The Body Shop

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Adriii93, Módosítva: 2019. február 7.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Teafaolajjal gazdagított formulájával ez a púder erős, matt hatású fedést nyújt, úgy, hogy közben nem tömíti el a pórusokat és hagyja levegőzni a bőrt. Használható önmagában alapozóként vagy sminkfixáló púderként a hosszantartó matt hatásért. 100% vegán formula, amely a teafaolaj mellett ghassoul agyagot is tartalmaz, hogy a smink a nap végéig matt legyen.

6 különböző árnyalatban elérhető

eszterrr95

2019. november 7.

Zsíros és pattanásos sorstársaimnak nagyon ajánlom!
Jó erős fedése van, nem okozott pattanásokat és nagyon tartós. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 7.

Zsíros és pattanásos sorstársaimnak nagyon ajánlom!
Jó erős fedése van, nem okozott pattanásokat és nagyon tartós. :)

senskin

2019. október 12.

Egész jó. Kicsit vastag, nagyon keveset használok fel belőle egy alkalommal. Még keresem a púderem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 12.

Juliette Cavill

2019. június 18.

Rengeteg púdert próbáltam, köztük drágábbakat is, mint a Macé. Ezt a púdert két hete szereztem be, a mostani 34 fokban is tökéletesen teljesített. Órákig szépen mattította az egyébként T vonalban fénylő és fényvédővel bekent arcom anélkül, hogy kipattogott volna vagy eltömődött volna. Ár/érték arányban megérte, ha továbbra is így teljesít, újra vevős lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

tara95

2019. február 18.

Megfogott az ígéreteivel, így örömmel csaptam le a legvilágosabb árnyalatot. Én sem lógok ki, sokak kedvence szűnt meg a rimmel piros dobozos púderével, kellett az utánpótlás.

Nos, a fedése valóban erős, szépen mattít, a szín is okés, minden rendben lenne, még tesztelem, DE.

De kérdem én, egy ekkora cég mégis hogy a fészkes fenében tudja és meri magának megengedni, hogy a terméke egy ilyen szinten vékony, gagyi, említésre sem méltó csomagolásban érkezzen? Az átlátszó kis ablaka már attól kipattant a helyéről, hogy szerettem volna szemügyre venni, a fekete rész olyan érzetet kelt, hogy egy erősebb mozdulattal porrá lehetne törni. Esélytelen kb utaztatni, soha nem találkoztam még ilyennel, de a hátulján lévő felirat meggyőző: made in china...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 18.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Glycerin

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.