The Body Shop

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: thesmell, az összetevőket feltöltötte: Orsika89, Módosítva: 2020. február 26.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Friss, gyümölcsös ápolás az ajkaknak eper illattal. Vajas állagának köszönhetően azonnal beleolvad az ajkakba, hosszan tartó hidratálást és védelmet nyújt. Közösségi Kereskedelemből származó ghánai sheavajjal és a kameruni méhviasszal.

• azonnali hidratálás
  • gazdag, vajas állag
  • táskabarát méretben
  • könnyen beszívódik
  • édes eper illat

1000 Ft The Body Shop Epres Ajakvaj
Ár: 1000 Ft , Eladó: jampiangel
Állapot: új, bontatlan , Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben lehetséges, előreutalás esetén foxpost vagy postázás, melynek költségét a vevő állja

zsofien

2017. június 2.

Imádom az illatát, tényleg nagyon jó epres. De, nekem nagyon szárítja a számat. Jó, az első tízpercben vagy egyfajta jaj de hidratát érzés, de fél óra múlva valami borzalmas, nagyon cserepes lesz tőle a szám. Azért többet vártam volna ettől :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 2.

melissared

2017. május 16.

Első használatra kicsit furcsa volt a krémessége miatt. Jól hidratál. Nekem kicsit erős az illata, ezért 4 pontot kap tőlem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

szucsivettke

2017. április 11.

Annyira szeretném, ez lenne nekem a tökéletes ajakápoló, isteni az illata, jól végzi a dolgát, viszont ez a tégelyes megoldáááááás.....wáh de utálom!!!!!! Ha kicsit hosszabb a körmöm rögtön alámegy, nem beszélve arról, hogy mennyi bacit viszek így fel az ajkaimra, undorítóóóó!!!!!
Elfelejthetnék végre ezt a tégelyes külsőt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Elfelejthetnék végre ezt a tégelyes külsőt!

szilvasitimea

2017. január 26.

Illata tökéletes !!! A textúrája is fantasztikus. Azonban semmivel sem nyújt többet, mint bármilyen más ajakbalzsam. Nekem nem hidratálja túl a számat, csak az illata miatt használom, meg mert már megvettem... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Vicamici

Korcsoport: >54
2017. január 17.

Sajnos nekem nem jött be. Jó illata van, én könnyen felkentem, de a hatása nem volt számomra megfelelő. Nem volt jó érzés viselnem, nekem nem volt elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. január 17.

katdly

2017. január 15.

Még karácsonyra kaptam egy epres szett részeként, azóta használom. Pont szükségem volt egy ajakápolóra, a téli mínuszok ugyanis még az én számat is kiszárították... Nagyon meg vagyok elégedve vele, finom, epres illata van, és megfelelően hidratál. Néha nap közben is használom, de alapvetően éjszakára szoktam fenthagyni, így reggelre puhák lesznek az ajkaim:) A szájra felkenve szép csillogást ad, de nem kell túlzásba vinni, mert akkor látszódhat a fehéres színe. Nekem már akkor elkezd megkeményedni, ha 2-3 napig nem használom, de ahogy előttem is írták, tényleg csak fel kell melegíteni egy picit ujjal (különben csomós, és nehéz szépen eloszlatni!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Kisa

2017. január 7.

I-má-dom! Tényleg hidratál. Nem tud olyan fájdalmasan cserepes lenni az ajkam, hogy reggelre ne tegye teljesen rendbe. Lefekvés előtt használom, így egyáltalán nem zavar, hogy belenyúlkálós tégelye van. Napközben kézmosás nélkül viszont nem szívesen használnám, de nincs is rá szükségem, mert az esti "kúra" eredménye nekem egész nap kitart. Többen írták, hogy a teteje megkeményedik, és nehézség válik a felvitel. Nos, ez valóban így van, de egy tuti tippem van erre: néhány másodpercre rajta tartod az ujjad, amivel fel akarod vinni az állásra, és az ujjas melegétől pillanatok alatt megolvad az "egy adagnyi" ajakápoló.
Az illata: isteni eper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Az illata: isteni eper.

Tanja88

2016. november 13.

Nekem nagyon nem vállt be! Az első dolog ami feltűnt vele kapcsolatban, hogy a teteje megkeményedett. Fura kemény szerű réteg alakult ki rajta és ez nehézzé teszi a felvitelét, mivel csomósan tudom csak a számra tenni és sokáig tart eldolgozni. A másik dolog maga a hatása. Nem tart sokáig és amint elmúlik maga a hidratáltság kicserepesíti a szám. Az illata nagyon mű és erős, de legalább nincs kellemetlen íze. Már körülbelül 5 hónapja használom, hátha jobb lesz, de feladom. Ráadásul drága is.
Hát mindenki más...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 13.

Hát mindenki más...

Black Fairy

2016. november 5.

Az illata csodálatos, az állaga is nagyon jó, kellemesen hidratál, de vastagabb rétegnél fehéren fog - így én leginkább éjszaka használom...amúgy se túl higiénikus ez a belenyúlkálód tégelyke, szóval kimondottan otthoni terméknek javasolnám...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

MrsMarvel

2016. október 19.

Jó az állaga, finom az illata (és az íze :D). Szerintem jól hidratál, bár ritkábban használom, inkább csak otthon, mert akkor kezet tudok mosni előtte. A higiéniai okok miatt, hogy mindig bele kell nyúlkálni, szerintem nem túl praktikus "táskába bedobósnak", inkább ilyen fogmosás utáni, lefekvés előtti stb. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Fragaria Ananassa Seed Oil, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol