The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. március 26.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Kényeztető tusfürdő tápláló mandulaolajjal.

Lencseee

2018. szeptember 20.

Valaha volt legkedvencebb TBS illatom télre. Brutál módon megmarad az illata, a tusfürdő és a bodybutter együtt verhetetlen. Rendszere hazsnálat mellet, mint egy szobaillatosító, árad az ágyneműmből is:-) Hibátlan, és drága, igaz (akciós időszakban vetem rá magamat, mert azért) egy kis kényeztetés kell nekem is...Nem értem, miért nem a TBS szortiment állandó tagja ez az illat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

pattelin

2018. július 10.

Nagyon jó marcipános-mandulás illat. Viszonylag tartós. Nem szárít. Voltak azért már kedvencebb tusfürdőim, olcsóbban. Ezért csak 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 10.

laracroft

2018. január 11.

Óóó jajj. Elsőre megcsapott egy isteni finom marcipános illat, de az körülbelül az első egy perc után tovaszáll, és marad egy egyszerű, kicsit mandulás tisztaságillat. Hova tűnik a marcipán? Hova? Pedig imádnám.
Amúgy teljesen átlagos tusfürdő, jól habzik, tisztít, engem nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Amúgy teljesen átlagos tusfürdő, jól habzik, tisztít, engem nem szárít.

juditkaa70

2015. november 29.

2007-ben ismerkedtem először ezzel a márkával,amikor Skóciában jártam. Gyorsan vásároltam is belőle,meg még sok más The body shopos terméket. Igazán jók! Mivel télen jobban kiszárad a bőr a hideg időjárás miatt,én leginkább ilyenkor használom ezt a táplálóbb tusfürdőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 29.

Sofia1976

2014. október 11.

Az illata marcipános szerintem és pont annyit tud mint átlagos társait. Ő vagy Sheavaj? Sheavaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 11.

Garu

2014. szeptember 22.

Szárít. Pedig az illata nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

Szárít. Pedig az illata nagyon jó.

ForestNymph

2014. augusztus 21.

Ezer éve keresem a tökéletes marcipán illatú tusfürdőmet, most végre meg van, erre limitált és már nem lehet kapni. -.- Elméletileg lesz még, de mikor? Brühühü...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

dorcus89

2014. február 25.

A testvaj párját már használtam, nagy reményekkel vettem meg és nem csalódtam. Hozta azt az isteni, tömény mandula-marcipán illatot. Bár ezt nyáron nem tudnám elviselni, ilyenkor télen nagyon kellemes és mégsem túl sok. Engem nem szárított, de egyébként semmi extra. Az illatáért megérte megvenni, de szeretek új illatok után nézni, szóval egyenlőre újra nem veszem, de rosszat nem tudok róla mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 25.

Feketepárduc

2013. december 26.

Az egyik legfinomabb illatú TBS tusfürdő. Egyszerűen csodás élmény fürdeni ezzel, nem tudok öt csillagnál kevesebbet adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 26.

orchidea8627

2013. május 17.

Ajándékba kaptam, én biztosan nem venném meg.
Az illata finom, de az állaga nagyon furcsa, mintha egy sikamlós réteget hagyna a bőrön amit nem lehet lemosni, emellett szárít, nagyon túlárazott és az összetevői sem a legjobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 17.

Ajándékba kaptam, én biztosan nem venném meg.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.

Színezőanyag. Zöld.