The Body Shop

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: eevelin, Módosítva: 2017. január 6.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Ezek a könnyed Eau de Toilette-k természetes gyümölcs, dió vagy virág kivonatból készülnek plusz méltányos közösségi kereskedelemből származó bio alkohollal Ecuadorból. A pulzuspontokra kell kifújni (nyak, csukló)

Yeliz

2020. június 5.

Nagyon szeretem az epres testvaj és testjoghurt illatát, ezért vettem meg ezt a terméket is. Számomra valahogy más illata van, mint az előbb említett 2 terméknek. Elhasználom, ha már megvettem, de nekem csalódás..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

wildrose

2019. szeptember 17.

Lineáris, édeskés, epres illat, jókedvre derítő, infantilis cukiságbomba, emellett elég intenzív és elég tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 17.

knoemi07

2019. március 17.

Kellemes, édes illata van, edt-hez képest viszonylag tartós 😊 Nyári illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

Kellemes, édes illata van, edt-hez képest viszonylag tartós 😊 Nyári illat!

CeCeDrake

2018. december 30.

Karácsonyra kaptam epres gondoskodó fantázianevű csomagot, abban nem volt, de ezt kaptam még mellé pár epres dologgal együtt.
Nos. Ha minden cucc epres, amit használok, egy nap alatt gyűlölni kezdem, úgyhogy eltettem tavaszra, addig nem bántom.
Alapvetően műeper, erős és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Alapvetően műeper, erős és tartós.

diafazekas

2017. január 10.

Hála égnek lassan fogy, de mindenképp újraveszem, főleg mivel tavaszra tökéletes illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

eevelin

2017. január 6.

Karácsonyra kaptam díszdobozos szettben. Ennek az illata annyira nem fogott meg, nagyon mű és erős az én orromnak. Egy fújásnyit használtam, de kénytelen voltam lemosni magamról mert megfájdult a fejem az émelyítő illattól. Elteszem tavaszra, akkor adok neki még egy esélyt. Most kap 3 csillagot, aztán meglátom ha újra használni kezdem mit hoz ki magából.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

BrBrndtt

2016. december 14.

Nagyon tetszik az illata :) igaz, hogy kicsit mű, de én imádom nyáron használni. Mivel frissítő az illata és rajtam nagyon tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

porcelanpipi

2016. március 30.

Csomagban kaptam, testvajjal, ajakápolóval és tusfürdővel.. a többi termék nem nyűgözött le az átható mű eperillatukkal, de ez kivétel volt. Kellemes tavaszias illat, nem túl tartós de nem is vártam mást. Elfog fogyni, de ha nem kaptam volna ajándékba magamtól biztos nem vettem volna meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 30.

anitakiara

2016. február 20.

Nagyon fincsi illata van, bár sajnos tényleg nem valami tartós, ellenben tavaszias, jó hangulatom lesz tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

Gina19

2015. december 20.

Impulzusvásárlás eredménye, elvarázsolt a nyári illatbomba az üzletben, de sajnos az ár-érték aránya elég rossz, ugyanis egyáltalán nem tartós, legalábbis bőrön. Hajmosás után a hajamra fújva viszont sokáig körbeleng a fincsi eperillat. Összességében többre számítottam ennyi pénzért, az Yves Rocher hasonló parfümjei jobban megérik az árukat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

Alkoholok: Alcohol Denat., t-Butyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, t-Butyl Alcohol, Citronellol, Citral, Linalool, Geraniol