The Body Shop

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: Dhewilgirl, Módosítva: 2019. május 24.

Ár:   10 990 Ft
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Kiadás éve: 2014

Fejjegyek: pezsgő, mandarinolaj

Szívjegyek: egy csokornyi gyengéd lótuszvirág és damaszkuszi rózsaolaj

Alapjegyek: friss, óceáni jegyek, faggyúfa

eszter01

2019. július 2.

Szeretem nagyon, ez a nyári illatom, az üvege nem valami kézre eső, állandóan le akarom ejteni, egyáltalán nem tartós sajnos, hordani pedig nem szeretném magammal, így hiába fújom hajra ruhára elillan. Az ára 7 500 körül van a kiirt 11 000 hez képest, és szerencsére van belőle testvaj is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Patus13

2018. december 16.

Kellemes karcos, óceáni illat. Nagyon szeretem! Nappalra tökéletes, nyarat idéző illat. Lehetne kicsit tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 16.

Mayasos

2018. február 21.

Először nagyon tetszett... aztán már egyre kevésbé. :( Be kell látnom, hogy nem illik hozzám sajnos és nem bírom magamon elviselni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. február 17.

Meglepően kellemes, üde, de közben kifinomult, a hétköznapi szaladgáláshoz, munkába tökéletes kiegészítő. Lányomon is gyakran érzem, rajta is nagyon jól áll, mondhatni, nálunk ez egy családi illattá vált. Utánfújás nap közben javallt, ha szeretjük folyamatosan érezni a reggeli illatunkat...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. február 17.

szabokrisztina7

2017. december 17.

elég olcsó illat sajnos, pedig a kifújáskor nagyon finomnak éreztem, de aztán öt perc után átalakult

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 17.

Hencida

2017. december 4.

Hmm, nagyon finom, nagyon imádom ezt az illatot, a testápolójával együtt használom. Örök szerelem illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 4.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 16.

Meglepően kellemes, üde, de közben kifinomult, hétköznapi szaladgálós illat. Lányomon is gyakran érzem, rajta is nagyon jól áll, mondhatni, nálunk ez egy családi illattá vált. Nyárra kitűnő választás. Utánfújás nap közben javallt, ha szeretjük folyamatosan érezni a reggeli illatunkat, tőlem ezért kap négyest.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Asianlover

2017. augusztus 10.

Friss, hűsítő, hideg illat. Kellemes, ahogy a nyári melegben még több óra elteltével is megérzi magán az ember. Tartóssága szerintem edt-hez képest remek. Teljesen áron nem venném, de outletből abszolút megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

anna13

2016. január 3.

Imádom! Már első találkozásra beleszerettem, az árát ugyan sokallottam, de pár hónap szemezgetés után beadtam a derekam, és nem bántam meg :) Az illata igazi friss illat, de télen is nagyon szívesen hordom és eszméletlen tartós, főleg ha fújok kicsit a kabátomra is belőle még másnap is érzem az illatát. Az új kiszerelésnek nem tetszik mondjuk az üvege és nagyon méltánytalan hogy 1000 forinttal drágították az árát. (A téglatest üvegeset 6490ért vettem, most a parfümösebb üvegcsében, ugyanúgy 50ml-est 7490ért láttam :( ) Ezt leszámítva viszont csak ajánlani tudom az illata teljes siker.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 3.

senskin

2015. június 16.

The Body shoptól még ez a legfinomabb illat, nyárra nem rossz. Nem vagyok nagy fan, nem igazán veszem a parfümöket tőlük, de egynek elmegy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 16.

Hidratálók: Propylene Glycol