The Body Shop

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 26.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gyümölcsös - virágos aroma Fujii alma és Kínai magnólia fejillatokkal, továbbá a fantasztikus Japán cseresznyevirág illatával varázsol el.

Babika20

2016. december 11.

Nagyon szeretem az illatát! :) Az eladólány tanácsára erre esett a választásom, nem bántam meg. Kb 2500 ft-ba kerül, de szerintem elég lesz sokáig. Az illata nem hivalkodó, csajos frissító nyári illat. 3-4 óráig még éreztem magamon.5*!

Update: hát, ahogy telnek az évek már nem érzem olyan kellemesnek..inkább ilyen illatosítóra hasonlítanám, amit a wcben fújnék szét.. egyszerűen túl émelyítő

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

szreka86

2016. június 24.

kellems illat, -1 pont hogy a tespermetekhez képest kevesebb ideig tart az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

dolowia

2016. június 4.

Nagyon jo illata van, nem az a tul edes....Tetszik. Szerintem annyira sokaig azert nem tart, de mivel nem is parfum, hanem testpermet ezert nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

Stanczi

2015. szeptember 7.

Már megvan egy ideje, de szerencsére nem fogy olyan gyorsan, mert amúgy nagyon kellemes csajos illata van, állandóan ezt fújogatnám magamra. Az első body shop-os termékeim egyike. Szerintem tud annyit, mint egy parfüm, a nagy üveg ellenére is inkább hurcibálom magammal, annyira szeretem. Árban is jobban megéri, mint a parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 7.

saragallen

2015. március 22.

A parfum testveret mar hasznaltam jo ideje, ezt ajandekba kaptam egy cseresznyeviragos csomagban. Az illat nalam abszolut nyero, imadom *.* Szep az uvege, szerintem az illat is tartos, olyan tavaszi bodito illat. Februartol hasznalom, mar nagyon varom a tavaszt ezzel az illattal egyutt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

ryara

2014. július 1.

Nekem nem jött be annyira ez az illat sajnos, pedig nagyon vártam hogy végre az enyém legyen :( Pedig egyébknét odavagyok minden cseresznyevirágos dologért. El fogom használni, mert közel sem rossz, csak nem erre számítottam. Újravenni nem hiszem. De egy próbát megér talán másoknak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

kittiy

2014. május 18.

Eleinte nem tetszett annyira, túl erősnek éreztem. De egy kis használat után nagyon megszeretem:) Mostanság rendszeresen ezt használom, elég tartós illata van, simán pótolja a parfümöt:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 18.

Pink Lady

2014. április 13.

Szerettem a testápolót és a tusfürdőt ebben az illatban, ezért rendeltem egy testpermetet is, de sajnos ez nekem már túl tömény. Bódítóan erős az illata, de azért szerethető, csak azt hittem, hogy olyan kis finom illata lesz, mint a testvéreinek.

Update:
Lassan 1 éve meg van már és imádom. Az első sokk után elkezdtem használgatni, mert ha már meg van, akkor nem dobom ki. Beleszerettem. Most megint elővettem és már parfüm helyett is használom néha, nagyon tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 13.

Update:

Natsu

2013. július 27.

Imádom! Nagyon szeretem az illatát nem az a nagyon erős, de édeskés. Ha reggelről használom van mikor délután is érzem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 27.

timity

2013. április 30.

Eszméletlenül jó illat, bár egy kicsit édeskés. Ez a kedvenc illatom, de sajnos nem igazán tartós. A rózsás sokkal inkább, de az meg nem én vagyok.. Egyébként majdnem 3000Ft-ért drága ilyen enyhe, nem hosszan tartó illatért.. Azt mondom, ha sokáig érezhető, akkor rendben, de nem így van. Az üvege nagyon szép! A szórófeje lehetne egy kicsit "hatékonyabb" és porlaszthatna jobban is! Így elég sok lötty megy egy helyre.. :S Azt hiszem nem kell újra magaménak tudni! Semmiképpen nem csodaszer, a szép üvegéért és a csodálatos illatáért kap 4-est!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

Hidratálók: Honey, Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.