The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mesi, Módosítva: 2012. augusztus 29.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Zsíros hajra - nem tartalmaz szilikont, szulfátot és parabeneket.

Kispanda

2019. május 15.

Nagyon szerettem, a samponja akkoriban igazi megváltás volt számomra. A balzsam jól hidratáltam a hajam, a póthajat is, a keratinos illesztésekben sem tett kárt. Még a színét is kímélte. Illata kellemes. DE: alig lehetett kierőszakolni a tubusból, annyira sűrű. Azért sajnálom, hogy kivonták a forgalomból. Egy TBS termék, ami tényleg működött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Virvatuli

2017. április 9.

Érdekes, hogy ez sokkal jobban bejött, mint a festett hajra készült testvére, pedig nem is az én hajtípusomra való, és csak azért használtam el, hogy ne dobjak ki ilyen drága terméket. Nem lett tőle szuperpuha a hajam, de egészséges kinézetű és könnyebben fésülhető igen. Az illata nagyon kellemes. Utána mindig használtam a Body Shop brazildiós göndörítő krémjét és hajvégápolót, ez ellensúlyozta, hogy nem táplál annyira. A végére egész megszerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 9.

eniko04

2016. szeptember 4.

Nagyon sűrű, nehéz kimosni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

Nagyon sűrű, nehéz kimosni...

bettbett

2016. március 29.

nagyon sűrű és ezért nehéz használni. A samponját még használom, de ezt a balzsamot már nem. Az illata sem tetszett nekem és nem hogy könnyen fésülhető és kezelhető lett volna tőle a hajam, de összecsomósodott és nagyon nehéz (és fájdalmas) volt fésülni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

juditkaa70

2015. november 29.

1 x használtam,elég is vol! Ment a kukába!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 29.

1 x használtam,elég is vol! Ment a kukába!

MissSzasa86

2015. október 28.

Egy szó: BORZALOM, a samponnal együtt!!! Szerencsére csak utazó szettem volt belőle, de szörnyűűű!!! Már másnap ismét hajat kellett mosnom, semmi hatása nincs. Senkinek nem ajánlom :( :( :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

Marcsus

2014. április 13.

Ha nem tudnék angulol, akkor nem jöttem volna feltétlenül rá, hogy a balzsamot vízzel kell keverni használatkor, bár elég sűrű, de a magyar nyelvű leírás lemaradt róla. A samponjával együtt használva a hajam ápolatlan és zsíros lett, eleinte az egész arcomat ellepte tőle az allergia. Ez az a híres szilikonmentesség? Ja, és persze drága is volt, ez szinte törvényszerű, hogy ami sokba kerül, azzal csak a baj van?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 13.

biki-ni

2014. április 4.

Csak a sampon párja miatt húzom le. Én csak hajvégre használom, hogy ne zsírosítson jobban. Szóval nem látom értelmét számomra. Nehezn jön ki a flakonból, eléggé sűrű, szóval kevés is elég belőle. De ez sem hoz semmi extrát, bár lehetősége sem volt. Na de az, hogy adagolni sem lehet, azért vicc. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

joey!!!

2014. március 3.

Még nyáron vettem meg nyaraláskor külföldön nagy kiszerelésben, balzsammal együtt, de elkezdtem szedni egy gyógyszert amitől elég száraz lett a hajam. Szívesen eladnám ha valaki szeretné,árban megegyezünk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 3.

udvann

2013. május 10.

A samponnal együtt vettem meg kis kiszerelésben. Nekem teljesen megfelelt, könnyen fésülhető és sima volt utána a hajam. Az állaga kissé sűrű, de azon túl nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice