The Body Shop

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: marina, Módosítva: 2017. február 28.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Mangó kivonattal és fair trade cukornád esszenciával.

cirmi0218

2021. július 13.

Mindent imádok, aminek mangós illata van. Ennek is imádom az illatát, de semennyire se tartós. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 13.

bugeyes

2020. július 1.

Most a melegben szívesen fújkálom, de szó szerint, mert egyáltalán nem tartós az illata, sőt a régi avonos testpermetek illata tovább megmaradt. Hogyha az említett márka testpermeteinek árán lehetne ezt is beszerezni, nem lennék emiatt kicsit sem bosszús, így azért kicsit zavar. Az illata egyébként tényleg mangó illat, de mégsem fojtón édes. Újra megvenni viszont biztosan nem fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

orsisro

2018. július 12.

Az illat tökéletes mangós, de valóban mem tartós. Úgy vettem észre, hogy ahol ruhával érintkezik, a ruhán kicsit hosszabb ideig megmarad. Angliában vettem outletben, talán 6 font volt, annyit azthiszem megért, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

crazy724

2018. július 11.

Megszagoltam és elvesztem. Kicsit pipa is vagyok magamra e miatt, mert az illata isteni, kellemesen tömény, tökéletesen érett, lédús mangó illat, de olyan szinten nem tartós, hogy mire kilépek az ajtón, olyan, mintha semmit nem fújtam volna magamra. Üveg, nagy kiszerelés, baromira nehéz, nem táska kompatibilis, és a fújókája is elromlott. Ahhoz képest, hogy mennyire nem tartós illat, marha drága. Nem veszem újra, ahogy több TBS testpermetet sem fogok venni, és bár a szívem csücske a márka, a CF, vegán vonal miatt, ez a termék harmatgyenge.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

grd39

2016. november 26.

Úgy érzem, az örökkévalóságig ki fog tartani. Több mint két hónapja minden egyes nap használom, és szinte meg se látszik, hogy fogyott volna belőle.
Imádom az illatát (nyilván, mi másért fújkálnám magamra), az egyetlen negatívum hogy egy bő óra elteltével teljesen elszáll az illata (pláne ha kültéren tartózkodom) és az üvegcse miatt nem tudom magammal hordozni, mert az első adandó alkalommal összetörném, az biztos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 26.

Cannes

2016. november 13.

Az illatát nagyon szerettem csak nem igazán tartós ezért sajnálnék még egyszer ennyit adni érte de a tartósság miatt vonok le egy pontott

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 13.

Kinguci123

2016. szeptember 17.

Imádom! Már a 3. üveggel használtam el. Sajnos a tartóssága nem az előnye, de az illata mindent kárpótól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Lilluska

2016. június 2.

Nem túlzok, 4 éve kaptam meg barátnőimtől ezt a testpermetet, és egész nyáron ezt fújkálom magamra, sőt, ősszel is amíg nagy melegek vannak, és még mindig fele megvan. Elképesztő mennyire jó a szórófeje, és mennyire gazdaságos. Ha elfogy, biztosan újraveszem. Nyári praktikám, hogy hűtőben tárolom, akkor még kellemesebb magamrafújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

straub.stella

2016. január 13.

Nagyon jó illata van és hozza a testpermet szintet, de annál nem több

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

Nagyon jó illata van és hozza a testpermet szintet, de annál nem több

malvina

2015. április 14.

A fantasztikus mangós testvaj után vettem meg, remélve a hasonló illatot. Sajnos ez csak részben igaz, valahogy a testvaj illata gyümölcsösebb, a savanykás és édeskés illat zamatosabb keveréke, amit a testpermetben nem nagyon lehet érezni. A testpermetnél fél óra után egy savanykásabb illat marad, ami nem rossz, de nem emlékeztet mangóra már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 14.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.