The Body Shop

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2014. április 2.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Hidratáló tudürdő shea vajjal.

• szappanmentes
  • gazdagon habzik
  • enyhén diós illat

Ár: 1600 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: készpénz, személyes átvétel Budapesten bárhol
balkri

2019. augusztus 17.

Elég érzékeny bőröm van, sok mindentől viszketek, de ez megnyugvást ad a bőrömnek.
Az illata elsőre nem nyert meg, de ahogy használtam egyre jobban megtetszett, már a 3. flakonnal használom. Nagyon finom selymes bőrt eredményez, nagyon megszerettem!!”

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Mexx88

2019. augusztus 5.

Imádom az illatát, nagyon krémes! Kár, hogy Sls van benne, ezért mínusz 1 pont...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

KAdrienn88

2019. május 28.

Imádom! Kellemes illat, krémes és habzó. Nem szárítja bőröm 👌🏻

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Imádom! Kellemes illat, krémes és habzó. Nem szárítja bőröm 👌🏻

Pappetra99

2019. május 28.

Nagyon megvagyok elégedve vele. Imádom az illatát és azt, hogy fürdés után is hosszan érzem a bőrömön. Nagyon sokáig elég. Kevés is elég belőle egy alkalommal, én a Body shop-OS fürdő pamaccsal használom és nagyon jól habzik emellett kiválóan tisztít is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

asztromélia

2018. december 31.

Szerintem ennek borzalmas szaga van, marmint noi orral borzalmas. (Nem ferfi illat ez?) Ajandekba kaptam a sogornomtol, sejtem mennyire szeret. 😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 31.

TeaS

2018. december 27.

Legjobb választás a téli hónapokra! Mivel nem géles állaga van mint a többi body shop tusfürdőnek, hanem krémes így sokkal hidratálóbb is! Én mindig testápolózok is utána, de nem lenne rá szükség, mert önmagában is táplálja a bőrt. Az illata is szuper, nekem egyáltalán nem férfias ahogy többen is írták. De ízlések és pofonok. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

dda

2018. december 2.

nagyon kedvelem: nem egy klasszikusan női illat, mégis jól esik. a bőröm elég macerás, szükségem van utána testápolóra, de ez különösebben nem zavar. ha valaki szereti a szinte uniszex illatokat és átlagosan érzékeny a bőre, simán ajánlom, én is időről időre újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

Timitami

2018. augusztus 26.

Az illatában van valami, amitől kissé férfiillat benyomását kelti. Nem kellemetlen ez, de mégis egy férfi tusfürdő, kölni jut eszembe. Ezt leszámítva nagyon kellemes tusfürdő, sűrűbb állagú, jól kenhető, engem nem szárít, valami puhaságot, selymességet is vélek benne felfedezni. Törölközés után is sokáig érezni az illatát a bőrön. Nem kell sok belőle egy zuhanyzáshoz, viszonylag gazdaságos. Szeretem, de a férfias beütés miatt nem lesz kedvenc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

kriszta0615

2018. augusztus 15.

Nagyon szeretem ezt a terméket imádom az illatát és azt hogy sűrűbb az állaga nekem ez nagyon bejön! Tavaly használtam először a testápolójával amikor elmentem egy frissen csőcserés szoláriumba ahol szépen megégtem ! Nekem nagyon nyugtatta a leégett bőrömet is! Azóta nagyon sokszor nálam újravevős termék főleg a téli hónapokba! Sokáig kitart mivel a sűrű állagának köszönhetően nem kell sok belőle! Szeretem hogy olyan különleges az illata ami nem található meg minden bolt polcain! Számomra igazi luxusnak érzem ezt a terméket amivel ha elkezdek zuhanyozni ellazít és megnyugtat relaxáló élményt nyújt! Zuhanyzás után is nagyon sokáig érzem a bőrömön! Párom is imádja rajtam ezt az illatot zuhanyzás után! Ja és egyáltalán nem szárítja a bőrömet finom puha lesz tőle! Tőlem csak azért kap 4 csillagot mert az ára kicsit húzós de számomra akkor is mindig újravevős termék lesz a The Body Shop oldaláról! :) Ja és még hozzáteszem hogy én a kakaóvajas cuccokkal vagyok úgy hogy ki nem állhatom az illatukat egyszerűen hányingerem lesz tőlük mindegy hogy milyen márka vagy tusfürdő testápoló! Gondolom valakinek a shea vaj illata amit nem szeret nekem viszont örök kedvenc! Egyén válogatja!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 15.

boltkoros

2018. június 20.

Ajándékba kaptam. Valószínűleg magamtól meg sem vettem volna. Számomra borzasztó szaga van. Akkor inkább lenne illatnentes. Elhasználtam de egy forintot sem adnék érte. A TBS legrosszabb tusfürdője.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 20.

Antioxidánsok: Tocopherol