The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. december 7.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szappanok

Eperkivonattal.

anettvagyok

2017. november 7.

Felbuzdulva az összes többi epres termék sikerén, megvettem ezt. Fürödni szerettem volna vele, nos... nem lehet. Kezet mosni talán elmegy, illata nem marad meg egyáltalán, olcsó hatása van az egésznek. Sajnálom, hogy ennyi pénzt adtam ki rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

dandelion

2017. május 21.

Kézmosásra teljesen megfelelő, jól habzik, viszont erre használni meglehetősen drága. Árához képest, nem bírja sokáig, hamar elfogy. Nem érzem, hogy bármilyen illata lenne, várom, hogy elfogyjon. Csomagban kaptam, de önállóan nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 21.

Timitami

2017. április 15.

Ajándékba kaptam, és nagyon vártam, hogy elfogyjon az előző szappanom és ezt kipróbálhassam, mert a korábban ugyancsak ajándékba kapott TBS mangós szappannal nagyon elégedett voltam. Ezzel nem annyira. Kicsit műeper illata van és vad színe, nekem fura, hogy piros szappannal mosok kezet. De van jó tulajdonsága is, jól és könnyen habzik, jól lehet vele kezet mosni, és illatos marad után a kéz. Akkor már finomabb az illat. Nem szárít, némi hidratátságot is ad a bőrnek. Szívem szerint 3,5 csillagot adnék neki, de azt nem lehet. Így jóindulattal adok neki 4-et, mert nagyon lepontozni nem szeretném, hiszen annyira meg nem rossz. Mondjuk a testemet, arcomat nem mosnám meg vele (a mű eperillat miatt), de kézmosáshoz oké.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 15.

krémparádé

2015. szeptember 10.

Én is kézmosáshoz használom, ahhoz tökéletes. Jól habzik, nem szárít, vidám illatot hagy a kezemen és a fürdőben is. Nekem valahogy túl piros, nem szeretek tisztálkodáshoz vad színű termékeket használni. :p

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

FaerieQueene

2013. május 14.

Eperszörp illata van, ami belengi az egész fürdőszobát. Az összetevői nem tetszenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

dinolips

2012. december 20.

szettben kaptam én is, de nagyon szárított. sajnálom h csak kézmosásra használom, de tényleg kellemetlen érzést hagy a testen. az illata az nagyon jó, imádom ezeket az epres TBS termékeket, de ez a szappan nem valami jó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 20.

dorcus89

2012. december 8.

Szettben vásároltam meg, epres tusfürdő és radír mellé, de az én szappanomnak semmilyen eper illata nincs, konkrétan semmilyen illata sincs. Nem tudom más ezzel hogy van, de én lehet hogy ki is fogom dobni, bár kézmosáshoz elhasználgatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 8.

wishes

2012. december 7.

Az epres tusfürdőt nagyon csíptem, szóval nem nagyon volt kérdés, hogy megvegyem-e, mikor megláttam. Az illata ugyanolyan, de szappanban valahogy durvábban hat ez a műeper illat. Egyenlőre szeretem, de mire a végére érek, szerintem tuti megcsömörlök majd belé, és átavanzsál kézmosó szappivá...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 7.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.