The Body Shop

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: racheldawes, Módosítva: 2020. október 20.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

2020-as karácsonyi limitált kiadás

"Nyomj belőle a tenyeredbe, habosítsd fel, és élvezd az ínycsiklandóan gyümölcsös illatot! Az Észak-Amerikából származó áfonyamagolaj felfrissít és gondoskodik a bőrödről."

Anheszenamon

2021. szeptember 25.

Egynek elmegy kategória de nem estem hanyatt tőle. Az illata egész finom, de tartóssága rajtam nulla. Egy 350 ft-os Balea is bőven tud ennyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 25.

Judit1977

2021. március 16.

Szerettem. Jól habzott és tisztított, az illata viszont nem eléggé tartós. Én szeretem érezni a tusfürdő illatát magamon, ez nem igazán tudta ezt. Ettől eltekintve jó kis cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 16.

bernadettu

2021. január 9.

Ajándékba kaptam, kellemes bogyós gyümölcs illata van, nem szárítja a bőrt, jól habzik, élmény használni.
Az ára miatt nem hiszem hogy ujraveszem de szuper ajándék volt és másnak is szívesen adnám ajándékba

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

Pappetra99

2020. november 11.

Az egyik üzletben pillantottam meg, egyből megfogott a csomagolás. Miután megszagultam szerelembe estem. Hihetetlenül finom édeskés illata van, mintha valami frissen préselt gyümölcs levet szaglasznék. Szeretem nagyon, az illata a bőrön sokáig megmarad, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 11.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.