The Body Shop

Ár:   6890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Daisyyy, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. november 28.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Limitált karácsonyi kiadás

"Karácsonyi csillogás és édes illat egy testpermetbe rejtve! Hagyd hogy elvarázsoljon ez a hógömb formájú testperemet gyümölcsös-virágos illatával és szolid csillogásával!"

• Finoman csillámló formula
  • Könnyed illat
  • Törökországból származó szilvakivonattal és Méltányos Közösségi Kereskedelemből származó aloe verával
  • Gyümölcsös-virágos illat, az érett szilva, a málna, a magnólia és a bazsarózsa illatjegyeivel

Luna1024

2018. február 11.

Benne van a "TOP 5 Leghaszontalanabb vételem" kategóriában szerintem... :/ Nem nagyon használok The Body Shop termékeket, mert számomra minden, amit árulnak, nevetségesen túárazott, de Karácsony előtt a hype miatt kissé elcsábultam, és megvettem a sokak által imádott Havas Szilva testvajat, mellé pedig kicsivel korábban ezt. Mindkettő nagy csalódás sajnos, bár egészen más okokból. A testvajnak finom illata van, de nem hidratál szinte semmit, ez az EDT pedig... Hát, a csodás illat itt is jelen van, de tartóssága és hatósugara az gyakorlatilag nincs neki... :) Pedig az egyik legfinomabb tavaszi (!) illat lehetne, amit valaha éreztem (igen, nekem mindenképp tavaszi, semmiképp sem téli): nagyon finom enyhén szilvás, inkább virágos, minimális mértékben édeskés. Tökéletes... volna, ha bármit is éreznék belőle! Tudom, hogy egy testpermetről beszélünk, attól meg nagy tartósságot nem szabad várni, na de azt azért még így is "enyhe" túlzásnak érzem, hogy fújok magamra ötöt-hatot különböző pontokra, és alig érzek belőle valamit, azt is úgy 20 percig... Ennek így nincs értelme, el fogom adni szerintem, hátha más bőrön jobban muzsikál (tény, hogy mostanában az én bőröm elég száraz, olajosabb bőrön talán tartósabb volna). Szóval finom illat, 0 tartósság és hatósugár = 3 csillag - de nagy jóindulattal, ugyanis a 6000 Ft feletti árat még így is túlzásnak érzem érte...

A permet egyébként kívülről nézve tényleg csodás, olyan mint egy hógömb, és ha megrázod, rögtön örvényleni kezdenek benne a kis csillámok, csodálatos... Bőrre fújva azonban semmi nem látszik ebből, tényleg egy darab csillámot se tudok felfedezni magamon. Nekem mondjuk nem is hiányzik, nem ezért vettem meg, csak hátha valakinek ez is szempont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Aryaa

2018. január 13.

Hajaj, nagy gondban vagyok... Mikor megszagoltam a estvaj illatát, rögtön mondtam páromnak, hogy ha ebből az illatból lenne parfüm, tuti megvenném. Ő meg is lepett engem ezzel a kis csodával karácsonyra. Először is egy perc néma csenddel adózzunk a csomagolásának, mert valami fenomenálisan csodálatos. Olyan, mintha egy hógömböt tartanék a kezemben. Az illatáért egyértelműen oda meg vissza vagyok - na de a tartósság... Én próbálkoztam. Fújtam már bőrre, ruhára, és bár tudom, hogy ért neki, de még a hajamra is, hátha. Semmi. És hozzá kell tenni, hogy az én bőrömön általában elég tartósak a parfümök - mi lehet akkor azokkal, akikkel ez nincs igy? Rólam szerintem 10 perc alatt elillan az illat - ami szerintem egy pár száz forintos testpermetnél se lenne szabad, hogy megtörténjen, nem hogy egy ilyen neves márkánál... Nagyon sajnálom, hogy igy jártam, és ha tudtok valami praktikát, mit kellene csinálnom, hogy tartósabb legyen az illat rajtam, kérlek sikitsatok, mert a illatáért megveszek, és sajnálom csak igy a semmibe elfújkálni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

blilla91

2016. június 2.

Január 5.: Kezdetben intenzív de nem tartós illata van (amit nem is kell elvárni, hisz testpermet). Nem túl csillámos, én igazából nem is látom, max nagyítóval és úgy hogy tudom hová fújtam. Szóval tényleg diszktrét, inkább selymes fényt ad, mint csillogást, nem lehet túlzásba esni vele. Az üvege nem tetszik, de nálam nem oszt nem szoroz ez a kérdés, a fúvókája perfekt. A csillámok hamar leülepszenek az üveg aljára, van benne egy nagyobb golyó, az rásegít összekeverni a lötyit használat előtt. Testvajjal együtt használva nagyon sok tud lenni, azonban később, amikor a vaj illata már kezd alábbhagyni jól felfrissíti az illatot és tartósabb is mint csak magában használva.

Június 2.: Még megvan a fele és azt kell mondjam, ez az illat most a nyár beköszöntével mutatta meg leginkább magát. Télen elfújkáltam de végig volt egy olyan érzésem, hogy ez nem annyira téli illat (legalábbis nekem). Bejött az első meleg nyári nap és valami hihetetlen, hogyan változott meg rajtam az egész. Mostmár frissnek, üdének és könnyednek érzem, ami reggelente kinyitja az érzékeim. Nem tudom máshogy megfogalmazni, de olyan tisztaság érzés ölel át. Nagyon megszerettem, számomra ez egy nyári illat lett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

Captainblonde

2015. december 8.

Isteni illat, nem túl tolakodó csillámokkal, tuti karácsonyi-szilveszteri választás! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

strangé

2015. december 8.

Nagyon jo illat,nem durvan csillamos,szerintem jo aron van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

Nagyon jo illat,nem durvan csillamos,szerintem jo aron van!

Daisyyy

2015. december 3.

Nagyon finom illatú testpermet, enyhén csillámos, számomra ő a tökéletes téli illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 3.

A CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló összetevő, egy az összetevőt gyártó és forgalmazó cég szerint pedig elsősorban vízmegkötő, hidratáló és bőr puhító (emollient) anyag, másodsorban pedig illatjavító.

A szilva gyömölcsének a kivonata. A CosIng besorolása szerint hidratáló, bőrjavító, bőrsimító hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása. A Nutrition and You weboldal szerint a szilva számos értékes ásványi anyagot, nyomelemet, vitamint tartalmaz, többek között magas a C-, A- és B-vitamin tartalma. A B-vitaminok csoportjából nagyobb mennyiségben a B3- (niacin), B5- (pantoténsav), B6-vitaminokat tartalmazza. A flavonoidos/polifenolos antioxidánsai mint a lutein, kriptoxantin, zeaxantin, a szabadgyökök megkötésében játszanak szerepet.

Színezék. Lilás piros.