The Body Shop

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Áfonyakivonatos hajvaj. A hajad puha, fényes és gubancmentes lesz ezzel a fényűzően gazdag és intenzív mély kondicionálóval, amely nem tartalmaz szilikont, szulfátokat, parabéneket vagy színezékeket.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

albertinablogg

2016. május 31.

Barátnőm lepett meg vele születésnapomra. Hát, mit is mondjak, nem igazán jött be. Nyirkos hajra viszem fel, de olyan, mintha semmi se lenne rajta. Leöblítem majd szintén semmi. Kipróbáltam úgy is, hogy száraz hajra, a hajvégekre, majd rajta hagyom, nem mosom le, de semmi. Bezzeg ha egy pici is jut a tövére zsírosodik tőle, mint a veszedelem. Hát, nekem és a pasimnak sem jött be (ő is hosszú hajú). Egyedül az illata és a csomagolása tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 31.

szambi

2014. február 17.

Hát ez nem igazán jött be. Szerencsére a kis kiszerelést vettem meg próbának, de valami fura réteget képez a hajon, amitől durva és száraz a tapintása és nem is fénylik, mint mikor nem ezt használom. Pedig nem is tettem rá sokat.
Az én hajam ugyan nem festett, de gondoltam sebaj, a festett hajnak amúgy is extra ápolás kell, akkor az enyémnek sem árthat. Most már elég hosszú, így töredezés megelőzésére szántam volna. Lehet rosszul tettem...
Nem tudom festett hajon mit produkál, elképzelhető, hogy színmegőrzésben zseniális, de személyes tapasztalatom szerint nem valami nyerő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 17.

joey222

2013. december 5.

A márka bolondja vagyok, de eddig őt szerettem a legkevésbé... A sima bodys hajbalzsamok is tudnak ennyit, és valamivel olcsóbbak is. Rosszabb nem lett tőle, de igazából jobb se- és ennyi pénzért ennél több kellene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 5.

heno

2013. augusztus 4.

Nahat, en lennek akkor az elso velemenyezo......Rettenetesen jo, igaz meg csak egyszer hasznaltam, de bamulatos. Az en hajamat nagyon rendbe tette, nem szall a hajam, nem szaray, mint a sepro, hanem irto jo puha. Tegnap este hasznaltam, de meg mindig meg tartotta a mennyei illatat. A fenyesegpedig furcsa, mert az en hajam szinte minento matt, de ey ad egy kis fenyt is, nem is gubancoodik. Osszessegeben bevaltotta amit igert. Remelem hosszu tavon is mukodni fog, habar a kicsi kiszerelest vettem meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Részletesebb információ a smartskincare-en.