The Body Shop

Ár:   990 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: betty88k, Módosítva: 2013. január 11.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Egyéb

Gyorsan száradó, nem ragadós gél, ami hatékonyan tisztít. Tökéletes kiegészítője az utazásoknak.
Nem tartalmaz triclosant, hiszen a The Body Shop termékeiben tiltva van a használata az anyag vízi környezetre való káros hatása miatt is.

Regina2222222

2017. június 7.

Szeretem! Nem tudom megunni az illatát szerencsére :). Nem ragad a kezem utána. Örök kedvenc <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

Dourou

2017. május 26.

Mint a többi TBS kézfertőtlenítő,nekem ez is bejött:). Ennek van a legkevésbé illata, ez nálam plusz pont,mert pl. a kókuszosnak eléggé erőteljes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 26.

szilvasitimea

2017. január 26.

Páromnak vettem, de kipróbáltam én is. Frissítő illata van, nem hagy ragacsos érzést. Tökéletes kézfertőtlenítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

eniko04

2016. szeptember 2.

Nem rossz, nem rossz... De inkább férfias illatú... Azért biztos elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

Nem rossz, nem rossz... De inkább férfias illatú... Azért biztos elhasználom.

encimokus

2014. január 1.

Amennyire jók a TBS gyümölcsös fertőtlenítői, ez annyira rossz. Borzalmasan erős, fejfájdítós illata van. Így magában nem bírtam elhasználni, összekevertem egy kevésbé illatos, más márkájú fertőtlenítővel, mert kidobni nem akartam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 1.

trianka

2013. január 20.

Valamit egyszerűen muszáj volt vennem az új termékcsaládból, hát ez lett az :) Azt nyilván nem tudom megmondani, hogy milyen mértékben távolítja el a kórokozókat a kezemről, de úgy érzem, hogy jól tisztít, és kellemesen felfrissít. Az is nagyon tetszik, hogy változatosságot nyújt a többi kézfertőtlenítővel szemben, az édeskés-gyümölcsös illat helyett gyógynövényes illat, az átlátszó szín helyett pedig jópofa zöld zselé, tényleg mintha abszint lenne benne :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol