KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2014. április 2.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Hidratáló tudürdő shea vajjal.

• szappanmentes

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Cilicsakv

2017. december 7.

Egyik nagy kedvenc,de az ára miatt csak akkor veszem ha van vmi akcio.

Cilicsakv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 7.

Egyik nagy kedvenc,de az ára miatt csak akkor veszem ha van vmi akcio.

Zsuzsi216

2017. október 9.

Imádom az illatát, egyszerűen fantasztikus. Engem kicsit szárít, ha többet használok belőle a felkaromra. Szuper krémes állaga van.
Azoktól kérdezném, akik a '80-as években voltak gyerekek: nem ilyen illata volt valamelyik Gabi terméknek? Elefántos csomagolása volt, talán a tusfürdő volt az. Nekem totál nosztalgikus érzésem van tőle. :)

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 9.

Bridddzs

2017. szeptember 19.

Fürdőrózsával szoktam használni. Nagyon finom illata van, jól habzik, egy alkalomra kis mennyiség is elég. :) Nekem teljesen bevált, habár teljes áron nem venném újra, mert szerintem drága.

Bridddzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

nikolett

2017. augusztus 29.

Nekem tetszik és az illata is annyira jó, hogy ilyen szolid. Igaz, elillan, de addig, míg lefekszem és elalszom, megmarad és nyugtat. Megfelelően tisztít és nem szárít, hanem hidratál.

nikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

HardCandy092

2017. június 25.

Nagyon szerettem volna szeretni. Az illata nekem nagyon tetszik, a hatása pedig sajnos számomra nem volt jobb, egy jobb drogériás tüsfördőnél. Nem éreztem, hogy a shea vaj különösebben ápolna, ezért az árért ezt vártam volna. Pozitívum, hogy gazdaságos, nem kell belőle sok.

HardCandy092
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

Black Fairy

2017. május 19.

Nekem a 250 ml-es kiszerelés van meg, nem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet volt megvenni ekkorában...Az illata eléggé férfias, és számomra "túl tartós", ha nem használok testápolót, sokáig megmarad az illat...és én nagyon lusta vagyok, rendszeresen lespórolom a testápolót...Egyébként a tusfürdő nem is igényli, nagyon puha, hidratált bőröm lesz zuhanyzás után, csak az illatát akarom elnyomni...

Egyébként jól tisztít, igazán kellemes állaga van, és a krémessége ellenére nagyon frissítő vele a zuhanyzás - ja és kevés is elég belőle...:D

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

Bubucim

2017. május 14.

Nem rossz tusfürdő, de ezért az árért azt várnám, hogy sokáig érezhető legyen a bőrön. A 60 ml-es kiszerelésű 990 Ft. Még jó, hogy nem ruháztam be a nagyobb kiszerelésbe. Sokkal olcsóbban is lehet tusfürdőt venni, ami többet nyújt. A TBS testvajak mellett nekem nagy csalódás. :(

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

tdobos

2017. május 11.

Karácsonyra kaptam meg szettben. A testradírral és tusfürdővel együtt használom alkalmanként, amolyan kúraként. Én az enyhén édeskés illatát nagyon szeretem.
Jó krémes textúrája van, nem kell sok belőle, szépen eloszlatható. Kellemesen hidratál és a bőröm puha lesz utána.
Nálam nem okozott semmiféle irritációt, de egyetértek a nem túl szép összetevőkkel.

tdobos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 11.

eszta

2017. április 15.

Illata egy picit férfias volt számomra is, azonban hihetetlenül jól hidratált. Habzási problémákat sem tapasztaltam. Inkább a téli hónapokra tudom elképzelni, szerintem nyárra egy picit sok lenne.

eszta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

saladhunter

2017. február 22.

Lehet kicsit elfogult vagyok a The Body Shoppal, persze pozitív irányban. Alapvetően nincs olyan termék ami nem vált volna be. Az illatuk nagyon finom és természetes semmi erőteljesség nincsen, finom lágy nőies illatok. Szettben volt hozzá radír tespermet stb. Imádom az állagát, az illatát, nem szárít.

saladhunter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!