The Body Shop

Ár:   990 Ft, 2190 Ft és 3190 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   60 ml, 250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: naturelover, Módosítva: 2018. március 1.

Ár:   990 Ft, 2190 Ft és 3190 Ft
Kiszerelés:   60 ml, 250 ml és 400 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Samponok

A hosszú, fénytelen hajra kifejlesztett sampont olaszországi, kézzel szedett eperrel és Közösségi Kereskedelemből származó mexikói aloe verával gazdagították. Simává, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi a kócolódásra hajlamos, és a hosszú hajat is. Ellenállhatatlan eper illatot hagy maga után.

100% vegetáriánus, szilikonmentes.

Ár: 1500ft , Eladó: Axelandra
Állapot: Új, Helyszín: 17.kerület , fizetés: Foxpost, személyesen átvehető a 17.kerületben

cornelia126

2020. október 26.

Ajándékba kaptam.., nagyon viszket a fejbőröm tőle. A banános és a gyömbéres sokkal jobb ettől a márkától.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

Blackxentric

2020. augusztus 16.

Az illatát imádom. Sajnos a gyorsan zsírosodó fejbőröm miatt nem lesz a kedvencem. Mikor csak ezt használtam két nap után már elég durván nézett ki a hajam. Ennek ellenére nem húzom le mivel nem is nekem lett kitalálva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

Saci22

2020. június 28.

Puha lesz és fényes lett a hajam tőle, igaz nem olyan jó mint a gyömbéres, de jobb mint a banános szerintem. Az illata nagyon jó. Kicsit drága, de ezért nem fájt a szívem kiadni ennyit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

edinaa225

2020. június 14.

Ajándékba kaptam. Erőteljes eperkés illat, elég egy kicsi is belőle nagyon jól habzik. Mivel nincs benne SLS- emiatt sokak haját gubancolhatja. Nem nagyon éreztem semmi hatást. Elhasználom tusfürdőnek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

Shinylittlescalpel

2020. június 5.

Akciós volt, gondoltam kipróbálom. Nagy csodát nem vártam tőle, úgy voltam vele, hogy egy sima sampon aminek jó az illata. Kb. 1 hét után rettenetesen teljesen kiszáradt az amúgy zsíros fejbőröm. Korpás lett, viszketett és iszonyatosan hullott. Mióta lecseréltem nincs ilyen problémám. Szeretem a The Body Shop termékeit, de ez nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

MaFa

2020. május 24.

Nagyon kellemes az illata,könnyen habzik. Tényleg fényes,puha és könnyen kezelhető tőle a hajam. Viszont a fejbőröm korpásodik tőle és kicsit viszket is. Újra venni sajnos nem fogom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 24.

limonade

2020. január 26.

2 hónapja használom, illata isteni, elég kevés is elég belőle egy hajmosáshoz mert intenzíven habzik. Hajam mosás után elég rendesen kócolódik, független attól milyen márkás sampont használok, sajnos lehet oka még nem találtam meg az igazit... :) balzsamot vagy kifésülő spray-t ezért mindig használok mellé. Összevetve nagy csodát nem tett a hajammal, de megállja helyét a jobbak között :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

snovvflovver

2019. december 15.

Már lassan fél éve használom, nincs panaszom rá, szeretem. Jól habzik, kevés is elég egy hajmosáshoz, a 250 ml-es flakon majdnem fél évig bírta. Miután ezt kirpóbáltam, a balzsamot elhagytam, azzal együtt sok lett volna már. Tetszik hogy magas tőle a hajam, nem lapul le, jól fésülhető. Az illatát nagyon rövid ideig érezni de nekem így tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

Mandarindream

2019. október 10.

Két használat után repült a kukába. Egy nagy darab száraz kóc lett a hajamból. Samponként értelmezhetetlen. Az egyik legrosszabb TBS termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 10.

dorinyuszi14

2019. augusztus 8.

Eleinte nagyon jó volt, könnyeb fésülhető lett tőle a hajam és az illata is nagyon kellemes szerintem. Kb. az ötödik hajmosás után eljezdett viszketni a fejbőrőm tőle úgyhogy azonnal abba kellett hagynom a használatát. Még szerencse, hogy a legkisebb kiszerelést vettem meg belőle. Hatalmas csalódás!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.