The Body Shop

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2014. április 2.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Hidratáló tudürdő shea vajjal.

• szappanmentes
  • gazdagon habzik
  • enyhén diós illat

Ár: 1600 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénz, személyes átvétel bárhol Budapesten

LBarbie

2020. június 16.

Egyik kedvenc TBS illatom, imádtam fürdeni vele, bármikor használnám szívesen, viszont Ár/Érték arányban nem a legjobb. Fogalmam sincs miért kerül ennyibe, mert egy átlag tusfürdő. Egy párszáz forintos sima drogériás is tud ennyit. Összetevők sem a legszebbek. Ezek miatt levonok egy csillagot, de egyébként nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

OneDa

2020. május 4.

Egyáltalán nem hidratált, az illata sem volt tartós, nem ezt vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

Egyáltalán nem hidratált, az illata sem volt tartós, nem ezt vártam.

kgk

2020. január 12.

Rendszeres TBS termekhasznalo vagyok, de ez a tusfurdo semmi extra. Nem szaritja a borom, az teny, de sem az osszetevoktol nem ajulok el, sem a hatastol. Jo-jo, de ar-ertek aranyt nezve vannak sokkal jobb termekek. Az illataval semmi bajom, a tipikus sheavaj utoillat...
Ajandekba kaptam, sajat magam nem valasztanam ezt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Ajandekba kaptam, sajat magam nem valasztanam ezt.

nadalandy

2019. december 31.

Nyáron nem szerettem használni, de így télen nagyon kellemes a használata és elég kiadós mennyiség. Az is tetszik benne, hogy nem a folyékony tusfürdő, hanem kicsit sűrűbb típus. Nagyon jó hatással van a bőrömre. Egy dolog miatt nem vezsem újra, hogy tussolás után a bőrőmön megváltozik az illata és mivel elég tartós, engem ez zavar. Nem tudom, hogy írjam le, de olyan maskulim illat lesz belőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

dorinaerdelyi

2019. november 30.

Kiszaradasra hajlamos a bőröm, ezért ruháztam be erre. Első furdes után a párom megkérdezte, hogy az ő tusfurdojevel furodtem-e.. 😄 Számomra elég “férfias” az illata, de egyébként hatásra semmi extra, legalább nem szarit mégjobban, mint pl egy Yves Rocher termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

balkri

2019. augusztus 17.

Elég érzékeny bőröm van, sok mindentől viszketek, de ez megnyugvást ad a bőrömnek.
Az illata elsőre nem nyert meg, de ahogy használtam egyre jobban megtetszett, már a 3. flakonnal használom. Nagyon finom selymes bőrt eredményez, nagyon megszerettem!!”

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Mexx88

2019. augusztus 5.

Imádom az illatát, nagyon krémes! Kár, hogy Sls van benne, ezért mínusz 1 pont...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

KAdrienn88

2019. május 28.

Imádom! Kellemes illat, krémes és habzó. Nem szárítja bőröm 👌🏻

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Imádom! Kellemes illat, krémes és habzó. Nem szárítja bőröm 👌🏻

Pappetra99

2019. május 28.

Nagyon megvagyok elégedve vele. Imádom az illatát és azt, hogy fürdés után is hosszan érzem a bőrömön. Nagyon sokáig elég. Kevés is elég belőle egy alkalommal, én a Body shop-OS fürdő pamaccsal használom és nagyon jól habzik emellett kiválóan tisztít is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

asztromélia

2018. december 31.

Szerintem ennek borzalmas szaga van, marmint noi orral borzalmas. (Nem ferfi illat ez?) Ajandekba kaptam a sogornomtol, sejtem mennyire szeret. 😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 31.

Antioxidánsok: Tocopherol