The Body Shop

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2021. február 1.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló tudürdő shea vajjal.

• szappanmentes
  • gazdagon habzik
  • enyhén diós illat

Bontatlan! The Body Shop Sheavajas Tusfürdő
Ár: 2100 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, esetleg Dunakeszi, fizetés: Személyes átvétel bárhol Budapesten, esetleg Dunakeszin, készpénz vagy előre utalás esetén Foxpost-tal postázok a vevő terhére.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Glyptotek

2021. november 14.

Nagyon kellemes illata van, de meglepően tudja szárítani a már egyébként is száraz bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 14.

indiigo

2021. március 24.

Csak mint a többi társa, csoda illatú, igazi élmény vele a fürdés. Nagy sűrű, elég jól habzik, kevéske is elég belőle, így sokáig kitart. Nekem nem szárít, sőt. Száraz bőrre bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 24.

LUNACICA

2021. január 29.

Nem rossz a tusfürdő,finom kellemes,és sokáig bőrön maradó illata van,nem viszket utána a bőrőm,nincs tolakosó illata.De talán nem elég száraz hozzá a bőröm,mert nekem valamiféle réteget hagy a bőrön,amit még reggel is érzek,és engem zavar,olyan mintha testápolóval kentem volna be magam,vagy valami hasonló,nehéz elmagyarázni.Lehet,hogy nem elég száraz hozzá a bőröm,nem tudom,de a Body Shopos termékekből nem az a kedvencem,pedig magát a shea vajukat nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 29.

eveshepherd

2020. november 8.

Krémes, sűrű, jól habzó tusfürdő. Nem szárítja ki a bőröm, nem tolakodó az illata, hosszan tartó kellemes érzést hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 8.

LBarbie

2020. június 16.

Egyik kedvenc TBS illatom, imádtam fürdeni vele, bármikor használnám szívesen, viszont Ár/Érték arányban nem a legjobb. Fogalmam sincs miért kerül ennyibe, mert egy átlag tusfürdő. Egy párszáz forintos sima drogériás is tud ennyit. Összetevők sem a legszebbek. Ezek miatt levonok egy csillagot, de egyébként nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

OneDa

2020. május 4.

Egyáltalán nem hidratált, az illata sem volt tartós, nem ezt vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

Egyáltalán nem hidratált, az illata sem volt tartós, nem ezt vártam.

kgk

2020. január 12.

Rendszeres TBS termekhasznalo vagyok, de ez a tusfurdo semmi extra. Nem szaritja a borom, az teny, de sem az osszetevoktol nem ajulok el, sem a hatastol. Jo-jo, de ar-ertek aranyt nezve vannak sokkal jobb termekek. Az illataval semmi bajom, a tipikus sheavaj utoillat...
Ajandekba kaptam, sajat magam nem valasztanam ezt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Ajandekba kaptam, sajat magam nem valasztanam ezt.

nadalandy

2019. december 31.

Nyáron nem szerettem használni, de így télen nagyon kellemes a használata és elég kiadós mennyiség. Az is tetszik benne, hogy nem a folyékony tusfürdő, hanem kicsit sűrűbb típus. Nagyon jó hatással van a bőrömre. Egy dolog miatt nem vezsem újra, hogy tussolás után a bőrőmön megváltozik az illata és mivel elég tartós, engem ez zavar. Nem tudom, hogy írjam le, de olyan maskulim illat lesz belőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

dorinaerdelyi

2019. november 30.

Kiszaradasra hajlamos a bőröm, ezért ruháztam be erre. Első furdes után a párom megkérdezte, hogy az ő tusfurdojevel furodtem-e.. 😄 Számomra elég “férfias” az illata, de egyébként hatásra semmi extra, legalább nem szarit mégjobban, mint pl egy Yves Rocher termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

balkri

2019. augusztus 17.

Elég érzékeny bőröm van, sok mindentől viszketek, de ez megnyugvást ad a bőrömnek.
Az illata elsőre nem nyert meg, de ahogy használtam egyre jobban megtetszett, már a 3. flakonnal használom. Nagyon finom selymes bőrt eredményez, nagyon megszerettem!!”

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Antioxidánsok: Tocopherol