The Body Shop

Ár:   6190 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: corleona, Módosítva: 2016. szeptember 17.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás

Könnyű, olajmentes bronzosító ún. "száraz testolaj".  Fénylő csillámaival és leheletnyi mézbarna színével kiemeli a nyári barnaságot. Könnyen felszívódó olaj, ami teljes száradás után nem hagy ragacsos érzetet maga után, nem fogja össze a ruhákat. Arcra való változata is van a családnak.

Ár: 3500 , Eladó: balkri
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest 04.-ker, fizetés: Személyes átvétel vagy posta
Ár: 3.500,- plusz posta vagy foxpost , Eladó: Melpa
Állapot: 3-4 ml hiányzik belőle , Helyszín: Budakeszi , fizetés: Budakeszi és környéke,budai régió,posta vagy foxpost
balkri

2019. július 5.

Könnyen barnulok és szerettem volna kipróbálni mennyit dob a színemen. Nem találtam túl csillogónak, a többek által írt csodás illatot én nem tapasztaltam, majdnem illat mentes. A csomagolása mutatós, de egy pumpás adagolónak nagyobb hasznát venném, mint így! Előre láthatóan 1000 évig elég lesz. Mivel még csak 2 alkalommal próbáltam így nem tudom megjósolni, hogy mennyire lesz nagy szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 5.

pattelin

2018. május 28.

Akciósan vettem, kb. 4000 Ft volt. Lehet, hogy 2 év alatt változtattak az összetevőkön, mert én szagot egyáltalán nem érzek! Enyhe, finom mézes-virágos illatot, de azt is csak alig! Felkenve enyhén csillogó színű. Sokáig elég lesz, mert kb 6-8 csepp kell a karjaimra és szintén ugyanennyi a lábaimra. Az igaz, hogy az adagolást tekintve kissé soká jön ki az a néhány csepp, de mivel ez olaj, jobban örülök, hogy nem folyik szét és ken össze mindent! Én úgy használom, hogy bekenem vele magam, mielőtt kimegyek a napra (nem napozni, mert arra sajnos nincs sok időm, csak sétálni), ilyenkor a fényben is látom milyen szépen csillog. Még csak néhányszor használtam, de eddig nálam összességében 5 csillag!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

frufru

2017. június 11.

Sajnos drága. Viszont csodás.
- Az illatát vagy imádni vagy utálni lehet. Viszont a TBS boltban szerintem könnyedén eldönthető, hogy az embernek tetszik-e.
- Vigyázni kell a fehér ruhákkal, viszont ha a csillám csoda meg is fog valamit, már 30 fokon is kijön mindenből.
- Csodálatos színe van. Imádom, felfrissít és nyári üde boldogságot biztosít a téli cidriben is.

Ha leakciózva lehet vásárolni, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

Sajnos drága. Viszont csodás.

Ha leakciózva lehet vásárolni, biztosan újraveszem.

Soly77

2016. július 14.

Rettenetes förmedvény szaga van, mindent elnyom és tolakodik bele az orromba oly annyira hogy a fejem is megfájdult tőle pedig csak a boltban kentem magamra 2 cseppet. A bőrön gyönyörű de a szaga miatt elviselhetetlen... most sem szerettem meg a TBS - ot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 14.

Louisa

2016. június 13.

Az illatával nem igazán tudok megbarátkozni, egész nap érzem magamon, pedig csak a lábamra szoktam használni. Valóban drága, de szerintem gazdaságos, nem hinném hogy napi rendszerességgel használunk egy ilyen jellegű terméket. Nekem 3 évig bírta egy ilyen üvegcse. Mivel a színnel és a táplálással maximálisan elégedett vagyok, így csak a karakteres illata miatt vonok le 1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

Lalage

2015. október 27.

Annyira, de annyira imádom az illatát! Virágos, haloványan mézes...isteni! Nyáron néha parfüm helyett használom, nagyon tartós az illata.
Selyemfénnyel borítja be a bőrt, de nem túl csillámos, ami nálam előny.
Ami negatívum, hogy bizony megfogja a ruhát, nem is kicsit. Szerencsére kimosható...
Az ára érthetetlenül magas. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 27.

Selyemfénnyel borítja be a bőrt, de nem túl csillámos, ami nálam előny.
Az ára érthetetlenül magas. :(

duchess_g

2015. június 14.

Annyira szerettem volna szeretni! Mikor megláttam, hogy létezik ilyen, teljesen odáig voltam. Csillámos, enyhén barna színt kölcsönöz, a tökéletes olaj... lett volna! Aztán nagy csalódás ért, mikor bementem a boltba megvenni, mert felkenve valami borzalmas SZAGA van, ami mézes illat akar lenni, de különösen nyárra egy kifejezetten kellemetlen, erős szag, hát még ha ennyire erőltetett, mű is. Így hát maradt a boltban, sokáig vacilláltam, hogy vigyem-e a szaga ellenére, de mivel mászkáltam vele egy kicsit a karomon felkenve és nem enyhült a szag, lemondtam róla :( Az ára elég magas, viszont ettől is hajlandó lettem volna eltekinteni, ha nincs ez a borzalmas mézre emlékeztető szaga :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

corleona

2014. augusztus 10.

Jó volna, de elég drága - ahhoz képest legalábbis biztosan, hogy nem egészen egy decis az egész üveg. Nagyon kellemes illata van, nem túl erőszakos - pedig kicsit féltem tőle, sok BS-os terméknek olyan szerintem. Nekem azonnal beszívta a bőröm és szerencsére nem maradt túl csillámos se, csak kellemesen fénylett. Ajándékba elfogadnám, de meg nem venném...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

ivor

2014. április 17.

Nagyon karakteresen mézillatú, jól felszívódó szárazolaj, gyakran használom mert szeretem hogy kis nyári színt ad úgy is, hogy napozni egyáltalán nem szoktam. Sokáig elég.Tulajdonképpen csak egyetlenegy bajom van vele: az adagolás kicsit nehézkes, sokáig kell rázogatni az üveget, mire kijön belőle cseppenként az a mennyiség, amire szükség van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 17.

vivuss87

2013. szeptember 29.

Szögezzük le, én csillámmániás vagyok. Tehát mikor megláttam, kerül amibe kerül nekem ez kellett. De jajj, ez a gyönyörű, csillámos olaj borzasztó moringa szagúú, szörnyű. Felkentem a karomra, sajnos nekem nem csillogott eléggé, viszont gyönyörű fénye volt. De annyira büdös, hogy le kellett mosnom. Bánatosan, de túl kellett adnom rajta :( hogyan lehet egy ennyire megosztó illatot adni egy ilyen gyönyörűségnek??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Honey
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.