The Body Shop

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 26.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Hagyd, hogy körülöleljen az Indiai éjszakai jázmin illata, ahogy a szirom is körülöleli virágot az éjszakai hold fénye alatt.  Pikáns és csábító aroma, melyben szantálfa, ibolyalevél és narancsvirág olvad egybe az Indiai jázmin illatával.

• keleties illat
  • frissítő
  • szappanmentes

Lorna

2018. január 31.

Habár képes vagyok hosszabb szerelmes szonetteket címezni egy-egy arcápoló termékhez a tusfürdő (amit autocorrect tűzforróra akar kijavítani ) szóval tusfürdőkről szóló véleményeim többsége 90 százalékban szomorúan kiég egy röpke félmondattal: "a végére nagyon meguntam az illatát".
Szóval a végére nagyon meguntam az illatát. Látszik, hogy nem hajnali egykor kéne Krémmania véleményeket írni, mert vagy tíz perce azon gondolkodok, hogyan tudnám viccesen megint a tűzforrót és a tusfürdőt egy mondatba belerakni és nem jut más eszembe azon kívül, hogy "tűzforró tusfürdő". :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

saragallen

2015. március 22.

Az illata............................... fantasztikus. Kis kiszerelest vettem, de minden este alig vartam a furdest, amikor ezt hasznaltam. Lehet, hogy nem valami szepek az osszetevoi, de ennel az illatnal ugy vagyok, hogy szemet kell hunynom felette, mert tenyleg szuper! Kivancsi vagyok, a testapolojanak is hasonloan jo illata van-e...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

Garu

2014. szeptember 22.

1900-ért vettem talán... de minden fillért maximálisan megért! Tavaly októberben vettem, és messze a legjobb illatú tusi, amim csak volt eddig!
Most is van az alján egy ujjnyi, ugyanis csak ritkán, amolyan luxus-tusfürdőnek használom. No meg az igazság az, hogy parfüm-töménységű, egy borsónyi adag elég belőle. Nem egy ember kérdezte, mi ez az isteni illat. A testvaja a másik csoda...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Honey
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ph szabályozó, kelátképző (a krémben a víz révén lévő fém ionokat semlegesítő) és felületaktív anyag.