The Body Shop

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Kókuszos ajakbalzsam antioxidáns E-vitaminnal, sheavajjal és zambiai méhviasszal gazdagítva.

• gyors hidratálás
  • vajas állag
  • selymessé és bársonyossá teszi az ajkakat

eeinhr

2019. január 28.

Imáádom! Nekem ez a kis csoda újravevős. Simán elveri bármelyik drogériás ajakápolót is.. használtam egy ideig carmex-et de nem igazán szerettem... túl tömör meg teljesen természetellenes volt.. Ez viszont ahogy rajta van a számon természetes, az illata is nagyon jó, kicsit az elején valóban darabkás de nekem az a ujjam/szám melegétől mindig “felolvad”. Kifejezetten tetszik.:) Én néha szájfénynek is használom mert ha egy kicsit többet rakok fel valóban fehéres-átlátszós színe van. 5/5 remélem sokáig lehet még kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

lysza1985

2018. február 8.

Volt egy kakaós ajakvaj, amit nagyon szerettem,, jól is hidratált. Sajnos azt a vonalat már nem gyártják, így vettem ezt. Illata jó, állaga hasonló, de szinte alig hidratál:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Lillie

2018. január 29.

Fehér lesz tőle a szám így inkább éjszakára használom. Nem tapasztalalom azt, hogy hatékonyabb lenne, mint más ajakápoló így biztos nem fogom újravenni. Azt hittem tetszeni fog, hogy újjal viszem fel de az, hogy valami kis darabkák vannak benne külön megnehezíti a kellemes felvitelt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

Panda90

2017. november 13.

Joy napokon vettem akciósan. Nagyon száraz ajkaimra kerestem valami remek kis hidratálót. Eddig messze ez a legjobb, a Labello és társai nagyon gyengék ehhez képest. Az illata kellemes, állaga nem ragadós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

prinszepsz

2016. november 30.

Szuper illata van és jól hidratál. Ha felviszem az ajkamra kicsit vastagabban, akkor fehér lesz. Ez illetve a tégelyes kiszerelés nem tetszik. Funkció szerint teljesít, úgyhogy csak egy csillagot vonok le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Erina

2016. augusztus 21.

Itt vettem egy nagyon kedves KM-estől. Nagyon finom kókuszos illata van, lágy és krémesebb mint a Labello. Illata is sokkal jobb. Én csak rúzsecsettel nyúlok bele minden tégelyes ajakápolóba így a kiszerelése sem zavar.Bár csak itthon merem használni mert ha vékonyan viszem fel, akkor nem nagyon érzem a hatását, ha pedig két rétegben, akkor fehéres az ajkam. De még így is simán megéri. Újra vevős :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

szreka86

2016. június 24.

nagyon jó illat, darabos, mintha kókuszreszelék lenne benne (persze ez szétkenhető), a kiszerelés miatt -1pont, nem szeretek ujjal belenyúlni, nem túl praktikus pl BKVn használni koszos kézzel, belemegy a körmöm alá az ajakápló... jobban szeretem ha nem kell hozzányúlni hanem mondjuk ki lehet tekerni vagy nyomni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

theo

2016. május 9.

Nagyon kellemes az illata de nem hidratálta a szám, sőt néha úgy éreztem,hogy szárazabb lett a használata után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

mobeto23

2015. december 30.

Most kaptam, kb egy hete használom. Én meg vagyok elégedve vele, nem zavar a tégelyes verzió. Fincsi az illata, és nekem könnyen kenhető, nincs semmi gondom vele. Szépen puhítja is a számat - bár hozzá kell tennem, hogy szerencsémre nem szokott durván kiszáradni. Boldog vagyok vele :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

kessi91

2015. május 3.

Én nagyon szeretem az illatát, és ha hidratált a szám, úgy kenem rá, szép színt ad neki (ha nem, akkor undorító fehér foltos). De olyan kemény, kikaparom a körmömmel, és bele kell masszírozni a számba, hogy ne látszódjanak a cserepes részek. Nyáron olvad kicsit, akkor könnyebb felkenni. Egyébként sokáig elég, és az összes hátránya ellenére szeretem:) De újravenni biztosan nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Lanolin