The Body Shop

Ár:   5390 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timise, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Ez a folyékony ásványi alapozó egyedülálló kombinációja a tiszta ásványi anyagoknak és a hidegen sajtolt extra szűz olivaolajnak. Közepes, egyenletes fedést nyújt makulátlan, természetes hatású harmatos kivitelben.
SPF-20
Illatanyag- és parabénmentes

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

mrita87

2015. július 1.

Annyira fura szaga van, hogy muszáj ezzel kezdenem. Gondolom, a benne lévő ásványok miatt, de pont ezért olyan fura volt használni. A fedése számomra túlságosan vakolat, nem szerettem vele dolgozni, az árnyalat sem volt az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 1.

absynthya

2015. április 19.

A világ legpocsékabb alapozója,amit használtam...Ragad,borzalmas a szine,büdös,sok kell belőle,és fedni sem fed... Nem is értem,mire jó ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 19.

bukorbarbaralilla

2014. augusztus 30.

Szerencsére ritkán kell használom alapozót, de ha kell, akkor a legjobb fedést nyújtja! :) Külföldön vásároltam 5€-ért a Body Shop-ban, ezért is mertem megvenni, ha nem is jó, de legalább kipróbálom, mert itthon 5-6 ezer forint, ha jól tudom. Nekem 108-as van golden ivory. Tökéletes szín, egész nap bírja, és a legjobb, hogy keveset kell használni belőle. Csak ajánlani tudom, ha elfogy, szívesen megveszem itthon is, mert bármennyi pénzt megér! 5!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

Aaaudrey

2013. november 6.

Néhány éve ajánlotta ezt az alapozó az üzletben az eladó. Az én kombinált bőrömre nagyon nem vált be. Hamar kifényesedett és sajnos azt vettem észre, hogy több pattanásom lett tőle. :( Nem is tudtam elhasználni sajnos pedig a színne annyire jó volt, sosem volt még ennyire pont a bőrömhöz illő színű alapozóm. próbáltam keverni egy mattabb alapozóval de úgy is kipattogzottam, úgyhogy végül megváltam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 6.

timise

2013. április 14.

Valami sosem stimmelt az alapozóimmal, mert vagy nagyon szárítottak, de inkább mindig túl sápadt színeket választottam, Mivel nem szeretek nagyon kísérletezgetni, segítséget kértem a döntéshez, és ezt az alapozót ajánlotta az ott dolgozó hölgy. Furcsa, hogy végre "normális" színem van :D A 102-es Natural Ivory színt használom, ami a legvilágosabb árnyalat. Az üveges pumpás kiszerelés nagyon jó, pont annyi jön egy nyomásra amennyi kell, csak semmi pazarlás, viszont a kupak elég könnyen lejár róla. Könnyen felvihető, egyenletes bőrszínt ad, ahogy azt ígéri. A finishe tényleg egy kicsit csillogó, harmatos, de természetes, bár én a matt finishez vagyok szokva. Nekem a fedése megfelelő, erős közepes, van hozzá való púder és korrektor is. Több mint fél napot kibír, bár én rápúderezek, ha esetleg átfénylik. És végre egészséges színem van. Eddig meg vagyok vele elégedve, megelőlegezek egy ötöst :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Magnesium Stearate, Aluminum Hydroxide

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag