The Body Shop

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: cuki, Módosítva: 2013. április 11.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Ezek a könnyed Eau de Toilette-k természetes gyümölcs, dió vagy virág kivonatból készülnek plusz méltányos közösségi kereskedelemből származó bio alkohollal Ecuadorból. A pulzuspontokra kell kifújni (nyak, csukló)

Ár: 2000 Ft , Eladó: Palomita
Állapot: 30 ml-ből a képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest XI. kerület, fizetés: Személyesen Budapest XI. kerületében, ill. a belvárosban; vagy utalás-posta (ez esetben a postaköltség a vevőt terheli).
mrs.criss

2014. május 5.

nem bírtam ki h ne vegyem meg.szörnyű vagyok :( először jött a testpermet, aztán az edt pár napon belül.annyira imádom ezt a mangó illatot!!nem túl édes (bár lehet valakinek ez az édesség is túl sok) sztem tökéletes lesz nyárra :) a helyzet az h a kedves Barátom rávilágított arra h oké mangós testpermet de milyen parfümöt használsz hozzá?? és be kell látnom igaza volt, mert vagy magában v saját parfümével működik csak.aztán jött az allee vasárnap -20% illatokra, így nem tehettem mást,jött haza ő is.nem várok extratartósságot, jövök lepontozni ha pár órát sem bír ki (egyenlőre 2 órája van rajtam de még érzem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 5.

timity

2013. április 19.

Ahhoz képest, hogy EDT, nem tartós! Ennél még a japán cseresznye testpermet is tovább bírja! Nagyon kellemes gyümölcs illat ez a mangós, de hiába friss, nagyon kellemes lágy, ha egyszer olyan mint ha nem is lett volna rám fújva! Végül is nem ezt választottam, még szerencse. Szerettem volna azt gondolni, hogy parfüm tartalmának köszönhetően majd órákig kitart, de még felet sem bírt ki! :( Picit drágább csak a testpermetnél, de ez nem is zavarna, ha annyival többet érne! Mindenkit arra buzdítok, hogy ha több illat közül vacillál, fújjon magára többet, és győzzön az, amelyiket lehet órákkal később is érezni!:) (szerencsére van teszter, és ez plusz pont!) Nagyon nagy különbség van illat és illat között tartósság szempontból, és szimpátia szerint is! :D :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

morning_glory

2013. április 2.

Kíváncsiságból próbáltam ki, hát konkrétan olyan illatom lett, mintha leöntöttek volna valami jófajta gyümölcslével :) Persze ettől még lehet jó annak, aki szereti az ennyire tiszta és tömény gyümölcsillatokat, de én nem fogom megvenni. Amúgy viszonylag tartós, és ha jól emlékszem, nem is drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 2.