The Body Shop

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cupcake, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ez a frissítő tonik nagyszerűen eltávolítja a sminket és a bőrön található szennyeződéseket is. Klinikailag bizonyított, hogy rendszeres használata mellett világosodik a bőr.

Barbara111

2017. augusztus 30.

Szépen mattítja a bőröm, a szennyeződéseket, sminkmaradványokat eltávolítja. Évek óta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Pepperoni

2017. augusztus 27.

Ajándékba kaptam, elhasználtam, jó volt.
Különösebb hatást nem fedeztem fel, lehet, hogy majd egyszer újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Ajándékba kaptam, elhasználtam, jó volt.
Különösebb hatást nem fedeztem fel, lehet, hogy majd egyszer újraveszem.

bubilany

2017. augusztus 25.

Kicsit talán túlságosan szárította a bőröm, de nem volt rossz...viszont találtam jobbat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

viki0322

2017. augusztus 18.

Első TBS termékem még tesztelgetem, egyenlőre működik, imádom az illatát és a használata közbeni érzést is. Remélem hosszútávon is működni fog. Mert bár nem drága még is nagyok az elvárásaim.

Update1: egy hónapja használom javult a helyzetem a patikkal szemben de nem tökéletes és azt vettem észre hogy szétválik 2 részre a tonik egy krémre (leragad az aljára) és egy víz alapú cuccra ezért mindig fel kell rázni, hatása még mindig tetszik de még nincs meg a húúú hatás :/ leveszem 4 csillagra

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Lettih

2017. augusztus 6.

Nem vagyok nagy rajongója a teafaolaj illatának, de nagyon jól működik, mattítja az arcbőrt (kicsit szárítja is, de az enyém elég zsíros, úgyhogy még pont jó), és frissírő érzést nyújt. Nekem kivált vmi fura fehér, krémes dolog az üvegben nagyjából másfél hónapnyi használat után, de lehet csak a nagy kánikula miatt

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

lilianamelodykiss

2017. augusztus 2.

Kozmetikusom ajánlotta, hogy használjak tonikot a pattanásaim miatt. Erre eset a választásom, mert a teafa olaj alapból jót tesz a pattanásoknak. Az első használat után kezdett mattulni a bőröm. Azóta is használom minden nap (bér tudom, hogy nem szabadna), és egyre szebb lesz csak az arcom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

clover12

2017. június 12.

Első tonikom, és nagyon tetszik. frissebbnek érzem tőle a bőrömet, és eddig se volt gyakran problémás a bőröm, de úgy érzem megkímélt pár pattanástól.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

csdora6

2017. június 7.

Csodaszer!! Az arclemosóval és az éjszakai krémmel együtt használom és a bőröm gyönyörű! Elég hamar elbúcsúzhattam a pattanásoktól :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

Nessy

2017. május 14.

Szerencsére csak utazó kiszerelést vásároltam, mert nagyon hamar elhatároztam, hogy meg kell válnom tőle. Túlszárított, így végül sokkal több zsírt termelődött, számomra nagy csalódást volt, érzékenyebb, gyulladtabb lett a bőröm. A csomagolása nagyon megnyerő, örülök, hogy sok BS terméket ki lehet próbálni kisebb kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

szucsnikky

2017. április 22.

Nem mondanám csodaszernek, de az én nagyon zsíros, és általában már 10 perc után fénylő bőröm ezzel a tonikkal kibírja kb 2-3 óráig, nem szárít, úgyhogy elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum (Tamanu) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.