D Amúgy is barátomékhoz vettem, mert az Ő tusfürdőjük nem jó, nagyon szárítanak. Erre is kíváncsi leszek meddig fogja bírni, főleg hogy csak a kis kiszerelésűt vettem meg (60 ml), hozzájuk bőven elég, mert nem sűrűn fürdöm náluk. Ez talán kicsit jobban habzik, mint az epres. Amúgy ez reggel nagyon jó, ez a citrom illat nagyon frissítő :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

Hidratálók: Glycerin, Honey

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.