The Body Shop

Ár:   8590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: MissL, az összetevőket feltöltötte: blackrainbow, Módosítva: 2019. május 24.

Kiszerelés:   75ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

"A Superfood kollekció arcmaszkját 5 különböző Közösségi Kereskedelmi alapanyaggal gazdagítottuk: organikus kávéval, kakaóvajjal, sheavajjal, szezámmagolajjal és cukorral. A hatásos természetes összetevők keveréke gondoskodik róla, hogy amikor a legnagyobb szüksége van rá, bőröd azonnal feltöltődjön, illetve visszanyerje ragyogását és rugalmasságát. Természetes radírozószemcsékkel, kávéval, valamint cukorral segít megújítani és élénkíteni a bőröd, hogy az újra puha, sima és ragyogó legyen. Rendszeres használat mellett pedig a bőr idő előtti öregedésének megelőzésében is segít. A szépítőalvást nem helyettesíti, de segít a bőrödnek túlélni a rohanó hétköznapokat."

Ár: 5000 Ft , Eladó: agi97
Állapot: Néhányszor használt , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Papankani

2022. január 14.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a pakolással. Felviszem az arcomra, nagyjából 10 perc elteltével vizes kézzel még egy kicsit bemasszírozom a bőrömbe, újabb 10-15 perc elteltével lemosom. Hetente 2-3 alkalommal használom. Ennél gyakrabban nem érzem szükségesnek, mert még harmadnap is nagyon bársonyos a bőröm. Nem irritál, nem zsírosít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 14.

Vicus

2021. október 14.

Szaga, állaga borzalmas. Puha lesz tőle az arcbőröm, gondolom a glicerin miatt, de ennyi. Adventi kalendáriumban volt, magamtól sosem venném meg, főleg nem ezen a horrorisztikus áron.
Csípte a bőrömet, le kellett mosnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 14.

Csípte a bőrömet, le kellett mosnom.

sarah0425

2021. július 2.

Update:
Nagyon kicsípte a szemem körüli részeket miközben oda nem is kentem belőle :c. A kicsi kiszerelést valahogy elhasználgatom, de nem fogok nagyobb kiszerelést venni belőle.

Régebbi vélemény:
Nemrégiben próbáltam ki. Nagyon nehezen kenhető és amikor felvittem kissé csípett is. 20 percig hagytam fent, ahogy a használati utasítás írta és miután lemostam nagyon szép egyenletes és sima lett utána a bőröm. Egy kis kiszerelés van meg belőle, de szerintem majd, ha lesz valami akció beszerzem a nagyobbikat is. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 2.

Update:

Régebbi vélemény:

fuge7

2021. április 12.

+++ fantasztikus az illata :)
- - - nem érzem hogy hidratálna vagy hogy rendbetenné az arcbőröm... az illatán kívül igazából nem érzem, hogy egyáltalán az arcomra kentem volna bármit is.
kár, mert maga a márka szimpatikus :( és a termékkínálat is. de ezekkel a termékekkel - amiket nemrég rendeltem - jól befürödtem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

+++ fantasztikus az illata :)

cagnes

2021. március 9.

A kedvenc arcmaszkom. Élénkíti az arcbőrt, teljesen felfrissít a rohanós hétköznapok után. A kávé illat számomra kellemes, nem túl tolakodó. Az arcbőröm puha lesz utána.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 9.

Milka71

2021. január 31.

Ecsettel próbáltam felvinni, kicsit nehezen ment a sűrű állaga miatt, viszont kárpótolt a finom kávéillat☕️🤎. 15 percig hagytam hatni, ezalatt eléggé felmelegítette a bőrömet. Lemosás után puha, hidratált lett az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 31.

PanniPanni

2020. november 19.

Felpezsdíti az arcot, ezért nyitó lépésnek kiváló tisztítás után. Tényleg kávé illata van, nagyon szeretem. De: felkenve a bőrre az arc melegsége miatt elkezd lefolyni, bele a számba, le az államon. Nem szárad, hanem folyik, ezért 1 csillag mínusz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 19.

PaNel95

2020. július 31.

Szerintem ez egy nagyon jó maszk!
Megtisztított bőrre viszem fel viszonylag vékony rétegben. Mivel nem szárad meg, ezért csak lemosni lehet, beszívni nem sokat szív be a bőröm, ezrt felesleges is olyan mértékben felkenni, ahogyan pl. egy professzionális terméket kellene felkenni. Rajtahagyom az arcomon 40-60 percet is simán, majd enyhén nedves kézzel még bedolgozom a bőrömbe is, mintha egy arcradír/lemosó lenne, és így mosom le magamról.
Ezzel a módszerrel a bőröm friss, élettelteli és üde lesz.
Ha csak felkentem és 10-15 percre hagytam fent, mint ahogyan mondjuk a drogéris termékeket kell, úgy nekem sem csinált semmit sem.
Nyilván ez nem egy olyan professzionális, mélyreható maszk, amikkel a kozmetikusok dolgoznak. Otthoni, laikus használatra viszont a legjobbak között van. Az eredmény bár nem szuper tartós, de azonnal látható, és az ilyen maszkoknál ezt is várja el az ember.
Amit ígér, azt tartja. Ha valaki hosszútávú, a bőr mélyebb rétegeibe hatoló, nagyon tápláló összetevőjű maszkokra vágyik, annak nem ezek között kell keresgélnie, mert csalódni fog, hiszen ezek a termékek nem erre lettek kitalálva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

Szerintem ez egy nagyon jó maszk!
Ezzel a módszerrel a bőröm friss, élettelteli és üde lesz.

Mandarindream

2020. május 4.

Édes, geil kávés cukorka. Sok értelme nincs, szimpla hype termék, gyerekeknek játszani. De, minthogy épp elég gyerek van a kozmetikai játszótéren, eladható...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 4.

Alaya

2020. április 21.

Egyszerűen imádom, kész csoda! Nagyon féltem tőle, mert több kávés termék is csalódás volt számomra, annyira borzalmas illatuk volt. Emiatt csak a kicsi, 15 milis kiszerelést vettem meg, biztos ami biztos alapon. Egész biztosan újra fogom vásárolni, de már a nagyot. Imádom az illatát, valóban kávés. Az állaga ragadós, kicsit olyan, mintha méz lenne, de mégis könnyen fel lehet vinni az arcra. A használat után pedig teljesen felfrissül a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Sucrose
Vitaminok: Tocopherol, Biotin

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Őrölt arab kávé. A kozmetikumokba elsősorban radírozó hatása miatt kerül. Frissítő, exfoliáló hatású.