The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szappanok

Pálmaolaj és glicerin tartalmú szappanunk tökéletesen tisztítja a bőrt. Kifejezetten száraz bőrre ajánljuk.

• gazdagon habzik
  • shea illat

Biancah

2020. április 23.

Nagyon szeretem az állagát, az illatát, bár az nem marad meg sokáig, amit kicsit sérelmezek. A formája abszolút nem kézbe illő, kicsit drágának találom ahhoz képest, hogy pl a Dove szappanját jobbnak találtam ennél, minden szempontból. Kár érte, de szappant nem veszek újra a Body Shop-ból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

eprecs

2019. december 22.

Nagyon jól habzik, isteni az illata, krémes, egyszerűen szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

Nagyon jól habzik, isteni az illata, krémes, egyszerűen szeretem.

Erina

2016. október 11.

Nagyon szeretem az illatát, bár a shea vajhoz nem sok köze van :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 11.

Nagyon szeretem az illatát, bár a shea vajhoz nem sok köze van :)

hermelinke7

2016. február 10.

Kíméletes, krémes szappan, abszolút nem tolakodó illattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

Kíméletes, krémes szappan, abszolút nem tolakodó illattal.

Skiiin

2016. január 17.

Régebben használtam de lehet visszatérek majd hozzá, mert nagyon kíméletes szappan, arctisztításra is tökéletesen megfelelt-egyáltalán nem szárított!Sok szappannal ellentétben nem "nyálkásodott" el a tartóban. Az illata is szolíd, lágy, nem tolakodó. :)
Ár-érték arányban 5-ös. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

Ár-érték arányban 5-ös. :)

Carnageous

2016. január 17.

Imádtam, isteni illata van és nagyon krémes. Hidratál is valamennyit, bár én az illatáért szerettem és mert kíméli a bőrt. Selymes érzetet hagy maga után. Biztos kipróbálom a többi body shopos szappant is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

cirmicica

2014. november 24.

A mangós és a moringás mellett ez a kedvencem <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 24.

A mangós és a moringás mellett ez a kedvencem <3

Garu

2014. szeptember 22.

TBS szappanok közt a királynő. Arcra az egyetlen, ami tényleg tökéletes volt. Kicsit nehezebben habzik, mint a többi, de az a hab krémes, lágy. Illata szolidan púderes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

FaerieQueene

2013. május 14.

Kellemes, nem túl erős illat. Sokáig tart. Az összetevők hagynak kívánnivalót maguk után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1