The Body Shop

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. július 21.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Ultrahidratáló testvaj kendermag olajjal, extra száraz bőrre!

sixunderground

2019. augusztus 24.

Iszonyatosan ki tud szaradni a labszaram, soha nem jottem ra, mi okozza, viszont ez az egyetlen testapolo, ami ezt a problemat kepes volt megszuntetni hosszabb idore, mint 12 ora. 96 oras hidratalast iger, ezt nyilvan nem tudja, de valoban eleg 2-3 naponta hasznalni. Az egyetlen hatranya, hogy tenyleg fuszaga van, de nagyon jol hidratal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

anii99

2019. április 11.

Szeretem, jó kis termék :) Nekem az illatával nincs bajom, bár kicsit pasis illatom van tőle :D 6 éve keresek olyan testápolót ami rendbe tudja tenni az ekcémámat a lábamon, eddig mind kudarcot vallottak, hosszú távra egyik sem hozta a kívánt eredményt. A gyógyszertári ekcéma kenőcsöket pedig ki nem állhatom, büdös, zsíros, alig szívódnak be. Fél éve vettem meg a krémet, azóta szinte az ekcéma eltűnt, nagyon jól hidratálja a bőröm! 4*-ot adok neki mert a beszívódása ennek is kicsit hosszadalmas, és valóban lehetne picit jobb illata. Viszont biztos újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

0bikbik0

2017. október 23.

Ajándék volt, nekem nem jön be ez az illat.
Hidratálni jól hidratál, puha a bőröm, és sokáig így is marad (sajnos az illat is...).
Elkenegetem, mert a hatása teljesen okés, de sokáig fog tartani, mert mindig találok valami illatosabbat :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 23.

Ajándék volt, nekem nem jön be ez az illat.

laszti

2017. június 5.

Akcióban vettem. Szerettem az illatát és az állagát. Hasonló natur terméket, hasonló hatással töredékáron lehet vásárolni, így bár imádom a The body shopot, nem vettem többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

candus

2016. november 16.

Nagyon szeretem, csak annyira spóroltam vele, hogy magamra rohasztottam egy majdnem teli 200 ml-es kiszerelést. #ezazénformám :'D Tipp mindenkinek: ha szereted, használd, nem azért van, hogy nézegesd :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 16.

Rittus89

2016. március 20.

Nekem nagyon bejön az illata és jól is hidratál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 20.

Nekem nagyon bejön az illata és jól is hidratál

Lalage

2015. október 30.

Kézkrémnek használom. Van egy adag a konyhai mosogató mellett és egy az éjjeli szekrényemen. Sokan írják, hogy büdös... én pl. imádom az illatát! Az a helyzet, hogy nem mindegy melyik gyártási szériából van a termék. Évekkel ezelőtt én is belefutottam egy büdibe. Belefutottam olyanba is, hogy 2-3 éve gyártották...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 30.

niamano

2015. június 10.

A fiam ekcémáját 2 nap alatt helyre tette és szerintem nem büdös. Erős illata van, sokáig érezni is, de nekünk nem kellemetlen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 10.

profectuscat

2014. október 7.

fújfújfúj :(((( tudni illik, én bébi korom óta büdös, gyógyszertári kenőcsökön élek/éltem, mert rendszerint akárhol óriási foltban kijönnek az ekcémás kiütések, és 3 féle kikevert krém a jó csak. Mondtam is szépen ezeket a boltos néninek, aki azt mondta, ez jó lesz nekem! Megszagoltatta velem, de már akkor mondta, valaki büdösnek találja, valaki meg nem. Mintát kaptam belőle.
Hát ez a gyógyszertárihoz képest.. komposzt szagú tényleg.. Borzasztó! 100% a gyógyszertáros mint ez. DE! Nagyon bátor voltam és egyből olyan helyre kentem ahol ekcémám volt: mondom tovább rontod a helyzetet (mint úgy általában bármelyik hidratáló, emiatt kb életemben talán 2 hidratálóm volt?!), vagy megbékélsz a bőrömmel és ápolod? hát gyerekek... nem ütött ki, és még hidratált is. :) emiatt 3*. Mert ez nagy szó. DE OLYAN BÜDÖS.. hogy inkább megpróbálkozom valami másik kencével tőlük. Ebben is van parfüm, szóval ha ezzel nem volt gond, mással se lesz. :)

Azért döntök egyébként a TBS mellett, mert hidratálnak (kiütésről nem hallottam senkitől se), és NEM BÜDÖSEK! Eltudjátok képzelni, hogy 20x évig bűzölögsz a krémjeidtől? más meg azt ken magára amit akar, olyan illatú lesz amilyen akar lenni... szóval nagyon remélem, hogy beválnak és jó illatú lehetek végre :) nem utolsó sorban Páromnak is jobban "tetszenék" úgy.. (mindig megjegyzi már megint mi ez a büdös krém :( és megértem, mert nekem is az!!!)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 7.

mrs.criss

2014. május 7.

a 30ml-s kézkrém testvérére pályáztam, az nem volt épp a boltban, így jött ebből az 50 ml-s.very dry skin, kendermagolaj stb.már ezer éve keresek kézkrémet a száraz bőrömre,de eddig minden próbálkozás kudarcba fulladt v azonnal v kicsit később (legutóbb a nagy reményekkel indult shea vajas l'occ.) már nem hiszek semmilyen feliratnak, csak a saját tapasztalatomnak
és ez bejött!!
szóval hiába irritál szörnyen ez a szag (lehet másnak kevésbé szörnyű) de elviselem,mert ez a krém tényleg segít rajtam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 7.

és ez bejött!!

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondícionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (péládul, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.