The Body Shop

Ár:   5790 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

N0N0

2017. december 9.

Nagyon jól fed, es fenn is marad, nem kell folyton újra púderezni. Szárazabb bőrön is tűrhetően mutat. Krémezés után egyszerű egyenletesen eloszlatni. Szép a színe, nincsenek káros összetevői... ez így már több is, mint 5 csillag. Féláron megéri, de 5-6ezret azért nem adnék érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

mignon001

2017. február 10.

Én is akciósan vettem, fél áron, és így abszolút megéri. Én csak ezt rakom a bőrömre, mert a folyékony alapozók kikészítik, de jó a fedése, szépen eldolgozható, így elégedett vagyok vele. Rétegezhető, persze nem a végletekig, mert agyonpúderezett fejed lesz tőle. Mellékhatása nincs, hála a csupa zöld összetevőnek. A színben én segítséget kértem az eladótól, mert őszintén, ezeknél az ásványi por alapozóknál lövésem sincs, hogy mi passzol nekem :D Még próbálgatok tovább, de ez kap egy négyest (mert a teljes ár az picit sok lenne érte sztem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

reszter

2016. február 5.

Update.
Közben jártam egy ausztriai outletben és kemény 5 euróért vettem még egyet, mert nagyon megszerettem. De még nem fogyott el az első sem.... Igaz többnyire csak nyáron használtam. De nemrég előszedtem és még mindig szuper.

Pár hete vettem a golden ivory 108-as árnyalatát a nyári leárazás során (féláron 2895 Ft-ért). Az akciósak közül azt vettem észre, mindegyik egy kicsit sárgás színű, szóval óvatosan kell választani (érdemes az eladó segítségét kérni). Azt vettem észre, hogy ha valamihez (pl. ruhához) hozzáér az arcom, az nem lesz egyszerre púder-alapozó foltos. Végeredmény: nem látszik, hogy rajtam van, de mégis szebb a bőröm vele. Az eladó is azt mondta, az a jó, ha nem látszik. :D Nekem zsíros a bőröm, de azt vettem észre, eddig egész jól kijönnek egymással (mattít+nem tömíti a pórusokat). Ráadásul segít védeni az arcbőrt a káros napsugaraktól. Ár-érték arányban sajnos sok más púderem jobban szerepel nála, de azért ügyes kis termék. 4 csillagot megér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

Update.

Kormios

2012. november 16.

Majd 6000 Ft-ot nem ér. Rettenetesen porzik és gyenge a fedése. Nem veszem újra, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 16.

vanett

2012. április 3.

Jól fed. A bőrt nem zsírosítja. A pórusokat nem tömíti el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 3.

Jól fed. A bőrt nem zsírosítja. A pórusokat nem tömíti el.

Fényvédők: Titanium Dioxide
Színezékek: CI 77492, CI 77491, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891