The Body Shop

Ár:   4790 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: cinnamon, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Teafaolaj arctisztító maszk

Eltávolítja a szennyeződéseket és felszívja a felesleges zsírt, nyugtatva a pattanásoktól károsodott bőrt. Nyugtat, tisztít és frissít.

fdorottya

2019. november 25.

Nem tudom, hogy miért nem értékeltem eddig... Kifejezetten jó pakolás. Nekem nincsenek pattanásaim, de nagyon-nagyon zsíros a bőröm. Na ez az a maszk ami annyira kitisztítja, hogy két-három napig minimális zsírosodás van csak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 25.

pebble

2017. november 30.

A gyulladt, pattanásos bőrömre nagyon jó, csökken a pirosság és az olajos érzés a bőrön. A tonikjával, a cseppekkel és az arclemosójával együtt használom és szépen csillapítja a pattanásosságot. Pár hetente teszem fel a pakolást, amikor a legindokoltabb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 30.

Karmilla

2017. március 25.

Sajnos nekem nem vált be. Talán kevésbé zsíros utána a bőröm de nincs meg az a "wow" effekt. :( elhasználom de nem hiszem hogy újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 25.

Kedi81

2017. február 16.

Ő a megmentőm,ha nagyon csúnya,pattanásos az arcom,akkor este mindig előveszem,felkenem,beülök a kádban,és egy fél óráig biztos fent hagyom,mielőtt lemosnám,utána felkenek valami nyugtató krémet lefekszek és reggelre sokkal szebb arccal ébredek.Teljesen nem tünteti el a pattanásokat,de egy kis korrektorral és alapozóval sokkal vállalhatóbb lesz másnap az arcom,és megakadályozza hogy új pattanások keletkezzenek.
Szeretem :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 16.

Szeretem :-)

Zsuszie84

2017. január 31.

Nagyon szeretem, heti egyszer minimum szoktam használni. Előtte általában a TBS Microdermabraziós radírt használom, így még hatékonyabban be tud jutni a pórusokba. Jó tisztít, nem szárít, utána nagyon frissnek érzem tőle az arcbőröm. Sokadik tégelyt használom belőle, alapdarab az arcápolási rutinomban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 31.

viktoriass

2016. november 23.

Nagyon klassz maszk, de csak azért kap 4 csillagot, mert nem mindig tünteti el hamar a pattanásaimat. Nem vagyok dühös emiatt, mert nekem nagyon makacs, ragaszkodó pattanásaim vannak. A terméke ezen felül nagyon jó, magába szívja a felesleges olajat a bőrömről, és ez nagyon fontos egy zsíros bőrű embernek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

zoeyshy

2016. július 29.

Elhasználtam egy dobozzal, Nem volt rossz , de többet nem. Macerás lemosni, nem sokat használ. Öööhm megköt a fejeden, mint a gipsz..,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

lysza1985

2016. január 29.

Alapvetően ár-érték arányban nem tartom annyira jónak a Body shopos kencéket, mint amennyire drágák, viszont itt Angliában a webshopon mindig vannak akciók amikor akár 40-60 %-kal olcsóbban is meg lehet venni dolgokat és olyankor elcsábulok néha. Kellett már valami arcmaszk, ezért gondoltam kipróbálom ezt. (nem vagyok benne biztos hogy ugyanerről van-e szó, mert annak Tea Tree Clearing Clay mask a neve, de mivel másfajtát nem látok a webshopon teafásból, így gondolom igen). szóval felkentem, megszáradt és szép, tiszta és sima bőrt hagyott maga után. Meg vagyok vele elégedve, de a teljes árát sokallom érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 29.

Jrsmn

2016. január 14.

Termékmintát kaptam belőle egyszer, akkor nagyon szerettem, de mire eljutottam TBS boltba, hogy megvegyem, készlethiányos volt, így nem tudtam venni. Akkor megvettem a hínáros pakolást, de az nem vált be annyira, úgyhogy őt mindenképp hazahozom hamarosan! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Verseau

2015. november 10.

Először azt hittem, hogy haszontalan volt megvennem, de 2 hónap használat után rájöttem, hogy nagyon hasznos kis szer! Ha esetleg kijön itt-ott egy pattanás este rákenem és másnapra nagyszerűen lehúzza. Egyáltalán nem szárít és nem tömíti el a pórusokat, pedig van, hogy este felteszem és csak reggel szedem le! Szóval csak ajánlani tudom! Arról nem beszélve, hogy az Árkádban az eladó lányok egyszerűen imádnivalóak! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.