The Body Shop

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: thesmell, az összetevőket feltöltötte: Orsika89, Módosítva: 2020. február 26.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Friss, gyümölcsös ápolás az ajkaknak eper illattal. Vajas állagának köszönhetően azonnal beleolvad az ajkakba, hosszan tartó hidratálást és védelmet nyújt. Közösségi Kereskedelemből származó ghánai sheavajjal és a kameruni méhviasszal.

• azonnali hidratálás
  • gazdag, vajas állag
  • táskabarát méretben
  • könnyen beszívódik
  • édes eper illat

1000 Ft The Body Shop Epres Ajakvaj
Ár: 1000 Ft , Eladó: jampiangel
Állapot: új, bontatlan , Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben lehetséges, előreutalás esetén foxpost vagy postázás, melynek költségét a vevő állja

MrsMarvel

2016. október 19.

Jó az állaga, finom az illata (és az íze :D). Szerintem jól hidratál, bár ritkábban használom, inkább csak otthon, mert akkor kezet tudok mosni előtte. A higiéniai okok miatt, hogy mindig bele kell nyúlkálni, szerintem nem túl praktikus "táskába bedobósnak", inkább ilyen fogmosás utáni, lefekvés előtti stb. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

Kinguci123

2016. szeptember 17.

Nagyon jól hidratál, esténként szoktam bekenni vele az ajkaimat, akkor teljesen kifejti a hatását. Az illata is nagyon jó, a darabosság akkor áll fenn ha nagyon szilárd, kemény az állapota. Ha kicsit megolvad, akkor már nincs is ez a probléma. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Cinicerha

2016. szeptember 1.

Szerintem ez nagy mellényúlás, tégelyes megoldás nem az igazi, de ez volt a kisebb bajom, egyszerúen sosem tudtam olyan kis adagot kivenni, hogy ne darabos legyen rajtam a fehér réteg. Tükör nélkül nem is merem használni Az illat viszont csodás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

kassiopeiax

2016. március 29.

Imádom az illatát, viszont ár-érték arányban annyira nem jól hidratál és nagyon nem szeretem a fehéres csillogását. :( Inkább csak itthon használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

Brunooka

2016. január 2.

Isteni illat, legszívesebben megenném. Az ajkakat jól hidratálja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

Isteni illat, legszívesebben megenném. Az ajkakat jól hidratálja

EvaCs

2015. december 4.

Az illata miatt kap 4 csillagot, amúgy a kiszerelése a legnagyobb hibája. Az adventi kalendár 2. dobozkájában volt, még nem próbáltam lip buttert a TBS-től úgyhogy kiváncsi voltam. Az illata epres joghurt, legszívesebben megenném. Viszont mint a legtöbb előttem véleményt írónak, nekem sem tetszik hogy a tégelybe kell nyúkálni.. Nem is tudom mikor vettem ilyen terméket utoljára.. Így ő nem jön velem a táskámban, itthoni rutin lesz fürdés után és alvás előtt. Az epres illat erős, párom is érezte rajtam, nekem bejött de akik nem szeretik az eper illatot, hát nyílván továbbadják majd.. Ezt most elhasználom mert a kalendár része volt de magamtól csakis stiftes változatot vennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 4.

Percoon

2015. november 17.

Kb egy évig használtam, nagyon sokáig elég, viszont a tégelyes megoldás ugye tudjuk, hogy nem a leghigénikusabb. Ennek ellenére a csomagolás természetesen cuki, az illat szuper, a hatás is rendben van. Biztos nem ez volt az utolsó TBS ajakvaj amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 17.

tudatos

2015. november 6.

Nekem megvan a Candy Kisses 5 darab ajakvajból álló szett. Hát ha ránézek és megszagolom őket, megőrülök, annyira cuki a csomagolása! Hihetetlenül ízléses, finom illatos ajakvajak. De a hatásuk nem a legjobb. A legtöbb fehér színű és nem szívódik be rendesen és nem is hidratál eléggé, de ennek ellenére a csomagolása és az egész The body shop érzés miatt szeretem őket. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

AshleeyTayloor

2015. július 6.

Jól hidratál és az illata is finom, ezek mellett napi 2x használom és az a kis tégely egy évig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 6.

liv17

2015. április 9.

Szép összetevők, finom illat :) Szerintem nem az a művi, túl édes eperillat, hanem pont jó.Jól hidratál és az epres nyalóka jut eszembe róla :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Fragaria Ananassa Seed Oil, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol