The Body Shop

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: thesmell, az összetevőket feltöltötte: Orsika89, Módosítva: 2020. február 26.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Friss, gyümölcsös ápolás az ajkaknak eper illattal. Vajas állagának köszönhetően azonnal beleolvad az ajkakba, hosszan tartó hidratálást és védelmet nyújt. Közösségi Kereskedelemből származó ghánai sheavajjal és a kameruni méhviasszal.

• azonnali hidratálás
  • gazdag, vajas állag
  • táskabarát méretben
  • könnyen beszívódik
  • édes eper illat

1000 Ft The Body Shop Epres Ajakvaj
Ár: 1000 Ft , Eladó: jampiangel
Állapot: új, bontatlan , Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben lehetséges, előreutalás esetén foxpost vagy postázás, melynek költségét a vevő állja

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

saragallen

2015. március 22.

Illatra jo, allagra is kellemes, hamar felszivodik. Viszont valamennyire feheriti az ajkakat, emiatt en este hasznalom (ill. akkor, ha itthon vagyok). Sajnos en se szeretem, hogy ujjal kell a tegelybe belenyulni, emiatt nem igazan szoktam hasznalni kint (maszkalas kozben). Szoval ha lenne pl. stiftben ilyen, tuti vevo lennek ra :) Igy viszont (ebben az apro tegelyben) sok van benne, sokaig lehet hasznalni. Mostanaban azt vettem egyebkent eszre, hogy ha egy ideig nem hasznalom es ujra a tegelybe nyulok, a krem allagra egy kicsit besurusodik. Lehet, hogy ez normalis, mindenesetre feltunt. Ettol fuggetlenul a hatasa abszolut oke, jol apol szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 22.

Zita317

2015. március 21.

Jó az illata és az állaga is, viszont maga a kiszerelés nem tetszik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 21.

Jó az illata és az állaga is, viszont maga a kiszerelés nem tetszik

Виктория

2014. december 17.

Azt hittem, már meg sincs, mígnem tegnap megtaláltam az egyik táskában a teli tégelyt.
Ajakápoló válság van itthon épp, így pont jól jött. Finom krémes az állaga, és epres gyerekfogkrém illata van. Sajnos fehéríti a szám, így csak otthon kenegetem, de hidratálás terén megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 17.

agica0723

2014. április 20.

Kb. egy hónapja használom, nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

Kb. egy hónapja használom, nagyon megszerettem.

BubuMaczko

2014. március 17.

A sokak által emlegetett kellemetlen illatot nem érzem, de nem is mondanám hogy ez a tipikus, természetes eper illat. Inkább epres rágó vagy epres joghurt illatuk van és pont ez tetszik. Elsőre drágának tűnik, de a kiszerelést tekintve úgy tűnik, soha nem fog elfogyni. Nagyon krémes, könnyű. Sokáig fennmarad, és szépen ápolja, hidratálja az ajkaim. Szeretem, hogy sok más "piros ízű" ajakápolóval ellentétben ez színtelen. Egyetlen negatívuma, hogy bele kell nyúlni, illetve ajakecsetet kell magammal hordani hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 17.

Orsika89

2014. március 3.

Fincsi epres ajakápoló sheavajjal, pár napja használom, rendben van, nem szárít, bár olyan isteni az illata, hogy folyton le akarom nyalni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Fragaria Ananassa Seed Oil, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol