The Body Shop

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mesi, Módosítva: 2012. augusztus 29.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Samponok

Száraz, sérült igénybe vett hajra - nem tartalmaz szilikont, szulfátot és parabeneket.

Adriii93

2019. február 13.

Nekem sajnos egyáltalán nem jött be. 3-4 naponta szoktam mosni a hajam alapvetően. Ennek a samponnak sikerült az, ami eddig egyiknek sem: este megmostam a hajam, másnap szép volt viszont a rákövetkező nap úszott a hajam a zsírban. Ergo naponta kellett volna hajat mosni... Katasztrófa.
Alig várom, hogy elfogyjon. Szerencsére már csak egy mosásra való maradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Alig várom, hogy elfogyjon. Szerencsére már csak egy mosásra való maradt.

Emma Woodhouse

2018. november 15.

Nagyon szeretem. Szilikon és SLS mentes, kellemes illata van, tisztít, nem szárít, nagyon sokáig kitart. Göndör hajamra vettem, ami sokkal kevésbé néz ki katasztrofálisan, amióta használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Csillagporocska

2018. május 12.

Olyan kis semmilyen, picit csalódás a márka Fuji green tea samponja után, amit nagyon szerettem.
Rendesen tisztít, frissít, mindent tud, amit egy átlagos samponnak kell, de semmi extrát nem ad. Számomra az illata kissé geil.
Dicséretes hogy sok 'mentessége' van, de nekem ezen az áron nem éri meg, ha nincs kiemelkedő tulajdonsága, és hamar is fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 12.

fuge7

2018. január 11.

Óriási csalódás.
1 hónapja használom... Viszket tőle a fejbőröm, és hámlik. Megvettem hozzá a balzsamot is, sajnos pénzkidobás volt. :(
Odaadom valakinek mert kidobni nem akarom nyilván.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Óriási csalódás.
Odaadom valakinek mert kidobni nem akarom nyilván.

julia.tunde

2015. július 1.

Nekem bevált. Sok más természetes sampont próbáltam már (laverától kezdve az alverdéig), egyik sem volt ennyire jó. Ez szuperül habzik, jó az illata, az állaga, nem túl folyós, jól tisztít, szóval remekül teljesít. Megfelelően hidratálja a hajam, de amúgy is használok kondicionálót és hajvégápolót is utána. És hát remek összetevői vannak. Szerintem nem sok érte a 2000 ft. Nálam most ez a no.1. sampon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

rockroka

2015. április 18.

A szulfát mentes samponok között elfogadható ára van, és kellemes illata. Nem volt pénzem Kevin Murphy samponra (7000 Ft körül van), és mivel ez 'csak' 2000, viszont ugyanúgy károsanyagoktól mentes, rávoksoltam. Már újravettem azóta, lehet a JOY napokon is veszek még egy tartalékot a kuponnal. Semmi negatívat nem tapasztaltam használata során, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

Ófiácska

2015. március 2.

Hát...nem vagyok tőle elájulva, már csak azért sem mivel 2 szer kell megmosni vele a hajat, igy 1 hónap alatt elfogyott..(heti 3 hajmosással). Az illata elmegy, egyik Nivea tusfürdőnek ugyanilyen illata van , úgyhogy szerintem semmi különleges. Hatása egész jó, nem szárít, jól is tisztit ( 2-szorra jól is habzik) de a borsos árát azért nem éri meg. Ennél sokkal olcsóbban ugyanilyen jó samponok vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

kontrakcio

2014. január 19.

Nagyon szeretem ezt a sampont, az SLS-mentesek közül amiket eddig próbáltam, messze ez viszi a pálmát. Jó illata van, jó használni, habzik amennyire kell, nem ragad utána a hajam (más szulfátmentes samponnál előfordult már), nem is gubancolódik össze (bár én amúgyis mindig használok balzsamot). Szóval az én száraz hajam szereti, egyelőre maradok is nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 19.

simple

2013. szeptember 29.

Soha semmitől nem volt ilyen gyönyörű a hajam, mint ettől a sampontól. Igaz váltogatom, nem mindig ezzel mosom, de rendszeresen sorra kerül. Imádom, biztosan fogok még venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 29.

iringo

2013. augusztus 15.

Nem tudom nállam bevált, imádom. A hajamat nem szárította ki és nem is lett gubancos, bár én eddig is szilikonmentes sampont használtam. Balzsammal utánna szép és puha lett a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sucrose, Honey, Propylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.