The Body Shop

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2015. július 17.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Ez a testpermet a szőlőlevél zöld frissességével, a füge zamatos aromájával és meleg, fás illatokkal vonja körbe gyengéden az egész testedet.

• Zöld, zamatos illat
  • Könnyed és frissítő

AniR

2017. június 6.

Szeretem a fügés illatokat, azért is örültem, mikor rábukkantam erre a testpermetre - én is akciósan vettem. Különleges karcos-zöldes illata van. Kicsit maszkulin.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 6.

laszti

2017. június 5.

Mellényúltam, túl édes ez az illat számomra. Légfrissítőként használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Mellényúltam, túl édes ez az illat számomra. Légfrissítőként használom.

nettencs

2017. január 10.

nagyon különleges illata van, egy kicsit ilyen zöldes illatú, de mégis édes. viszont kifutó illat sajnos, úgyhogy leértékelve nagyon jó áron jutottam hozzá

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

gicsa

2016. április 9.

Nagyon tetszik az illat. Egy pár órát barátkoztam vele mielőtt megvettem, de nem bántam meg. Egy hétköznapibb illatra vágytam, ami kicsit sem édes, de nem is fanyar. Azt hiszem nagyon jó választás volt. Olyan most léptem ki egy frissítő fürdőből illat. A tartósságával azonban nem vagyok megelégedve, mert rajtam hamar elillan. Szinte óránként fújkálhatom újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 9.

fugebefott

2015. augusztus 25.

Imádom, ez az új nyári illatom. Épp egy Philosykosért indultam, amikor belebotlottam, nyilván nem ugyanaz, de olcsóbb fügés kistestvérnek tökéletes. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract