The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2012. április 3.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Könnyű zselé, mely minimálisra csökkenti a pórusok méretét illetve segít tisztán tartani a bőrt.

Sancsa

2016. január 29.

Én nem vagyok vele elégedett. Nem jó az illata, s nem azt teszi, amit ígér. Nekem nem problémás a bőröm, de a pórusokat nem tisztítja. Pár használat után a kukában landolt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

natasha

2012. december 10.

Állagával nincs bajom hihetetlenül hamar beszívódott és nyugodt szívvel rákenhettem az arckrémemet,viszont semmit nem csinál 5ezer ft ment az ablakon..:s

Nos egy dbig nem használtam annyira jelentéktelen a szememben,hogy el is felejtkeztem róla,aztán nemrég újra elkezdtem használni,soha többé!!Minden nap kentem és a végén csak nézegettem magam a tükörbe hogy honnan a francból jön ennyi fekete mitesszer az arcomra,hát bizony ettől.
Olyan mérges vagyok rá hogy 5ezret adtam ezért a sz*rért,ráadásul még plusz mérget okoz az embernek! Ki kellett nyomni az összes feketét emiatt és van most egy csúnya hegem amit nem tudom hogy a bűnbánatba tudok majd eltüntetni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 10.

pofi89

2012. június 4.

Kellemes érzés, hatásos, de semmi kulonos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

Kellemes érzés, hatásos, de semmi kulonos.

fashionista

2012. február 22.

A hatása közepes: csökkenti a pórusokat, de közel sem olyan jó, mint az Estée Lauder Idealist.
Inkább átlagosnak érzem hatását: kicsit jobb tőle a bőröm, de távolról sem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 22.

momo

2011. augusztus 6.

Nem láttam semmilyen változást. Kicsit ragasztó illata van. Nem gondoltam, hogy ennyire nem természetes...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Zingiber Officinale (Ginger) Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Butylene Glycol, Zinc PCA, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Kígyópálma gyökerének a kivonata. Rostokban gazdag por, melyet fogyókúrához is szokás szedni. Hogy mire való a kozmetikumokban arról kevés információ érhető el, a CosIng bőrradírozó (abrasive) anyagnak sorolja be.

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.

Magyar nevén vérfű, melynek a gyökeréből készítenek kivonatot. A CosIng besorolása szerint baktérium ellenes és tonizáló összetevő.

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a gyömbér kivonatnak szájon át bevéve és a bőrön alkalmazva egyaránt gyulladáscsökkentő és rák ellenes hatása is van (viszont a gyömbér olaj problémás). Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás).