The Body Shop

Ár:   6190 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ginerva, Módosítva: 2017. november 28.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás

Karácsonyi kiadás

"Kényzetesd bőrödet idén karácsonykor a Havas Szilva testradírral! Cukorszemcsékkel és finom szilva illattal varázsolja bőrödet ellenállhatatlanul bársonyossá és illatossá!"

• Eltávolítja az elhalt hámsejteket
  • Bársonyossá és puhává teszi a bőrt Törökországból származó szilvakivonattal
  • Gyümölcsös-virágos illat, az érett szilva, a málna, a magnólia és a bazsarózsa illatjegyeivel

svekits

2018. november 24.

Én ebből egy ilyen tusfürdő-testvaj-testradír mini szettet kaptam. A testvajat is szerettem, de nekem ez a kedvencem a csomagból. Nagyon sűrű cukros radír, az illata elég mű édes, annyira nem szeretem, viszont nagyon jól radíroz, minden egyes alkalommal megmenti a lábaimat, nagyon erős, és a vízben fel is oldódik lemosáskor. A tégelyt érdemes víztől távol tartani, mert beoldódnak a cukorszemcsék és volt-nincs szupi bőrradír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Asianlover

2018. január 8.

Imádom az illatát és nagyon tetszik az állaga is. Először tartottam tőle, mennyire fog ez a cukorpaszta hatékonyan dörzsölni, de abszolút pozitívan csalódtam. Szépen hidratál is. Egyedül az árát sokallom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Blackxentric

2017. december 14.

Radírozó hatása nagyon jó, puha lesz tőle a bőröm. Az illata nekem nem lesz kedvenc, de ettől függetlenül jó termék. Az árát kicsit sokallom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

Axelandra

2017. december 4.

Jaj nagyon szerettem !! :) Sokkal jobb az állaga, mint a másik "balzsamos flakon" csomagolású epresnek...Isteni (bár kicsit mű) cukorka / szilva illat.
Szép selymes bőr a végeredmény

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Szép selymes bőr a végeredmény

szreka86

2016. június 24.

nagyon imádom, állag, illat, nagyon puha lesz a bőröm tőle és imádom hogy látszik benne a természetesség, a radírozó cukorszemcsék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

lysza1985

2016. május 17.

Először teljesen csalódtam, hogy áá ebben semmi gyöngyök, mint a mojitosban, hogy fog ez radírozni. Aztán kipróbáltam és mintha ilyen sűrű cukorpaszta lenne, nagyon jól radíroz és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

Parlandorka

2016. február 11.

Nagyon finom az illata, intenzíven, de mégis gyengéden radíroz, és tetszik, hogy cukor alapú, szóval viszo9nylag természetes. (Mondjuk ugyanezért félek is, óvom, nehogy belemenjen a víz, és elolvadjon a tégelyben.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 11.

matine91

2015. december 29.

Teljesen egyetértek!
A legjobb termék a márkától! Nagyon durva szemcsés, és sajnálom, hogy csak limitált kiadás!
Bármikor újravásárolnám! <3 A testápolási rutinom alapkelléke lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

Teljesen egyetértek!
Bármikor újravásárolnám! <3 A testápolási rutinom alapkelléke lett.

babyface

2015. december 21.

ezzel a testradírral még az argánolajos testradírt is (és ezzel együtt számomra mindegyiket) sikerült túlszárnyalniuk. durva szemcsés, nagyon dörzsis, de dörzsizésre elolvadós egyszerűen mennyei! miután végigmentem a kis testemen enyhe bizsergető/melengető érzetet ad ebből is látszik, hogy dolgozik a cucc rendesen! az illata egyszerre fanyar és édes imádom! pedig eleinte húztam a számat, hogy kell-e ez nekem... hát persze hogy kell! annyira baba utána a bőr, hogy már nem is kellene mást használni, ha nem imádnám ennyire a család többi tagját is... :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

strangé

2015. december 8.

Valaha volt legjobb radir a TBS-tol!!!!!cukor alapu,rendesen radiroz,nem ez az immel ammal kategoria!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

Hidratálók: Glycerin, Sucrose, Propylene Glycol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

A szilva gyömölcsének a kivonata. A CosIng besorolása szerint hidratáló, bőrjavító, bőrsimító hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása. A Nutrition and You weboldal szerint a szilva számos értékes ásványi anyagot, nyomelemet, vitamint tartalmaz, többek között magas a C-, A- és B-vitamin tartalma. A B-vitaminok csoportjából nagyobb mennyiségben a B3- (niacin), B5- (pantoténsav), B6-vitaminokat tartalmazza. A flavonoidos/polifenolos antioxidánsai mint a lutein, kriptoxantin, zeaxantin, a szabadgyökök megkötésében játszanak szerepet.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.