Best of Beauty 2019

The Body Shop

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jucika81, az összetevőket feltöltötte: Pipszi, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Esszenciális olajokat tartalmazó testpermet, melyek a legtisztább bio cukornádból kinyert alkohollal készülnek.

TVeda

2019. június 15.

Imádom/nám, ha fél óránál tovább tartana az illata! Pedig tökéletes fanyar, gyümölcsös hűsítő illat nyárra. Néha keverem a mangós testjoghurttal, a kettő együtt is fenséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 15.

Alexandra19

2019. március 26.

Az illata isteni, viszont nagyon hamar elillan( kb 45 perc utan)....egyeltalán nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

roseanne

2019. január 1.

Aki szereti a grapefruit fanyarkás illatát, annak ajánlom. Fincsi. Az illat hamar elillan, én otthon szoktam csak fújkálni magam, hangulati kiegészítőnek. Ha az is szempont, hogy könnyen elillan, akkor nem kaphat 5-öst.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

Solya92

2018. november 19.

Az illata szerelem volt első szaglásra... sajnos nem érződik sokáig, de mindig feldobja a hangulatom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

CandyCurses

2018. június 28.

Tetszik, hogy nem próbálják ma menő édes szagokhoz idomítani. Finom, picikét kesernyés, nyárra tökély.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Lina14

2018. április 2.

mivel a testpermetek általában nem tartósak, nem lepett meg hogy ez sem kifejezetten az
de az illata nagyon fincsi, tökéletes nyárra

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 2.

de az illata nagyon fincsi, tökéletes nyárra

kottazur

2018. március 8.

Nem tartós, de legalább az illata nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 8.

Nem tartós, de legalább az illata nagyon jó.

Honeyhair

2018. január 15.

A munkahelyemen a minap kimentem a mosdóba, és egy hihetetlenül kellemes illat lengte be a helyiséget. Annyira megfogott, hogy napokig kerestem a tettest, mígnem az egyik kolléganőm bevallotta, hogy ő volt, a bűntársa pedig a The Body Shop Pink Grapefruit testpermet. Érdekes, hogy amikor én megéreztem, nem volt már kifejezetten grapefruit-illatú, és ez a késői kiteljesedés a mai napig jobban tetszik, mint az illat eleje. És hiába tipikus nyári illat, nekem így télen is tetszik, üdesége, szellőssége kifejezetten jólesik a sok nehéz, édes téli parfüm között. Ja, még nem meséltem a sztori végét: a kolléganőm közölte, hogy mivel neki kettő van, nekem ajándékozza az egyiket! :-)))) Love at the first smell!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 15.

0bikbik0

2017. június 6.

Az elmúlt meleg napokban elválaszthatatlan társam volt. Az illata nem tartós, de elsősorban nem is ezt a tulajdonságát akarom használni, hanem inkább a rengeteg párolgó alkoholt, ami a melegben ideig-óriáig tök jól felfrissít. Mindezt az enyári kedvenc illatommal :-)
Erre tökéletesen alkalmas, igaz, így állandóan fújkálva gyorsan fogy, összességében ehhez kicsit húzós az ára...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 6.

vvv

2017. április 3.

Odavagyok az illatáért, mert más, mint bármi; összetéveszthetetlen...:-)
Imádom. Az a kár, hogy nagyon nem tartós...Emiatt vonok le egy pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 3.

Odavagyok az illatáért, mert más, mint bármi; összetéveszthetetlen...:-)
Imádom. Az a kár, hogy nagyon nem tartós...Emiatt vonok le egy pontot.

Alkoholok: Alcohol Denat., Alcohol, t-Butyl Alcohol
Illatanyagok: Limonene, Parfum / Fragrance, Linalool, t-Butyl Alcohol, Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit Extract, Citral, Geraniol