The Body Shop

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2020. december 7.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

A The Body Shop "A világ illatai" sorozatának 2014 júliusában megjelent illatcsaládjába tartozó testpermet.

Virágos-aquás illat.

Felső jegyek: pezsgő mandarinolaj

Szívjegyek: egy csokornyi gyengéd lótuszvirág és damaszkuszi rózsaolaj

Alap jegyek: friss, óceáni jegyek

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Erina

2019. február 4.

Tényleg friss, virágos illat, de sajnos én éreztem a háttérben valami zavaró plusz illatot, ami teljesen elrontotta az összhatást. Pedig még a tartóssága is rendben volt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 4.

Hales

2018. szeptember 22.

A nyárra szerettem volna egy visszafogott, friss illatot. A gyümölcsös illatok miatt tértem be a boltba, de miután rátaláltam erre, gyorsan megváltozott az elképzelésem és jött is velem haza. Egész nyáron végigkísért és nagyon megszerettem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Mandulaszem

2018. június 7.

Első Body Shopos termékem volt.:) Beleszerettem a frissességébe, igazi kuriózum volt használni nyári napokon. Egy óceáni fuvallatra emlékeztet, mennyei, egzotikus illat. Nem irritálja a bőrömet a legnagyobb melegben sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

bugeyes

2018. május 12.

Most tettem rá szert Joy-napokon, nagyon megtetszett az illata. A csomagolása most már másmilyen, de a kiszerelés maradt. Nagyon üde, légies, könnyű illat, viszont kellemesen intenzív és egyes parfümöket meghazudtolóan tartós. Úgy érzem, ez egy új nyári szerelem lesz. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

laszti

2017. június 5.

Ajándékba kaptam. Amikor megláttam, tartottam tőle-pedig nagyon finom. Friss, de nem citrusos illat, hanem olyan "tengeri". Nem tudom jobban jellemezni, friss, könnyed és tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

missmarple

2016. szeptember 7.

Nagyon tetszik. Feleannyiba került, mint az edt és ugyanannyi ideig tart. 3-4 órát bír, az illat pedig nem tolakodó, frissítő de nem semleges

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Piscinke

2016. augusztus 25.

Ez a szó szoros értelmében frissítő illat. Nem érezni benne semmi édes gyümölcsösséget, hála Istennek. (Valamiért a "nyári" illatokat előszeretettel építik a harsogóan gyümölcsös vonalra.) Rögtön nagyon megtetszett, mikor kipróbáltam. Nagyon légies, tiszta virágos, friss, és mégis erőteljes, karakteres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol