The Body Shop

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 7.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás

A Francia Szőlőmagos testradír szőlőmag porral és Közösségi Kereskedelemből származó bio paraguay-i cukorral távolítja el az elhalt hámsejteket, hogy a bőr sima és bársonyosan puha legyen. Friss és zöld, gyümölcsös illata pedig felébreszti az érzékeket. Masszírozd át vele alaposan a nedves bőrfelületet, koncentrálva a karokra, a hasra, a csípőre és a combokra, majd öblítsd le!

• Egyenletesebb, puhább és energizált bőr
  • Szőlőmagporral gazdagított
  • Közösségi Kereskedelemből származó bio cukorral, Paraguay-ból
  • Friss és zöld, gyümölcsös illat

tzs

2019. október 18.

Nagyon szuper! Kozmetikus tanácsára az eddig használt TBS testradírok helyett egyszerűen csak cukorral radíroztam. Kicsit durva nekem, de gondoltam, mennyit spórolok. Aztán egy rossz napon vettem egy kis kiszerelésűt ebből a szőlős radírból, és annyira jó volt, hogy ahogy elfogyott, a nagyot is megvettem. Nem hagy olajos érzetet, mégis hidratál, számomra kicsit néha ez is durva, de nem karcol, vízzel lehet szabályozni a radírozó hatását, annyira puha és illatos a bőröm még órákkal fürdés után is, hogy a férjem is észreveszi, ha használom.
(A nagy kiszerelésűből mindig átteszek a kicsi kiürült dobozába, mert nem annyira higiénikus vizes kézzel belenyúlni szerintem, és így néhány adagnyi van csak egyszerre forgalomban.)
Már hajlottam volna a kémiai hámlasztók felé is, de emiatt a szőlős miatt maradok a fizikainál. Csillagos ötös, a legjobb, amit valaha használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 18.

Mandarindream

2019. szeptember 19.

Nagyon szeretem az illatát, kicsit citrusos hirtelenzöld, friss. Szőlőmagos az elnevezése, de amúgy az etióp zöld kávés krém és a balkán borókás tusfürdő család radír kiegészítője illatban. Apró szemcséjű, enyhén krémes állagú, kicsit nehezebb szétoszlatni, mint a megszokott radírjaimat, és nem is hagy olyan érzetet maga után, mint pl. az organic shop papayása. Viszont akinek zsírosabb a bőre, pont elég, és nem zsírosít. Az illata nagyon határozott, mély és tartósan megmarad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

renikathi

2019. május 27.

Finom illata van és nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Finom illata van és nem szárítja a bőrt.

Atally

2019. január 5.

Én nem éreztem durvának a radírozását nedves bőrön. Még az arcomon is tudtam használni. Valóban puha lett utána a bőröm és nagyon jó illatú. Az állaga szuper, könnyű eloszlatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

andrej

2018. június 30.

Az eddig legszuperebb testradír, amit valaha használtam! :) Imádom a krémes, olajos állagát, könnyű eloszlatni, használata után nem kell testápoló, de olajos érzetem sincs, pont megfelelően hidratáltnak és extra tisztának érzem a bőröm. A szemcsék remekül ellátják a radírozó funkciót, csak az vegye meg, aki tényleg szereti az erőteljes radírozást! Az illata számomra mennyei, amit sokáig érzek a bőrömön, egyszerűen imádom! :) Sokáig elég, megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

baronessMA

2017. november 16.

Szuper cucc! Nagyon meg vagyok vele elégedve. A használata után érezhetően puhább a bőröm, az illata kellemes, friss. Kicsit erőteljesebb a radírozó hatása, de én is azt mondom, hogyha ez valakinek sok, egy kis vízzel simán gyengítheti azt. Nekem is az 50 ml volt meg kezdetben, mert pont arra elég volt az is, hogy párszor kipróbálja az ember lánya. Nekem bevált, érdemesnek tartom a nagy kiszerelést beszereni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

babyface

2017. augusztus 25.

eddig minden spa bőrradírt lehúztam pedig egyre valószínűbb, hogy én nem használtam őket rendeltetésszerűen. :D mivel víz hatására oldódó anyagokat tartalmaznak (só, cukor) ezért érdemesebb áttörölközni a felvitel előtt és úgy már elérhető a brutális radírozó hatás, amit imádok. :) persze aki a gyengédséghez van szokva annak mehet nedves bőrre is. alapvetően arra számítottam, hogy majd a szőlőmag örlemény dominál benne, de ez is inkább cukros elvétve pár szőlőmag szemcsével :) én már ezzel a termékkel is készülök az őszi-téli időszakra, az illata ennek ellenére friss a színe tényleg pisztácia szerű, istenien puha lett tőle a bőröm és hát ismerjük a szőlőmag jótékony hatásait... :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

eniko04

2017. augusztus 17.

Már lehet kapni 50 ml-es kiszerelésben is, legalább így ki tudom próbálni mielőtt drágán megveszem a nagy tégelyt.
Kettős érzésem van vele kapcsolatban... Finom friss illatú, tényleg olyan puha bőrt csinál, mint a babáké. Viszont nekem sajnos nagyon durva a szemcséje, már majdnem fájt, pedig óvatosan használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. június 14.

Ez egy csoda klassz kényeztető termék! Pisztácia színű, kifinomultan friss illatú és olyan selymes lesz tőle a bőrünk, mint a babáké...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 14.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Parlagi ligetszépe növény magja, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban. A parlagi ligetszépe magjából nyerik a parlagi ligetszépe olajat, mely egy gyakran használt emollient olaj a kozmetikumokban.