The Body Shop

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,9 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2012. május 27.

Kiszerelés:   3,9 g
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Vastag krémes korrektorceruza. Jól kenhető, könnyű felvinni. Világostól az egészen sötét bőrre való színválaszték. Saját márkájú hegyezővel hegyezhető.

csakvi

2016. május 27.

A legcsodásabb korrektor, amit valaha használtam. Szuper fedése van, a pattanásaimra és a bőrhibákra tökéletes és a textúrája is szuper. A sminktanácsadó azt mondta, hogy a 8-as árnyalat kb. mindenkinek jó - hát nem tudom, hogy mindenkinek jó-e, de nekem tökéletes. Mondjuk nap vége felé újra használom, frissíteni kell, de ez ok. Takarékos cucc, tavaly decemberben vettem és kb. a felénél járok mindennapos használattal. Abszolút kedvenc, 5+ csillagot adnék, ha lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 27.

galberki.reka

2016. február 29.

Gyorsan kopik,és nekem a fedése sem túl jó.A hegyezéssel is bajlódni kell,és a mérete miatt ugye be kell szerezni hozzá külön a TBSes ehhez való hegyezőt...Bár ne kopna olyan gyorsan :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 29.

erika0325

2016. január 8.

Hogy én ezt korrektort mennyire imádom! :-) Sötétebb színben vettem meg és kontúrozásra használom, krémes, könnyű eldolgozni, szóval nagyon nagyon kényelmes, és gyorsan lehet vele dolgozni. Van egy másik márka highlightere ami ugyancsak ceruzás, azt használom a világosításra szánt részekhez, jól működik a kettő, de lehet beszerzem ugyanezt a korrektort világos árnyalatban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 8.

Esa44

2015. november 26.

Ez a korrektor oké. Nem szeretem a folyékony korrektorokat, így ez az állag nekem megfelel, bár néha csomós a szem alatt. Amikor az utolsó 3 centi marad csak a hegyezések után, már nem lehet kiszedni a kupakból...Amúgy ilyen nagy lyukú hegyezőt én Müllerben vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

LexiSmink

2012. június 2.

Én ebből a márkából csak bőrápolókat veszek ezentúl, mert a sminktermékeivel mindig befaragok. Bőrápolásban tényleg jó, de a sminkeket nem kellene erőltetnie. Ajándékba kaptam (magamtól nem vettem volna) ezt a korrektort. Mivel van összehasonlítási alapom, ezért bizton állíthatom, hogy ez gyorsan kopik, nem fed jól, összecsomósodik a bőrön rövid idő után. Nem természetesek az árnyalatok. Aki már használt CS Eclipse palettát, az biztos érti mi a problémám ezzel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 2.

annapanni

2012. április 18.

Régebben kedvencem volt, a krémes ceruzát könnyű volt felvinni az orrom tövébe a hajszálerekre és a pattanásokra. Mostanában hanyagolom, inkább a folyékony állagú csavaros filces változatát használgatom. Itthon hamar rájöttem, hogy egy hegyezőt is kell hozzá venni, mert ilyen méretű duci hegyezőt nem kapni máshol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2