The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gélből olajjá váló gyengéd lemosó, mely tökéletesen eltávolítja a sminket és a koszt. Parabén és szilikon mentes, 99%-ban természetes összetevőkből készült, ECOCERT minősítésű natúrkozmetikum.

giudittina1978

2012. november 17.

Drága, gyorsan fogy, nem csinál semmit és olajos marad utána a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 17.

Drága, gyorsan fogy, nem csinál semmit és olajos marad utána a bőr.

ficuskinky30

2012. április 4.

Nagy elvárásaim voltak ezzel a termékkel kapcsolatosan, de sajnos már 1 nap után pattanásokat okozott. Kísérleteztem még vele kétszer, hátha mégsem a lemosótól volt, de minden használat utána szinte már másnap megjelentek a ragyák :( biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 4.

apolka

2011. november 10.

Véletlen vettem meg, és ez az a 10-ből 1 véletlen vételem, ami bevált. :) A lemosó a tubusból kinyomva géles, aztán ahogy az ember a kezével felteszi az arcára és masszírozza egy kicsit olajjá válik. Nem egy gyors lemosó, kell egy kis idő, míg olaj lesz, de én nagyon szeretem használni. :) Tökéletesen leszedi a sminket és nem szárít. A hátránya, hogy gyorsan fogy, én ezt a 100 ml-t napi egyszer használva másfél hónap alatt elhasználtam. Szintén nem tetszik sajna az INCI lista második fele (illatanyagok, citrusfélék), így végül mégse fogom újra venni... De akinek nem érzékeny a bőre, csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 10.

Antioxidánsok: Buddleja Davidii Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Buddleja Davidii Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Nyári orgona kivonat, mely Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő.  A Farfalla cég szerint klinikai tesztek igazolják, hogy a nyári orgona 33%-kal növeli a bőr hidratáltságát az alkalmazást követő 2 órával.