The Body Shop

Ár:   6390 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. február 20.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"A kifejezetten érzékeny és száraz bőrre kifejlesztett Mandulatej & Méz kollekció habfürdőjével úgy ázhatsz a kádban, hogy a bőröd utána nem feszül és viszket, hanem puha és sima. Gyengéd olajok keverékével óvja a bőr természetes védőrétegét, és organikus mandulaolajjal valamint mézzel táplálja a bőrt, miközben csodás illattal kényezteti az érzékeid, ami hipoallergén jellegének köszönhetően a bőrödre is vigyáz közben!"

Saci22

2020. június 28.

Ajándékba kaptam és nagyon szeretem. Nagyon kellemes fürdőt lehet vele csinálni, a csomagolása is nagyon tetszik. Viszont magamtól sose venném meg, mert piszkosul drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

Vivus94

2019. június 21.

Az illata nagyon fincsi, nem irritál és nem szárítja a bőrt. Viszont nem is érzem, hogy hidratálna, nekem nagyon furcsa, hogy egyáltalán nem habzik (bár ez gondolom a fürdőtej sajátossága). Plusz ami még érdekes, hogy nem érzem, hogy tisztítana. Nekem nem vált be sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

Bettina1984

2019. március 19.

Felejtős!!!!
Túlárazozt, semmivel sem táplál, hidratálja jobban a bőröm a tusfurdőjénél.
3* az illata miatt és mert nem irritál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 19.

Felejtős!!!!
Túlárazozt, semmivel sem táplál, hidratálja jobban a bőröm a tusfurdőjénél.
3* az illata miatt és mert nem irritál.

babyface

2017. március 23.

én rendeltetésszerűen használom (értsd habfürdőzöm vele) az állaga elég tömény, tejes, krémes, az illata isteni akár csak a család többi tagjának. viszont alig habzik tőle a fürdővíz (én szeretek nagy habokban pancsolni) és olyan különös óvó hatást nem vettem észre... :D szerintem nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

lenochka

2017. február 14.

Gyengéden tisztít, nem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Gyengéden tisztít, nem szárítja a bőrömet.

szilvia92

2017. február 11.

Nagyon szeretem az illatat, de kulonlegesen sokaig tarto puha bort nem tapasztaltam. Az ara eleg borsos, ezert csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Honey, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.