The Body Shop

Ár:   8590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: MissL, az összetevőket feltöltötte: blackrainbow, Módosítva: 2019. május 24.

Kiszerelés:   75ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

"A Superfood kollekció arcmaszkját 5 különböző Közösségi Kereskedelmi alapanyaggal gazdagítottuk: organikus kávéval, kakaóvajjal, sheavajjal, szezámmagolajjal és cukorral. A hatásos természetes összetevők keveréke gondoskodik róla, hogy amikor a legnagyobb szüksége van rá, bőröd azonnal feltöltődjön, illetve visszanyerje ragyogását és rugalmasságát. Természetes radírozószemcsékkel, kávéval, valamint cukorral segít megújítani és élénkíteni a bőröd, hogy az újra puha, sima és ragyogó legyen. Rendszeres használat mellett pedig a bőr idő előtti öregedésének megelőzésében is segít. A szépítőalvást nem helyettesíti, de segít a bőrödnek túlélni a rohanó hétköznapokat."

Kankalin89

(!)
2019. december 5.

Isteni cucc!! Tesztelésre nyertem belőle pár mintát. Nagy kiszerelést is fogok venni belőle.az illlata valami mennyei. Felkenve pedig nagyon kellemes melegítő érzés az arcon :) használata után babapofim van

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2019. június 14.

Géles állagú, csokibarna színű, kellemes, kávé illatú, kávészemcséket tartalmazó termék. Nagyon kellemes érzetet ad felkenés után. Én legalább fél órát fent hagytam. Könnyen lemosható, a szemcsékkel radírozni is lehet, ha valaki szeretne. Az eredmény puha, üde, hidratált bőr. Elégedett vagyok, mint általában a többi TBS termékkel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. június 14.

BTimi24

2019. június 2.

Tesztelésre kaptam. Amint kinyitottam, egyből megcsapott az intenzív kvéillat. Állaga pasztás és nagyobb kávészemcséket tartalmaz. Tényleg élénkít, egészen felfrissültem tőle és utána jó puha lett az arcom. Legközelebb inkább reggel vagy napközben fogom bevetni, nem lefekvés előtt. Kávéimádóknak kötelező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

blackrainbow

2019. május 25.

Már az első használat után látszott az eredmény, sima, friss és üde lett tőle a bőröm. Használat közben melegedő hatása van. A kávéiillat mellett én személy szerint érzek benne férfiparfüm illatot is, de nem zavaró. A szemcsés textúra révén lemosás előtt még radíroztam is az arcom. Egyébként szemcsés-géles állaga van. Jó termék, bár elég drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Mayasos

2019. május 23.

Elfogult vagyok, mert mindent imádok, ami kávés... Természetes volt, hogy egyből megrendeltem amikor megláttam. Nem kellett csalódnom, nagyon zamatos, gazdag maszk. A többi superfood maszkot is használom a TBS-től, de ez lett a kedvencem. Elmény a használata és babapopsi bőr az eredménye.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Sucrose
Vitaminok: Tocopherol, Biotin

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!