The Body Shop

Ár:   2190 Ft és 3190 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anitaa17, Módosítva: 2018. szeptember 10.

Ár:   2190 Ft és 3190 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Srí Lankai gyömbérkivonattal, nyírfakéreg- és fehérfűzkivonattal, valamint Közösségi Kereskedelmi aloe verával gazdagítva gondoskodik a fejbőr és a haj egészségéről. Nyugtatja a száraz és érzékeny fejbőrt, és erősíti a tincseket.

• Száraz fejbőrre és erőtlen, vékonyszálú hajra
  • Közösségi Kereskedelmi aloe verát tartalmaz Mexikóból
  • 100% vegán

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

fuge7

2021. április 12.

+++ nagyszerű az illata
- - - nem érzem hogy hidratálja a fejbőrt, sőt, kissé hámlik is, miután megmostam és megszárítottam a hajam. :(
az illatán kívül igazából nem érzem, hogy egyáltalán a hajamra kentem volna bármit is.
kár, mert maga a márka szimpatikus :( és a termékkínálat is. de ezekkel a termékekkel - amiket nemrég rendeltem - jól befürödtem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

+++ nagyszerű az illata

Nessa

2021. január 27.

Ennek a samponját használom (mivel hosszú, töredezésre hajlamos a hajam ezért az epres balzsamot szoktam mellé venni) és nagyon meg vagyok vele elégedve. Az eddig kipróbált (más márkás) samponokra allergiás vagyok (kisebesedik, bepirosodik a fejbőröm, illetve nem tisztítják annyira rendesen), viszont ez csodákra képes, már két éve csak ezt használom, illetve már párom is ezt használja. Kevésbé zsírosodik a hajam (elég ha 4-5 naponta vagy hetente 1x mosok hajat), nem vagyok korpás. Viszont azt vettem észre ennyi év használat után, hogy jobban kiszárítja a bőrömet, ezért következő alkalommal emellé a sampon mellé egy másikat is be fogok szerezni. Plusz pont, hogy nem kell olyan sokat használni belőle, így nálam egy ekkkora flakon több mint fél évig él.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

Yura

2020. augusztus 11.

A vékonyszálú hajamra vettem ezt a gyömbéres vonalat még jó régen, de emlékszem hogy annak ellenére mekkora elvárásaim voltak vele szemben nem sok mindent csinált a kicsike. Az illata elmegy kategória, jól ki lehet mosni a hajból meg minden, de hogy a hajam nem sokat erősödött tőle az is biztos. Elhasználni elhasználtam, de azóta se éreztem késztetést újat venni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

Fzks

2020. június 6.

Még nem tudok biztos véleményt írni, egyszer használtam. Tegnap véletlenszerűen levettem a polcról hagy rohanásban, láttam hogy száraz hajra jó ami az enyémre mostanság sajnos jellemző, na mondom jó lesz, meg sem szagoltam. Nem ártott volna. Nagyon erős és intenzív gyömbér illata van. de hajmosás után ez szerencsére nem érezhető, hanem egy tiszta illatot kap tőle a haj. Nem tartalmaz szilikont és az INCI-je se rossz, mondjuk illatanyag nélkül jobb lenne. Annyira csodás eredményt eddig nem hozott(igazából mintha nem is használtam volna balzsamot), de mindenképp elhasználom és utána frissítem a véleményemet ha tapasztalok valami változást a hajamon.
Update: Na elhasználtam az egész tubust, kap is tőlem egy plusz csillagot, mivel pozitív változást tapasztaltam a hajamon, nem csak mosás után puhult hanem mintha tényleg segített volna rajta. Az illata nem volt az igazi nekem, de egy alkalmat megért, csak kicsit drágállom ezt a pici kiszerelést.:(
Update: Visszatekintve nevetségesen túlárazottnak tartom ezt a terméket, ennyiért sokkal jobban megéri pl az Inecto vegán márka bármelyik balzsamja, azoknak legalább az illatuk is jó és kiszerelésben is megérik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 6.

Mancus7

2020. január 2.

Rendkívül száraz, ekcémás fejbőrömmel csodát tett, azóta csak ezt használom. Pluszpont, hogy erőssé, fényessé teszi a hajam, a bőrproblémám pedig szerencsére megszunt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

nyina94

2019. október 15.

Több mint fél éve a samponnal együtt használom, nagyon sokat segített az ekcémás fejbőrömnek. Viszont a vékonyszálú hajamat nem olyan könnyű kifésülni a használata után, mint más balzsamoknál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

simple

2019. június 30.

Nagyon szuper balzsam. Könnyen ki lehet fésülni, és jó egyenes tőle a hajam. Nem zsírosít, mosás után sokkal tovább ezzel a hajam, mint más balzsammal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 30.

Antioxidánsok: Betula Alba (Birch) Bark Extract
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Betula Alba (Birch) Bark Extract
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

A nyírfa kérgének a kivonata, ami nagy mennyiségben tartalmaz Betuline-t és Betulinic Acidot, kémiai összetétele pedig igen hasonló az aszpirinéhez. Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns, viszont összehúzó tulajdonsága révén nagy mennyiségben irritáló hatással lehet a bőrre. E szerint a kutatás szerint in vivo tesztek alapján az összetevő segíti az egészséges epidermisz (hám) fenntartását, ezáltal képes növelni a száraz bőr hidratáltságát és csökkenteni a fokozott mértékű transzepidermális vízvesztést.

A gyömbér gumóból kinyert illóolaj. A hivatalos CosIng besorolás szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és illatanyag. Paula Begoun szerint a gyömbér bőrirritáló lehet.