The Body Shop

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: haluci, Módosítva: 2014. január 21.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Agnes91P

2021. május 13.

Nekem ez az illat a mézédes nyár: napsütötte mezőn akác és lonc illatát hozza a langyos szellő. Idén még nem sokat használtam, a nyári napokra tartogatom inkább, tavasszal a rózsaillatot preferálom. A tartóssága nem tökéletes, de a testpermeteknél azért tartósabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 13.

Freesia

2020. június 14.

A kapcsolatunk hektikus Moringával, tavaly nyáron beleszerettem, karácsonyra kaptam meg, na akkor nagyon nem tudtam mit kezdeni vele, tavasszal elővettem, hm, hm, mit ettem én ezen a parfümön, tényleg "favirág" illat :-) már majdnem ment a levesbe, azaz a piactérre, de nem volt szivem hozzá, mégiscsak ajándékba kaptam egy számomra fontos embertől... most ebben a fülledt melegben vettem elő, kiváncsi voltam, mit tud ilyenkor nyújtani, kicsit tartottam tőle, hogy erős lesz, de nem! Most inkább trópusi virágosnak érzem, amihez nagyon jól passzol a kókuszos-monois vonal, mondjuk kókuszos testápoló-Moringa edt, vagy Monoi parfüm és Moringa testápoló :-)) Szóval valóban egysikú, ha nem adunk alá-fölé valami kis plusz löketet. Hogy ez kinek mi, szerintem lehet kisérletezni :-) El tudom képzelni valami nagyon zöld illattal is, lehet, hogy holnap összeházasitom a Herba Frescámmal vagy valamelyik zöld teásommal :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 14.

Mandarindream

2019. április 24.

Ohh, hilyen szép itt az üvege! A valóságban az egész olyan halvány, zöldes vizeletsárga. A szaga is kb. ennyire kifinomult. Az egyik legtrébb TBS termék. Igen, valami pollenes, favirágos szag. Melegre büdösödő, hidegre elviselhető. Pénzt nem adnék többé érte. ja igen, és tényleg 0.00%-ban tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 24.

roseanne

2019. január 1.

Az illata megosztó a moringás sorozatnak. Olyan hársfavirágra emlékeztető (vagy akácvirágra?) az illata. Nekem sok volt fújva, a szappanhoz képest például. Szerencsére hamar elillan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 1.

auberginecat

2017. szeptember 5.

nagyon tetszett ez a moringa sorozat, kézkrémem és tusfürdőm is van itthon. viszont amennyire imádtam az elején, most annyira ráuntam, úgyhogy fel is teszem az alig használt edt-t eladásra. hogy véleményezzem is a terméket; nem tartós, és nekem egy idő után unalmas. a tusfürdőt és a kézkrémet elpacsmagolom, de az illatot fölösleges ide-oda tologatnom itthon, valaki másnál jobb helye lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

fairyqueen

2017. március 22.

Mennyei az illata, igazi tavaszi virágos álom :) egyedüli hibája, hogy sajnos nem túl tartós, ettől függetlenül megy az 5 csillag, mert tényleg nagyon különleges parfüm. Ha lenne EDP változata, biztosan újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Reddiamond

2016. december 30.

Imádom az illatát. Tiszta tavasz. :) De tényleg rövid ideig tart max. 2 óra, emiatt csak 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 30.

flamingo-80

2016. május 13.

Nagyon bejött a TBS moringás tusfürdő a tavaszi-nyári hónapokban, így gondoltam, kipróbálom ezt a terméket is. Valóban nem tartósan intenzív az illata, de ezt egyáltalán nem bánom, talán sok is lenne egész nap egy ilyen édes illat, bármennyire kellemes... Másrészről nem szabad elfelejteni, hogy ez nem egy parfüm, még csak nem is eau de parfum :-) hanem eau de toilette, ami jóval kevesebb illatanyagot tartalmaz az előbbieknél. Számomra pontosan azt hozza, ami elvárható, a kategóriájában öt csillagos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

csill87

2016. február 23.

Már alig várom, hogy jöjjön a tavasz, és újra lekezdhessem használni :) Imádom ezt az illatot. Igaz a tartóssága rossz nagyon, többször kell fújni. Emiatt ha elfogy, a testpermetet fogom venni, az nagyobb kiszerelés. Annyira imádnivaló illat, hogy nincs szívem négy csillagnál kevesebbet adni. Az biztos, hogy valamilyen formában ennek meg kell lennie nekem, mert odáig vagyok érte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

nvfanni

2015. március 28.

Nagyon finom az illata,de sajnos egyáltalán nem tartós. :( Plusz zavar, hogy nagyon érzem rajta az alkohol illatot. Nem veszek több parfümöt itt, az biztos. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1