The Body Shop

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. szeptember 1.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Csillogó Honey Bronze ajakápoló méltányos közösségi kereskedelemből beszerzett biomézzel.

kamillakovacs

2018. július 1.

Igazából hirtelen ötlettől vezérelve vettem meg, és kicsit meg is bántam. Az üzletben a kézfejemre kenve, olyan kis tökéletes nyári ajakbalzsamnak tűnt, de amikor itthon kipróbáltam a számon, elég nagy csalódás volt. Igazából nagyon rosszul áll, túl sok a csillám, egyedül azért tartom meg mert viszonylag jól hidratál a méznek köszönhetően, és mert tetszik a csomagolása... de kizárólag itthon használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

pattelin

2018. május 24.

Kicsit megijedtem, amikor olvastam itt róla a véleményeket, MIUTÁN leadtam a rendelésem a The Body Shop-hoz és ez a termék is közte volt. De azt kell mondjam kellemesen csalódtam! Illatát nem nagyon érzek, de inkább kellemes, mint taszító. A fénye tetszik, enyhe csillogású. (Bár azt sem tudtam, hogy színezett, tehát nem ezért vettem meg.) Önmagában is jó vagy egy visszafogott sminkhez is jó. Itthonra pedig bátrabban használom vastagabban is. Persze napjában többször is kell kenni, de ez nálam mindig így van! Nem ez lesz a kedvenc ajakápolóm, de mostanában nem hidratálta ilyen jól a számat semmi (pedig kb 5 félét használok)!! Ezért nálam most 5-öst kap!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Momiji

2017. szeptember 28.

Az eladó beszélt rá engem is, elsőre jónak gondoltam, de igazából szárít és beül a számon lévő kis redőkbe elég undin. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

szabcsi0502

2017. március 6.

Pici, cuki, elfér a táskában. Nem ez lesz a kedvenc ajakápolóm de a véleményekkel ellentétben szerintem nem olyan rossz. Tetszik az illata, finom mézes. Én jobban kedvelem ha stift formájában jutok hozzá egy ajakápolóhoz mintha ujjal kell azt felvinni. Az árát sokallom, egyszer megvettem de többször biztos nem fogok ennyit kiadni érte. Ennyit azért nem tud..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

Ekka86

2016. december 19.

Ennél rosszabb és drágább ajakápolóm még soha nem volt. Kapott 1 csillagot a csomagolásért, de inkább nem használom, mert csak kiszárítja a számat. Borzasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

Michelle

2016. október 18.

Engem is az eladó beszélt rá, tulajdonképpen a csomagolással vettek meg. Ajánlották, hogy milyen jó lesz majd highlighternek, meg szemhéjra is - én meg így jártam, mert még mindig nem tanultam meg, hogy ne ugorjak be a cuki csomagolásnak és a multifunkciósnak kikiáltott termékeknek, amik akkor sem feltétlenül működnek, ha gyárilag annak szánták őket, nem csak marketinges rizsa a dolog. Maga az ajakápoló - szerintem - semmi extra, nem hidratál kiemelkedően, futottak még kategória. Viszont: már megint a csillámok. A bolti mintában, abban a fényben nem tűnt fel, hogy ilyen sok van belőlük és nekem túl nagyok is. És másznak. Ha felkenem az ajakápolót és kettőt pislogok, mire újra tükörbe nézek, már az orromon vannak. A csomagolást lehet, hogy megtartom, de ami benne van, az számomra használhatatlan. Talán csillámok nélkül használható lenne, de így nem tudok vele mit kezdeni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 18.

n.zsofka

2016. október 17.

Glamour napokon tettem magamévá ezt a terméket. Az eladó hölgy sózta rám, mondván hogy imádni fogom és még highlighternek is használhatom a csillogása miatt. Nos az ajkaimon borzalmasan mutat felkenve a tömény csillám miatt, ezért csak itthon használom. Highlighternek sem hinném hogy annyira jó lenne de egy alternatívának viszont el tudom képzelni. Az illata és a csomagolása viszont tetszik, ezért is bólintottam rá. Nem hidratál valami erősen ezért nem hinném hogy újra veszem. Szeretem a Body Shop termékeit de ez kicsit félrenyúlás volt részemről. Biztosan nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

Kpan

2016. március 3.

Kellemesen hidratál, nincs erős illata, jól néz ki :) nem feltétlen venném újra, mert ajakápolóhoz képest drága, de jó helyre ment a pénz, elvileg a méz Etiópiából jön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 3.

MissL

2015. november 9.

Ezt az ajakápolót még nyáron vettem,mert nem bírtam magammal.Kicsit aggódtam,mert ugyan a tesztert kipróbáltam,és tényleg csak halványan csillog,de nem voltam benne biztos,hogy tényleg jó lesz.De tévedtem.Finoman látszik az ajkakon,de rétegezhető is.Nekem egy picit szárít,ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 9.

svivko

2015. október 17.

Ricinus-szagú viaszos-krémes állagú íztelen ajakápoló, melynek ápoló hatása elég enyhe, viszont rettentő helyen csomagolást kapott, és az alapötlet szerint a csillámok miatt csodásan mutat(na) az ajkakon. A probléma az, hogy nekem még novemberben is alig kopott a nyári barnaság (nem szolizok, és spf50-nel, napallergiával nyomom a nyáron), és ezzel elég világos lesz a csőröm, ami nekem nem tetszik. Sosem voltam a csontszínű-rúzsozás híve sem, amikor az volt a divat, így nekem csalódás.
Ha valakit érdekel, mert elkapkodták előle a boltban, szívesen megválok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 17.

Ha valakit érdekel, mert elkapkodták előle a boltban, szívesen megválok tőle.

Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil, Honey