The Body Shop

Ár:   990 Ft, 2190 Ft és 3190 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   60 ml, 250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: naturelover, Módosítva: 2018. március 1.

Ár:   990 Ft, 2190 Ft és 3190 Ft
Kiszerelés:   60 ml, 250 ml és 400 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Samponok

A hosszú, fénytelen hajra kifejlesztett sampont olaszországi, kézzel szedett eperrel és Közösségi Kereskedelemből származó mexikói aloe verával gazdagították. Simává, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi a kócolódásra hajlamos, és a hosszú hajat is. Ellenállhatatlan eper illatot hagy maga után.

100% vegetáriánus, szilikonmentes.

dorinyuszi14

2019. augusztus 8.

Eleinte nagyon jó volt, könnyeb fésülhető lett tőle a hajam és az illata is nagyon kellemes szerintem. Kb. az ötödik hajmosás után eljezdett viszketni a fejbőrőm tőle úgyhogy azonnal abba kellett hagynom a használatát. Még szerencse, hogy a legkisebb kiszerelést vettem meg belőle. Hatalmas csalódás!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 8.

ivor

2019. május 29.

UPDATE: kicsit hamar ítélkeztem, mert igenis van különbség.Jól kezelhető, jól fésülhető lett tőle az amúgy gubancolódásra hajlamos hajam. Újravevős kategória, a húzós ár ellenére is.
Imádom az illatát, egyébként semmi említendő különbséget nem érzékelek közte, és a többi, drogériás kolléganője között.,de az az illat..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 29.

Lencseee

2019. március 8.

Nalam tokeletesen mukodik, talan meg a bananos tarsanal is jobban tetszik. En szivesen ujraveszem. Az elmult idoszakban tobb sampont is kiprobaltam, es mar par hasznalat utan csunya veguk lett, ez a termek megtorte ezt a szeriat. Fogalmam sincs, miert tidja, amit tud, es hogyan csinalja, de vegre olyan a hajam allaga, amilyet en szeretek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 8.

CeCeDrake

2019. január 30.

Update: ilyet még talán semmi nem okozott, nem ám vegán cucc, viszketett és hámlott tőle a fejbőröm. Rémisztő volt. Felmosónak jó lesz kategória.

2018. 12. 30.
Az epres testápoló csomag után meg kellett vennem a sampont és a balzsamot, pusztán szeretetből az illata miatt. Viszont inkább fújkálom rá az edt-t, ha eper illatot akarok, mert ez a sampon rossz.
Az illata tökéletes és sokáig tart.
Jól habzik, de nem kellemes a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

2018. 12. 30.
Az illata tökéletes és sokáig tart.
Jól habzik, de nem kellemes a végeredmény.

guter

2018. december 25.

Az illata nagyon finom, sokáig epres illata marad a hajamnak, ráadásul puha is lett tőle. DE! egy hónapba telt, mire rájöttem, hogy ez a sampon (és vagy balzsam) hatalmas keléseket okozott az amúgy tiszta hátamon. Azt hittem, hogy öblítő/mosószerek okozzák, de egy hajmosás után jöttem rá, hogy a sampont okozza. Nagy-nagy csalódás, pedig szerettem nagyon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 25.

slytherclaw

2018. december 18.

Még nyáron vettem egy kis flakonnal utazáshoz és nem hagyott bennem mély nyomokat se jó, se rossz értelemben. A tisztító hatásától nem voltam hanyatt esve. Szerencsére nem kánikulai nagyvárosi piszokkal kellett megbirkóznia, hanem esős, hűvös idővel egy holland kisvárosban, de még így se éreztem azt, hogy nagyon tiszta lenne hajmosás után a hajam. Cserébe viszont nem szárította ki a fejbőrömet, szóval végsősoron valamit valamiért.
Az illata isteni, kézkrémben meg tusfürdőben imádom, de samponként ez nem nekem lett kitalálva sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

Fruzsika941210

2018. október 14.

A sampon jól habzik az illatat imádom muszáj utánna a balzsam főleg ,hogy alul szokitett a hajam :) nekem jól működik szép puha a hajam de a flakon miatt le vonok par csillagot kín keserves ki nyomni 🤨

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

mafalda

2018. június 6.

Vhogy megbolondult a hajam bármit kenek rá kesze kusza száll ragad...mintha cukros vízzel kentem volna be...gondoltam teszek egy próbát ezzel a samponnal hát nem rossz nem rossz, de picit szárít ja és sokkal gyorsabbam fogy mint a banános változat. 😒 Az illata viszont napokig érezhető a hajamon! 😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

szilvasitimea

2018. április 25.

Félhosszú, sötétbarna hajam van, a vége kicsit töredezik, kicsit száraz, de azért nem vészes.

Imádom az epres TBS termékeket, így azonnal vettem sampon+balzsam kombót, de csak kis kiszerelésben, hogy kipróbálhassam.
Hozta a szokásos illatot, imádtam.. Sajnos a végeredmény olyan semmilyen lett, sőt még kicsit lapított is a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

szabcsi0502

2018. április 14.

Én nagyon megszerettem, az illata isteni, és alig kell balzsam a száraz hajamra utána mert kicsit olajos a sampon, ezáltal szép selymes lesz tőle a hajam és erezhetően puha. :) Mindenképp újra fogom venni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.